14.03.2018, 10:24 | czytano: 2353

"Szarotki" grają dziś z Tychami. Dostępne są bilety online

Dziś o 18:30 w Nowym Targu odbędzie się trzecie półfinałowe spotkanie TatrySki Podhale z GKS Tychy, a już jutro kolejny, czwarty mecz także na własnym lodzie.
Po dwóch pierwszych meczach nowotarżanie nie mają powodów do radości, stan rywalizacji odbywającej się do czterech zwycięstw to aktualnie 2 do 0 dla tyszan - czy uda się nam wykorzystać atut własnego lodowiska i własnej publiczności? Ta ostatnia na pewno nie jest bez znaczenia i nie jeden już raz dodawała skrzydeł drużynie. Miejmy nadzieję, że doping pomoże i stan rywalizacji zostanie wyrównany.
Dostępne są jeszcze bilety online na dzisiejszy i jutrzejszy mecz. Można też kupić bilet na oba spotkania za jednym razem! Sprzedaż biletów odbywa się w serwisie www.JarmarkPodhalanski.pl a bilety na dzisiejszy mecz można kupić jeszcze do 14.00

Co ciekawe, od dzisiejszego meczu bilety zakupione online nie będą wymagały wymiany w kasie i można z nimi, wydrukowanymi lub wyświetlonymi na ekranie telefonu wejść od razu na lodowisko korzystając z bramy numer 4.

Sprzedaż tradycyjnych biletów w kasach odbywa się jak dotąd przed meczem.

Przypominamy, że cały czas razem z portalem SportowePodhale.pl wybieramy najlepszego hokeistę TatrySki Podhale - jeśli nie oddałeś jeszcze swojego głosu to nie czekaj - wejdź na MVP.plebiscyt.sportowepodhale.pl i zagłosuj na swojego faworyta!
Plebiscyt będzie trwał do ostatniego meczu Szarotek w tym sezonie i choć faworyt na tą chwilę rysuje się dość wyraźnie, to wszystko jest jeszcze w Waszych rękach!

wo/
komentarze
MiKi14.03.2018, 17:59
w końcu dobry krok z tym brakiem konieczności wymiany biletów w kasie - teraz to ma sens
pol14.03.2018, 13:23
a może by tak ceny podać!!?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl