25.05.2017, 17:13 | czytano: 3657

Policjanci złapali złodzieja telefonu. Sprawdzają czy ma więcej kradzieży na sumieniu

ZAKOPANE. 36-latek z powiatu wieluńskiego wywołał zamieszanie, próbując rozmienić pieniądze u ekspedientki sprzedającej w budce z fastfoodami, i wykorzystując jej nieuwagę ukradł telefon komórkowy.
Kradzież miała miejsce w poniedziałek wieczorem. - Do właścicielki telefonu pracującej w budce z jedzeniem typu fast food podszedł mężczyzna prosząc o rozmienienie pieniędzy. Człowiek ten kilkakrotnie wracał i zmieniał zdanie w kwestii wydanych pieniędzy – relacjonuje mł. asp. Krzysztof Waksmundzki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. - Wykorzystując zamieszanie jakie sam spowodował, ukradł telefon komórkowy o wartości 600 złotych na szkodę 26- latki z Hrubieszowa.
Przybyli na miejsce policjanci przejrzeli zapis monitoringu, którym objęte było miejsce kradzieży. Po pewnym czasie zauważyli na Krupówkach osobę odpowiadającą rysopisem oraz ubiorem widocznemu na filmie mężczyźnie. Początkowo nie przyznawał się on do popełnienia przestępstwa, później jednak potwierdził fakt dokonania kradzieży i wskazał miejsce ukrycia telefonu. 36- latek z powiatu wieluńskiego został zatrzymany, policjanci sprawdzają jego udział w innych kradzieżach dokonanych w ostatnim okresie na terenie Zakopanego.

oprac. r/ źródło: KPP Zakopane
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
@z26.05.2017, 11:57
Tak jest. Uciąć łapę. Za gwałt uciąć wiadomo co.
z26.05.2017, 10:10
uciąć ręke
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl