23.11.2017, 13:15 | czytano: 4811

Turystyka - i co dalej?

Fot. Piotr Korczak
W Zakopanem trwa XIX Tatrzańskie Forum Gospodarcze. Temat tegorocznego spotkania brzmi "Turystyka - i co dalej?".
O tematach związanych z obsługą ruchu turystycznego na Podhalu oraz kwestiach związanych z ochroną środowiska rozmawiają przedstawiciele podhalańskiego samorządu, firm działających w naszym regionie oraz instytucji.
Tatrzańskie Forum Gospodarcze organizowane co roku przez Tatrzańską Izbę Gospodarczą z Zakopanego to forum wymiany poglądów we wszystkich dziedzinach istotnych dla rozwoju naszego regionu. To największe forum gospodarcze na Podhalu poświęcone jest sprawom kluczowym dla środowiska gospodarczego, zagadnieniom społecznym oraz kulturowym.

W tym roku swoje wystąpienia w dziedzinie turystyki prezentują Andrzej Gut Mostowy - Członek Zarządu Małopolskiej Organizacji Turystycznej, dr hab. Agata Niemczyk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Aleksander Wasilewski - AWmedia oraz Monika Kozoduj - Credit Agricole Bank Polska SA.

W temacie ochrony środowiska występują Ines Bielańska - Kancelaria adwokacka, Jolanta Sitarz Wójcicka - Podhalański Alarm Smogowy, Krzysztof Olszak - Zagłębiowski Alarm Smogowy oraz Agata Wojtowicz - Prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej.

pk/ zdjęcia Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
uczestnik24.11.2017, 08:29
bardzo ciekawa konferencja , mnóstwo danych o ruchu turystycznym, marketingu w turystyce, social media - brawo dla organizatorów, szkoda że w NT nikt nie organizuje takich spotkań,
a ci którzy piszą że było be pewnie nie byli uczestnikami tej konferencji
zar24.11.2017, 07:17
No a za 2 tygodnie forum górskie też spotkanie nikomu nie potrzebne,i ci sami przyjdą i beda debatować nie wiadomo o czym,a organizuje to TARPIK instytucja nikomu nie potrzebna
...23.11.2017, 22:20
Pojedli, popili, pogadało towarzystwo i do chałpy. Oczywiście nawiedzonych od smogu nie zabrakło...
modniś23.11.2017, 20:36
jakie piękne "modne" skarpetki...
Tadek23.11.2017, 14:49
Frekwencja FATALNA.
Nikogo nie ma znanych operatorów hoteli i ruchu turystycznego,
same "leśne ludki i kacyki " którzy są obecni na wszelkich darmowych imprezach z kawą i dodatkami .......!!!
Mądry23.11.2017, 13:56
Baju baju od lat
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl