21.03.2018, 10:00 | czytano: 9623

Burmistrz zaskoczony zachowaniem radnego

Fotomontaż. Fot. M. Adamowski / R. Miśkowiec
Grzegorz Watycha jest zaskoczony faktem, że w Nowym Targu gościł wiceminister sportu Jarosław Stawiarski, który wspólnie radnym Pawłem Liszką odwiedził miejską szkołę, a on, jako gospodarz miasta, nic o tym nie wiedział i nie został na spotkanie z nim zaproszony.
Wiceminister w towarzystwie posłanki Anny Paluch i radnego opozycji Pawła Liszki odwiedził Szkołę Podstawową nr 2. Tam wspólnie dyskutowali o potrzebie budowy nowej sali gimnastycznej dla szkoły. Co ciekawe, w spotkaniu nie wziął udziału burmistrz, któremu podlega szkoła i to on jest odpowiedzialny za oświatę i stan infrastruktury sportowej w mieście. - To pierwszy przypadek, żeby minister gościł w budynku miejskim, a burmistrz nic o tym nie widział - mówi Watycha, który odniósł się do tej sytuacji na wtorkowej konferencji prasowej. Jak podkreślał, radny Liszka nie reprezentował na spotkaniu z ministrem ani urzędu, ani rady miasta.
- Nie chcę komentować zachowania radnego Liszki, bo musiałbym powiedzieć, że to element kampanii wyborczej, a jej prowadzenie w obiektach użyteczności publicznej jest zabronione - skwitował.

r/
zobacz także
komentarze
jasiu26.03.2018, 13:51
@zosia: co chcesz przywrócić sady kapturowe w Polsce jak za czasów inkwizycji i karać ludzi za ich polityczne przekonania , bo oni z prawicy ? Tak przez ostatnie 8lat próbowało robić twoje peło i gdzie się znajduje ? Na śmietniku ? jesteś totalnie głupia i politycznie zacofana , a do tego niedyplomatyczna .
Zosia25.03.2018, 11:34
pani dyrektor i pan radny to ta sama nowotarska opcja polityczna, oni współdziałali.
Mi24.03.2018, 19:41
Brawo Panie Liszka.To najlepszy kandydat na burmistrza. Najważniejsze jest dobro dzieci a nie Pan Watycha. Pan Watycha czuje się pominięty. EGO a dzieci.
NTarski24.03.2018, 09:26
Pan burmistrz nie rozumie - ja też nie. I to z tak czysto-kurtuazyjnego punktu widzenia, ale też nie rozumiem, jak może minister rozmawiać z radnym a nie rozmawiać z burmistrzem o poważnych, finansowych sprawach miasta. No chyba że chodzi o przygotowanie do wyborów i swoiste namaszczenie pisowskiego kandydata na burmistrza. Ponieważ skala pisogennego nepotyzmu, dojenia państwa i głupoty politycznej przekracza nawet przypadki znane z krajów trzeciego świata, ten kandydat jest dla mnie zdecydowanie i nieodwołalnie wykluczony, szczególnie że promuje go osoba Słońca Pienin, pani która nadaje się do miotły nie do polityki.
Ula24.03.2018, 09:07
W ten sposób P Liszka nie dojdzie do fotela burmistrza.
uczennica23.03.2018, 21:52
Za oświatę odpowiada Wstążka więc powinna choć drzewo umaić na przyjazd ministra
juhas23.03.2018, 20:30
Lisie podhody, lansik, lansik z "królową" Pienin... żałosne
gp23.03.2018, 12:13
Organem prowadzącym SP2 jest Urząd Miasta, więc dlaczego nie zostali poinformowani? Niesamowite
ToTy23.03.2018, 07:54
Bo burmistrz jest jak nasz prezydent. Siedzi na stanowisku i obserwuje. Powiedziałbym że nic nie robi ale byłoby to kłamstwo. Jedyne co robi to utrudnia życie swoim ( jeszcze) mieszkańcom
magdzia22.03.2018, 18:38
Ja mam sto razy lepszą propozycję-zrobimy jak za dawnych lat-każdy kupi jakiś materiał budowlany -jest bardzo dużo ludzi,którym się bardzo nudzi -nawet pani radna idealnie się nadaje do pracy na budowie -będzie podobnie jak z odbudową stolicy -powodzenia.wszyscy mają krewnych i znajomych-nie będzie problemu.
uszatek22.03.2018, 16:57
Liszka jest aktywny tam gdzie może zrobić coś dla Miasta - niech sprowadza ministrów, posłów, a najlepiej niech sprowadza inwestycje. I nie interesuje mnie czy ktoś tam będzie zaskoczony. Miasto zasługuje na aktywnego gospodarza, a nie na śpiocha.
Kl22.03.2018, 16:39
Brawo dla Pana Liszki
Bolesław B22.03.2018, 16:12
Zostawcie Pana Grzegorza i Panią Joannę w spokoju. On przynajmniej dają pracę ludziom, którzy jej potrzebują i pomagają.
Obdarzają zaufaniem fachowców, ludzi którzy wiele potrafią, nie patrzą na pieniądze tylko bezinteresownie pomagają stworzyć z Nowego Targu wielkie miasto. Lepiej się pomodlić w wielki post, niż brzydko pisać tutaj.
kolega polonista22.03.2018, 14:18
A po co te sale w mieście , skoro nauczyciele od WF wolą pić kawkę w kantorku? Mało inicjatywy z ich strony i oni są bardzo szczęśliwi jak tych sal brak . Mają świety spokój .
wygoni22.03.2018, 12:17
Lliszka jak zawsze knuje
Robert22.03.2018, 11:26
No właśnie, słusznie ktoś zauważył. Kto jest odpowiedzialny za oświatę w Mieście? Czemu nie wiedział, nie panuje nad swoimi pracownikami? Czy zajmował się czymś innym?
Rodzic22.03.2018, 11:24
Czemu burmistrz w dalszym ciągu blokuje Szkołę Podstawową nr1 ,czemu brak rekrutacji do wszystkich klas,czemu nie zgadza się na klasy sportowe jaki ma w tym interes ,czas mu podziękować .Przyjdzie czas na rozliczenie
Ja też chcę22.03.2018, 10:39
@ Jan Sięka wiem jak wygląda budżet Miasta i jego możliwości. Potrafię też liczyć i oceniać co jest realne. Mógłbym wykorzystać swoje znajomości, sprowadzić specjalistów i zrobić kilka konferencji, ale mnie interesuje poklask i sława, a konkretne i realne działanie, w którym się wystarczająco realizuję. Dlaczego Paweł Liszka nie zadzwonił do burmistrza i nie powiedział, że przyjeżdża minister, jest okazja się spotkać, pozyskać pieniądze, zrobić coś fajnego? Bo to co zrobił, to czysty populizm. W Nowym Targu działa mnóstwo ludzi, którzy nie robią tego dla sławy, kilku zdjęć w gazecie czy dla kasy. Im głośniej ktoś krzyczy o działaniu, tym mniej jest wiarygodny.
prawie obojętny22.03.2018, 10:36
@zadowolona, tak oczywiście masz rację, powinnyście wszystkie razem wieszać wstążki na drzewie w rynku...
Gabriel22.03.2018, 08:43
dzień dobry Burmistrzu Watycha. Wreszcie sie Pan obudził z zimowego snu....tylko ten sen troche za długi - bo 3 letni. Tyle czasu uciekło Panu, a teraz jak się ma kadencja ku końcowi to trzeba ruszac w bój - i to z pretensjami do całego świata. Dlaczego Pan nic o tym nie wiedział? No jak sie słodko spało to prosze.
kontrapunkt22.03.2018, 08:21
Przecież ktoś te *** wybiera i nie ma co się dziwić, że zachowanie jednych i drugich jest pozbawione jakichkolwiek zasad lub przyzwoitości. Nie mówię o pomysłach dla mieszkańców i miasta ani umiejętności zarządzania. Ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie się nabierać oszustom! Jeden naobiecywał ile tylko kartka przyjęła, a teraz wypuszcza emisariuszy by paplali po znajomych, że na realizację programu potrzebne są jeszcze ze trzy kadencje. Po nich zapewne sprzedamy Nowy Targ okolicznym wsiom, które już nas wyprzedziły. A drugi, metodą kolana i łokci usilnie pragnie zaistnieć. Szkoda tylko, że w chamstwie i arogancji posłanki Paluch, która uważa, że skoro PiS dzisiaj może czuć się bezkarnie to wszystko już wolno. Tylko łatwo sobie wyobrazić sytuację, że Liszka zostaje burmistrzem a ta pani zabiera się do rządzenia obsadzając wszystkie stanowiska ludźmi równie miernymi co ona. Ludźmi aparatu partyjnego. Strach się bać.
wolf22.03.2018, 08:03
Oświata o ile mnie pamięć nie myli podlega pod Joannę IS. I ona też powinna wiedzieć na bieżąco, co też wyprawia się w podległych jej nadzorowi placówkach szkolnych. Jak widać nie ma bladego pojęcia ani o oświacie, ani o organizowanych tam spotkaniach i nie ma znaczenia czy był tam minister, posłanka, radny czy przypadkowy turysta. Dlatego burmistrz Watycha może mieć pretensje wyłącznie do siebie, lecz jak widać jaka wice taki burmistrz i odwrotnie - absolutnie tu i teraz, na poziomie kolorowych bajdurzeń, hahaha. Ale mamy gospodarzy w mieście! Kompromitacja na całej linii i nie ma co się dziwić, że właśnie dosięgliśmy po czterech latach rządów nieudaczników samego dna.
Oświatoweic22.03.2018, 08:02
Panie burmistrzu Watycha. Panu już podziękujemy.
Rady Liszka to dobry kandydat na burmistrza.
Kolego.....masz mój głos i kilku moich przyjaciół.
zadowolona22.03.2018, 07:37
Czytając artykuły można zauważyć jak bardzo co niektórym przeszkadza , że kobieta jest osobą zarządzającą. Marni są ci faceci co nie mogą się z tym pogodzić a jest ich trochę.
Kobiety powinny wspierać tą Panią chyba ,że są pozbawione tkliwości kobiecej a pamiętajcie że nikt tak nie zrozumie jak Kobieta i dobrze ta Pani to czyni.
Do ilda #.,,!22.03.2018, 01:09
Osoby jak min ilda - brak to słów, to świadczy o ...? DNO
RP22.03.2018, 00:51
Myślę sobie, że MF wykiwa wszystkich, jeśli wystartuje. Gość z klasą. Młodzież musi się jeszcze dużo uczyć. Nadal prauje dla miasta, pisze, robi prelekcje, spotkania. Wielki szacunek dla Pana MF. Mieszkaniec KNT.
Jan Sięka22.03.2018, 00:17
@Ja też chcę: to zbierz te kilkaset osób, napisz petycję, idź na Radę Miasta i przekonaj radnych do swojego pomysłu, zdobądź kontakty do ministerstwa, które dadzą możliwość uzyskania pieniędzy. To jest takie gadanie: "Ja też tak potrafię". Trzeba tylko dopowiedzieć "ale mi się nie chce". Pan Paweł ma możliwości i chęć do pracy, do zorganizowania ludzi, słucha ich i chce ich potrzeby zrealizować. Powtarzam: nadarzyła się okazja, że minister jest gotów dosypać pieniędzy, to trzeba skorzystać. A na pytanie czemu SP2, a nie SP5 czy SP11? Od czegoś trzeba zacząć. Zna dobrze sytuację akurat tej szkoły, więc tutaj uderzył.

Zamiast popierać pomysł, popierać człowieka, któremu się chce, to jest krytyka. Jakby poszedł do SP5, to by się odezwali z SP11 i SP2, że dlaczego nie u nich.
Jan Tek22.03.2018, 00:12
A co miał Grzesiek powiedzieć jak go budowa boiska nie obchodzi? Radny podjął działania i kontynuuje to co obiecał ludziom. Ale i jednego i drugiego przyjdzie pora rozliczyć. Mieliście 4 lata. Chcieliście sami.
Watycha nie ma pojęcia co sie dzieje21.03.2018, 23:49
Liszka przynajmniej działa wśród osób mogących mieć realny wpływ na dotacje, a Watycha powinien mieć wiedzę co się dzieje w naszym mieście, jak widać nie ma! I tylko mydli nam oczy nierealnym projektem nowego kompleksu z lodowiskiem, którego koszty są nierealne po pierwsze do realizacji a po drugie do utrzymania w dłuższej perspektywie.
ilda21.03.2018, 22:30
A do której szkoły chodzą dzieci pana Liszki?I czy w szkole nr 2 czasem nie pracuje żona pana radnego Liszki?
gazda21.03.2018, 22:13
PiS w Nowym targu praktycznie nie istnieje, to zbieranina jakichś cwaniaków ,mało kompetentnych ,a ostatnio sporo spadochroniarzy szuka sobie tu miejsca , bo okazja .ale się mylą , nowotarżanie jeszcze myślą
śz21.03.2018, 21:55
~do Prezes
Ja ci mówię, ty uważaj na siebie, bo coś ci ewidentnie szkodzi. Nie jedz tego więcej, bo zaczynasz bredzić.
Watycha kończ i wstydu oszczędź21.03.2018, 21:54
Watycha zaskoczony, a cóż innego może zrobić jak nie ma pojęcia co się dzieje wokół niego, gdzie był do tej pory przez całą kadencję - czemu nie załatwił kasy z ministerstwa. Złożył abstrakcyjny wniosek na Podhalańskie Centrum Lodowe na 178 mln. a publicznie podano 130 mln - co to jest jak nie manipulacja i oszukiwanie opinii publicznej.
avivat21.03.2018, 21:43
Za oświatę w mieście odpowiada v-ce JiS. Ale jaki nadzór takie efekty.
kupiec21.03.2018, 21:26
głosuję na watychę i wam też radzę ............lis was zawsze może oszukać
Widz21.03.2018, 21:24
Brawo Liszka. Jechaj z nimi bo sie rozpasło towarzystwo przez ostatnie lata. Watycha. Jak burmistrz moze nie wiedziec co sie dzieje we własnym miescie?
grajek21.03.2018, 21:24
radny liszka nic mądrego nie wymyśli czasami widuję go na nowej targowicy ...... ciekawy jestem co za interes tam ma ....
jasnowidzek21.03.2018, 21:10
PaNIE BURMISTRZU - NIEUCHRONNIE ZBLIŻ SIĘ CZAS ROZLICZEŃ-CZYLI WYBORY. PAMIĘTA PAN CO PAN OBIECYWAŁ MIESZKAŃCOM? Znowu będzie koniec , bo pisane dużymi literkami czyli caps look - pytanie komu to przeszkadza panu nadredaktorowi , bo pisze się niewygodne rzeczy i koniec - nie puścimy , nie , bo nie . Miał pan sprywatyzować zgzir , miał pan sprywatyzować mzk itd i tam szukać oszczędności dla budżetu Można tak dalej wymieniać czego pan nie zrobił. Zmiana jest konieczna , tylko nie wiem czy akurat na Liszkę .
Ja też chcę21.03.2018, 21:04
Temat sal gimnastycznych dla SP5, SP11 jest również wałkowany od wielu lat. Wszyscy mamy jakieś potrzeby i zachcianki. Zbiorę kilkaset osób, które będą chciały nowe drogi, kilkaset chcących chodniki, z kilka tysięcy chcących lodowisko i drugie tyle nowe piece. Tylko to kosztuje- nie ponad 100 tys. jak zadaszenie boiska przy SP2, za którym głosowano, a kilkadziesiąt milionów. Na pewno więcej niż wynosi budżet miejski. Pan Liszka przywozi ministra i domaga się pieniędzy na częściowe pokrycie swojego pomysłu czyli pewnie ok. 2 mln. Dobrze, ale czyim kosztem? I czyje potrzeby nie zostaną spełnione? Czy za chwilę przywiezie innych ministrów w innych sprawach będzie wolał do burmistrza, żeby dał kasę? Łatwo się dysponuje cudzymi pieniędzmi, gorzej jak trzeba dać coś od siebie.
Prezes21.03.2018, 20:58
Obudzili się komentatorzy. Niby kampania wyborcza....analizując lata kadencji RM to Paweł Liszka był i jest solidnym Radnym, ma pomysły na rozwój Miasta , ma swoje zdanie , a to że ma jeszcze możliwośći to chyba dobrze. Zazdrośnicy lepiej wy sie weźcie za jaką uczciwą pracę , bo niektórzy jesteście żenujący
Łukasz21.03.2018, 20:54
hehehe.. Grzesiu się obudził. Trzeba się było brać do roboty, a nie teraz upominać o laury. Paweł Liszka przynajmniej coś działa, chce coś zrobi c dla Nowego Targu. A czy to ma znaczenie czy z PIS czy też nie....ważne żeby realizacja inwestycji była. Zresztą póki co to widać, że PIS coś dla obywateli robi...w przeciwieństwie do innych partii.
WW jak wy***ny wyborca21.03.2018, 20:51
Jeszcze cztery lata temu na tym portalu nie miałyby miejsca takie negatywne komentarze o obecnym fajtłapie i jego dwóch specach od wszystkiego, a teraz patrzcie tylko jak to się zmienia, czyżby ferajna była skłócona?
Dajcie im spokój niech sami odejdą z honorem.
kampania21.03.2018, 20:49
ale wybór tyfus czy cholera
???21.03.2018, 20:37
Jak można niewiedzieć o wizycie ministra??? Watychy nie zaprosili oficjalnie to się uniósł, obraził i nie przyszedł. A teraz płacz, że nic nie wiedział...
Panie Liszka zmieńcie to miasto.
@ Darek
A niby gdzie ma siedzieć pod chórem czy na polu? Skoro gość jest wierzący, to dobrze, że zajmuje miejsce, tak by mieć kontakt wzrokowy z tym, co się dzieje na ołtarzu.
Śmiechu warte21.03.2018, 20:20
Piękny cyrk nam burmistrz pokazuje po wyborach pewnie też bedzie zaskoczony i jeszcze z pół roku będzie myslał że jest burmistrzem a już nie będzie. Śpij słodko karaluchy pod poduchy.
Zaskoczony jak Grześ21.03.2018, 20:16
Grzesiu się obudził i odkrył po trzech latach ze to on jest burmistrzem hehe padnę
Nie puścicie tego21.03.2018, 19:56
Piosenka ta /.../

Święte słowa. Nie puścimy tego. Moderator.
Daria21.03.2018, 19:30
Prędzej Grześ wstążki na drzewie powiesi niż lodowisko zbuduje.
magnum21.03.2018, 18:57
Znam niestety Liszkę od tej ciemnej strony,dla własnych korzyści zaprzeda dusze diabłu.Manipulacje ludźmi opanował do perfekcji
Celnicy21.03.2018, 18:45
Joasiu czekamy na Ciebie, kwiaty nam więdną. Wracaj.
Do Rysiek21.03.2018, 18:44
Skandal to jest to, że za 10 tys miesięcznie pewna Pani urzęduje na Krzywej 1 i zajmuje się ubieraniem biednego schnącego przez nią drzewa na wszystkie możliwe okazjie beztrosko obsadzając na stołkach swoich kumpli.
abc21.03.2018, 18:39
nie mogę doczekać się jesieni!!!
marian21.03.2018, 18:35
Wyskoczył Grzesiek spod spódnicy Joannyi zdziwiony, że mu ministry do gospodarstwa w gumiakach wchodzą i machają paluchem. Grzechu fajnie Cie będzie znów widzieć w grudniu na trybunach już jak kolegę a nie burmistrza.
Władek21.03.2018, 17:55
Grzesiu co ty będziesz robił po wyborach ze swoim zastępcą
z Maniów...?
Przecież jako "Grześ" przez ostatnie 4 lata z sukcesem spieprzyłeś możliwość ponownego wyboru .
pol21.03.2018, 17:31
liszka , Liszka już po Liszce
Tak21.03.2018, 17:27
Koncz Watycha ( razem z tymi twoimi doradcami ) wstydu oszczedz!!! Jak dobrze ze wybory sie zblizaja.
Jan Sięka21.03.2018, 16:53
Temat sali gimnastycznej przy SP2 jest wałkowany już od wielu lat. Głosowanie w budżecie obywatelskim tylko potwierdziło, że dla społeczności szkolnej jest to istotny problem.

Nic dziwnego, że pan radny Liszka, mając wsparcie parlamentarzystki, zdecydował się zadziałać w tym kierunku, aby sala jednak powstała. Jak nie ma inicjatywy ze strony władz miasta, to nie ma się co dziwić, że operatywni ludzie przejmują inicjatywę i ruszają z tematem do przodu. Szczególnie, że nadarzyła się okazja.

Owszem, być może niezbyt elegancko to wyszło, ale czasem lepiej szybko zadziałać, nawet za cenę braku elegancji.
Ciekawy21.03.2018, 16:43
Czy zna ktoś harmonogram wizyt wyborczych Pani Poseł w gminach pienińskich Krościenko, Szczawnica, Czorsztyn.
stan21.03.2018, 16:12
w końcu o co chodzi - o piękną i nowoczesną salę gimnastyczną czy o opinię i zdanie tych co nic nie zrobili dla miasta - niech pan p. Liszka działa i nic się nie przejmuje ................
Obserwator21.03.2018, 16:04
Kandydaci na stołki już wystartowali...oj czarno to widzę
Gazda21.03.2018, 15:51
Burmistrz zawsze był i jest w szoku śpij pan dale dobrej nocy burmistrzu
sławek21.03.2018, 15:22
4 lata temu Burmistrz Watycha też robił sobie kampanię wyborcza. już tego nie pamięta? Skoro radny Liszka ma możliwość współdziałania w załatwieniu sali przy Szkole to dobrze , że to wykorzysta. Niby po co ma się lansować obecny Burmistrza jak nawet wcześniej się tym nie interesował. G. Watycha mógł sam wpaść na ten pomysł i zaapelować do Ministerstwa.
Darek21.03.2018, 15:20
Ja się Burmistrz nie interesuje miastem to w końcu radny się za to zabrał.
k21.03.2018, 15:04
Co za pier...y wypisujecie. Wizyta była oficjalna? Tak? To nie mogła być utrzymana w tajemnicy. No nie ma takiej możliwości. Kilka dni wcześnie powiadomiona powiadomiona musiała być policja. A sam ten fakt wyklucza niewiedzę liszki i pani dyrektor . Co do kobiety /tym razem bez gwizdka/ to ja jej od dawna nie traktuje poważnie.
szp121.03.2018, 14:36
Odczepcie się od Pani dyrektor co miala zrobić jak weszli bezpośrednio z ulicy, zadzwonię do burmistrza, zastanówcie się wszystkiemu winna jest pani z kroscienka nawet pan radny miał g....do powiedzenia
besala21.03.2018, 14:29
Pan burmistrz Watycha bardzo skutecznie pracował na brak autorytetu, na lekceważenie i ignorowanie przez innych lokalnych i nie tylko lokalnych graczy politycznych. Burmistrz, nazywany powszechnie Grzesiem, przez całą kadencję starał sie Grzesiem pozostać. I pozostał. Nie potrafił zbudować wizerunku dojrzałego samorządowca, nie potrafił zdobyć poważania, uznania, autorytetu i powszechnego szacunku. Nie powinno wiec dziwić, że w przedwyborczych zmaganiach będzie traktowany tak, jak potraktował go radny Liszka. Nie jest to ani eleganckie, ani profesjonalne, ale mieści sie z realiach walki politycznej i obnaża jednocześnie z brak klasy radnego i obecną pozycję polityczną burmistrza.
Nowotarzanin21.03.2018, 13:33
A kiedy Grzesiu coś wiedział on zawsze w szoku jest
koza21.03.2018, 13:32
Mamy zwiastun tego co się będzie działo na jesieni. W końcu to PIS będzie walczył o miejsca w samorządach to nic nas nie powinno dziwić. Co do liszki to nic dobrego na jego temat powiedzieć nie mogę. Pamiętam jak pod lokalem wyborczym /koło basenu/ w czasie trwania ciszy wyborczej stał dostawczak oblepiony wizerunkiem jego ***. Nie wiem jak Wy. Ale ja zaskoczony nie jestem.
www21.03.2018, 13:29
Wina jest też po stronie Pani Dyrektor.... Przecież wiedziała znacznie wcześniej, jakich będzie miała gości!!!!!! Powinna sama zadzwonić do swojego pracodawcy!!!!!
Nie ja biję ? palma bije21.03.2018, 13:25
Troszkę za wcześnie na triumfalny wjazd do miasta. Palma bije pani poseł, panu ministrowi, panu radnemu i pani dyrektor ??? ech ....
Danka21.03.2018, 13:11
Radny jak bazyliszek, wzrokiem zabija
kolega z klasy21.03.2018, 13:10
Paweł opamiętaj się
Z21.03.2018, 13:07
Kampania wyborcza w wykonaniu Liszki się zaczęła. Wypowiedział bym się na ten temat ale cenzura nie pozwala. Jak słyszę te bzdury to aż chce się wysłać sms o treści pomagam.
wrrr21.03.2018, 12:52
A Pani Dyrektor co ??? Jakieś podjazdy stosuje ???. Jakim prawem dopuściła do takiej wizyty ! To skandal, że nie powiadomiła swojego pracodawcy o wizycie ministra i posłanki w szkole. Czyżby podczas rodzinnego obiadku z siostrą i szwagrem wykombinowali takie zagranie, wszak Liszka był wcześniej w PWS z Fryźlewiczem a później popierał go oddając głosy w II turze wyborów.
swąd21.03.2018, 12:37
Liszka to se nawet na potrzeby kampanii sprawił porcięta z flaneli, że niby jest góralem. Taki Lisek z tego Liszki
Obserwator sprawy.21.03.2018, 12:34
Kto był organizatorem tego spotkania: pani Paluch, czy radny Liszka?Dlaczego dyrektor szkoły wpuścił ministra ,czyli obca osobę na teren szkoły bez powiadomienia organu prowadzącego i dopuścił do zorganizowania spotkania?W tym przypadku jest to już kampania wyborcza.W budynkach szkolnych jest zakaz jej przeprowadzania.W związku z powyższym pan burmistrz powinien wyciągnąć konsekwencję w stosunku do pana radnego Liszki jak i dokonać wpisu w akta pani dyrektor SP 2 za samowolę i robienie sobie z państwowej szkoły ( instytucji) prywatnego folwarku.Szanowny panie burmistrzu jeżeli w mieście w szkolnych placówkach ma być porządek a pan nimi zarządza proszę wyciągnąć konsekwencję w stosunku do w/w osób,aby w przyszłości w innych placówkach nie zaistniały podobne sytuacje.To jest po prostu skandal, co zrobił radny Liszka, pani Paluch i dyrektor szkoły nr 2.
Leśny21.03.2018, 12:34
To już po oczach widać kim jest
wzrokowiec21.03.2018, 12:22
Liszka oszalał , woda sodowa uderza , buta , pewność siebie, nowotarżanie nie tacy frajerzy , nie nabiorą się na te sztuczki
12321.03.2018, 12:03
Liszka nie jest burmistrzem a czuje sie nim juz od lat :) niedoczekanie
oj nie lubiany lisek chytrusek przeciwko lodowisku21.03.2018, 11:55
Co za "lisi konował" - czyżby za cenę polityczną lisek we wsparciu z Paluszkową uwalali nam finansowanie budowy nowej hali lodowej? - czy to ma być taka brzydka zagrywka, aby środowisko hokejowe nie poparło Burmistrza, który obiecał nowe lodowisko i może nie dotrzymać słowa dzięki pomocy opozycji ?! Czyżby gra poszła o jakieś 2 tyś. do 6 tysięcy głosów wyborczych (tyle osób czyta i jest zainteresowane wiadomościami o hokeistach).
Rysiek21.03.2018, 11:46
Rzeczywiście to skandal, aby bez wiedzy i zaproszenia władz miasta organizować takie spotkanie.
hala lodowa21.03.2018, 11:44
Co Liszka będzie się opowiadał jakiemuś Watysze, skoro on już jest burmistrzem@. > To wina raczej ministra ,że nie opowiedział się burmistrzowi. Nie byłby o suchym pysku , bo przecież burmistrz Watycha zaprosiłby ministra przynajmniej do "Góralskiej strawy " na obiad , a tak to był głodny .. Oj nieładnie zaczął Liszka kampanię. Ma już pozamiatane z powodu tego ,ze zaprzedał się MF , a teraz za skandaliczne nieeleganckie zachowanie .Oj źle to zaczął. Ani biskup Karlak nie wyprostuje tych ścieżek zadeptanych przez Pawełka
gue21.03.2018, 11:38
To tez dobrze swiadczy o tej Paluchowej, ze nie skontaktowala sie z burmistrzem, a swoja droga , wiceminister tez powinien sie zainteresowac dlaczego niema burmistra
wsiok21.03.2018, 10:55
proszę nie naużywać słowa "miast" bo ten grajdoł i jego "sołtys" nie ma nic wspólnego z miastem
zygf21.03.2018, 10:52
Czego można się spodziewać po Panu, który pierwsze w kampanii wyborczej nadawał na byłego burmistrza a potem sobie z nim robił zdjęcia. Grunt to mieć kręgosłup.
Anty Bolek21.03.2018, 10:50
Jaki pan taki kram.
walki podjazdowe się zaczęły21.03.2018, 10:42
Tak trudno się domyśleć ? Że to Paluchowa prowadzi nie czystą grę na swoim obszarze (czyli wojnę polityczną). Udowadnia wszystkim, że wykasuje i chce, Posła Siarkę, już wzięła się za Fabera, po przez PZD, a teraz za Burmistrza.
Posiada swoje "macki" w postaci radnych Miasta N. Targu i radnych powiatowych w osobach, znanych wam jako opozycja PiS. Sądzi, że jest mądra i ludzie tego nie widzą, tylko dziwię się tym wszystkim, którymi steruje, że nie mają własnej tożsamości i działania zgodnie z sumieniem. Czas rekolekcji, spowiedzi i przygotowania się do Świąt Wielkanocnych, może to niektórych opamięta. Daj Bożę, że tak.
Wii21.03.2018, 10:42
Liszka ma parcie na władzę, ale kompletnie się do tego nie nadaje...
ja21.03.2018, 10:27
Radny już podczas wyborów na Burmistrza pokazał jak sie robi kampanię wyborczą :)
f/x21.03.2018, 10:25
Liszka to chyba z PISu musi być czy z PO. Które ugrupowanie bawi sie w takie podchody ?Chciałbym wiedzieć na kogo mam nie głosować w najbliższych wyborach
Darek21.03.2018, 10:24
a ja nie jestem zaskoczony zachowaniem p. Liszki
bo on jest chory na władzę, pierwsze ławki w kościele, niedługo na ambonę wejdzie
MF21.03.2018, 10:21
Pani dyrektor nie miala prawa ich wpuscic na teren szkoly dyrektor do wymiany ...
zz21.03.2018, 10:16
cyt."radny Liszka nie reprezentował na spotkaniu z ministrem ani urzędu, ani rady miasta" to kogo reprezentował? Był tam po kumpelsku czy jak?
Body21.03.2018, 10:12
Liszka niech się weźmie lepiej do roboty i wstydu nie przynosi
115KM21.03.2018, 10:06
Liszka to zdeklarowany pisowiec, a pisowcy tak mają...
STAŚ21.03.2018, 10:01
Partyzantka ?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl