24.07.2018, 13:15 | czytano: 2906

Kościelisko: kładą asfalt - duże utrudnienia na drodze

Fot. Marcin Szkodziński
Na ul. Strzelców Podhalańskich drogowcy zaczęli lać asfalt. Tworzą się ogromne korki.
Pogoda pokrzyżowała plany drogowców, którzy w minionym tygodniu chcieli zakończyć prace związane z położeniem nowego asfaltu na drodze krajowej nr 958. Obfite opady deszczu skutecznie opóźniły prace.
Ruszyły teraz. Na odcinku od Małej Łąki po zjazd do Urzędu Gminy w Kościelisku trwają prace związane z położeniem nowej nawierzchni. W związku z prowadzonymi pracami wprowadzony został ruch wahadłowy.

Zarówno od strony Zakopanego, jak i od Doliny Kościeliskiej tworzą się ogromne korki. Problemy mają także kierowcy wyjeżdżający z ul. Nędzy Kubińca.

Kierowcom, którzy wybierają się na trasę Zakopane – Witów polecamy objazd przez ul. Nędzy Kubińca, Rysulówkę i Kiry.

ms/ zdjęcia Marcin Szkodziński
Może Cię zainteresować
komentarze
Z tąd24.07.2018, 21:42
@kierowca.Przetargi, układy.Śmiać mi się chce bardziej niż płakać(most w Białym Dunajcu blokowali przez 7 lat teraz jak wezbrał Dunajec workami se chałupę przed zalaniem opkładali. Kurna ta pazerność ino u nich,dudki.(dom od 3 miesięcy stoi,wolne pokoje,zapewniają wilgotne powietrze),Nie pazerność góralska ale tacy szkodzą(pensjonaty?),podwalają naszą tradycyjną od początku świata i wcześniej gościnę.
Kierowca24.07.2018, 17:01
A Kiry ,Kojsówka, Witów ,Chochołów to kiedy zalejom już rok jak zerwali asfalt szlak człowieka trafia jak piszą że pogoda przeszkadza o ju ju jaki to dobre ludziki kcieli a nie mogli płakać mi się chce buu ha ha
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl