08.05.2018, 15:19 | czytano: 4378

XXIII Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

Arch. Podhale24.pl
NOWY TARG. „Walczymy o czyste Powietrze dla Podhala” będzie hasłem przewodnim tegorocznych XXIII Podhalańskich Targów Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz, które w dniach 12-13 maja odbędą się Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.
- Naszym celem jest propagowanie zmierzających do uświadomienia mieszkańcom jak ważna jest dla naszego zdrowia walka o czyste powietrze, zmniejszanie zanieczyszczenia, dbanie o środowisko, ogrzewanie zwrócone na ekologię - informują organizatorzy targów. - W tym celu podczas tej edycji targów firmy będą prezentowały szereg rozwiązań, które spełniają warunki dofinansowania. W jednym miejscu i czasie będzie można porównać piece, ceny, a to wszystko wprost u źródła, czyli u producentów. Na terenie zewnętrznym wielu z nich pokaże w praktyce jak funkcjonują, zaprezentowany zostanie proces palenia. Będą różne paliwa i różne piece. A ponadto oferta ogniw fotowoltaicznych, które obecnie zyskują coraz większa popularność wśród społeczności. Swoje stoisko będzie miał EKODORADCA, który przybliży temat związany z dofinansowaniem do wymiany kotłów na ekologiczne, spełniające aktualnie obowiązujące normy.
W tym roku targom towarzyszyć będzie konferencja Politechniki Krakowskiej na temat „Nowoczesne Systemy Instalacji w Budownictwie”. Odbędzie się w sobotę 12 maja na Hali Lodowej o godzinie 12:00.

Targi Podhalańskie to również liczne stoiska z elementami wyposażenia wnętrz, materiałami budowlanymi, a także stoiska prezentacyjne i sprzedażowe. Targi to miejsce prezentacji nowoczesnych technologii, to możliwość bezpośredniego kontaktu z fachowcami i specjalistami.

Rodzice, którzy odwiedzą targi ze swoimi dziećmi, będą mogli zostawić je pod opieką animatorów z Klubu Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO. Dzieci będą budować budynki z autentycznych, miniaturowych materiałów budowlanych. Kreatywne i twórcze zabawy sprawią dzieciom wiele radości.

Targi będzie można odwiedzić zarówno w sobotę 12 maja jak i w niedzielę 13 maja w godzinach od 10:00 do 17:00.


Materiał prasowe, oprac. r/
zobacz także
komentarze
gilda08.05.2018, 20:24
Ile wstęp?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl