05.07.2018, 09:49 | czytano: 2413

Dzieci i młodzież z klubu hokejowego mają szansę na sztuczny lód, który jest do wygrania w dotacji LOTTO

Nowotarski klub MMKS-Podhale zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu LOTTO. Do wygrania jest projekt o wartości 100 000 złotych.
"Aby to osiągnęli, musimy ich wesprzeć, włączyć aplikacje ENDOMONDO dołączyć do grupy MMKS Podhale (pełna nazwa Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale) i wykręcić na rowerze do 15 września jak najwięcej kilometrów!" - apelują członkowie klubu. I proszą o wsparcie w projekcie "odLOTTOWA jazda" poprzez dołączenie do grupy rowerowej w aplikacji ENDOMONDO.
Wystarczy zalogować się poprzez podany link, dołączyć do wydarzenia i wybrać grupę MMKS Podhale Nowy Targ. https://www.endomondo.com/challenges/37468828

"Jest to szansa, aby dzieci mogły cały rok trenować na lodzie i wyrównywać poziom nauki jazdy na łyżwach z zagranicznymi klubami hokejowymi. Stawiamy na lepszy rozwój sportowy naszych dzieciaków i młodzieży. Aby tak się stało konieczne jest zabieganie o podnoszenie poziomu szkolenia, który musi trwać dłużej niż sam sezon zamrożonej tafli lodowej. Pomóżmy Podhalańskim dzieciom powalczyć o kasę na jeszcze lepsze treningi" - podsumowuje Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy.

opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl