24.02.2017, 16:21 | czytano: 3132

Ostatnia Parada Gazdowska odwołana

Fot. Michał Bachulski
Ostatnia z siedmiu zaplanowanych na ten rok Parad Gazdowskich, która w niedzielę miała się odbyć w Zakopanem, została odwołana z powodu braku odpowiedniej ilości śniegu, który zabrała odwilż.
- Jako organizator Parady Gazdowskiej w dniu 26 luty 2017 informuję, że ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe (głównie brak śniegu), impreza zostaje odwołana. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji Parady Gazdowskiej bardzo dziękujemy - przekazał Andrzej Skupień, prezes zakopiańskiego oddziału Związku Podhalan.
Zakopiańska parada, która podobnie jak pozostałe imprezy cyklu obejmować miała także wyścigi kumoterek, skiring oraz ski-skiring, była ostatnią z zaplanowanych. Wszystkie poprzednie odbyły się dzięki udanej zimie i wystarczającej ilości śniegu. W tym roku Parada Gazdowska gościła w Kościelisku, Szaflarach, Poroninie, Ludźmierzu, Bukowinie Tatrzańskiej, a na zakończenie w Białym Dunajcu.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Pijak25.02.2017, 07:24
No cóż trzeba bardzo szybko i to już doprowadzić tą Odwilż przed oblicze sądu za ten haniebny występek skazać na trzy lata więzienia w zawieszeniu na lat pięć podać wyrok do publicznej wiadomości w lokalnej prasie i telewizji oraz nakazać naprawienia szkody pod nadzorem policji aby nie oszukała do oddania
i to trzy razy więcej śniegu niż zabrała
Tu cud a tam pyk24.02.2017, 18:18
A to białe co właśnie pada z nieba to do rana ze 30 cm się uzbiera. Raczej śnieg nie pada! To manna leci: )
stasek24.02.2017, 16:23
i bardzo dobrze .
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl