02.11.2018, 16:38 | czytano: 9876

Ciężarówka z asfaltem wpadła do fosy (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj
Kolejny wypadek z udziałem samochodu ciężarowego. Koło południa ciężarówka przewróciła się na bok na zakopiance w Chabówce. Po południu w Bukowinie Osiedlu samochód transportujący asfalt zjechał z jezdni, wjechał do fosy i przewrócił się na bok.
Z auta zsunął się asfalt, który kierowca miał dostarczyć na budowę drogę.


Kierowcy nic się nie stało, ale towar został na łące.

r/ zdj. Piotr Kuczaj
zobacz także
komentarze
Xd05.11.2018, 08:07
A ty WKUR...NY też jesteś i POPIER.....NY ,nie ma zakazu to se może jechac lewym pasem ale ty jesteś taki sam jak i kierowca wy jestescie najlepszymi kierowcami a reszta to PAJACE jak napisałeś ,,,a kim ty jesteś żeby innym pajacować ??razem z kierowcą jestes z jednej beczki ,jeden pajacuje ,a drugi stawia pod kreską wszystkich na blachach KTT ,a co mają do rzeczy rejestracje ,zobaczymy na kogo bedzie pisał jak juz nie bedzie obowiazku zmiany rejestracji po kupnie auta , mocni w gebie a pusto w glowie ,zero inteligencji, i kultury jazdy,
Monika bez Stanika04.11.2018, 23:15
Do tej patelni co za Fergu Fergu zapieta to wiele nie zaladuje
król zamkowy04.11.2018, 23:15
był tam gdzieś zamek? a może po prostu wpadła do rowu?
alik04.11.2018, 23:15
Obecnie na Podhalu buduje się ronda, których PROMIEŃ skrętu jest mniejszy niż samochodów osobowych. I to ponoć MA BYĆ bezpieczne!!! Zapomniano ograniczyć prędkość do 20 km/h.
K.04.11.2018, 23:15
@kierowca pisał o wymuszeniu i "prostowaniu zakrętu", a nie jeździe lewym pasem
haha04.11.2018, 23:15
Przyczepka za ciągnikiem jest super.
wkurw...ny04.11.2018, 23:15
pajace!!! chodzi o to że (jak kierowca pisze...) ciężarówki patelnie cwaniaki blokuja lewy pas bo ruszaja jak ślimaki i jada 40km/h przez całe Aleje!. za to powinien byc mandat, za utrudianie ruchu. Bo nie chce im sie potem przed Dudkiem właczac na lewy pas i uciekac na Zakopianę. ZROZUMIELI PAJACE???
A nie piszecie od rzeczy bo nie kumacie jaki gościu temat zaczął...
maciek o.02.11.2018, 21:10
do " pniok"... zakładam ,że Twoja wyobraźnia jest w stanie unieść takie oto zadanie......dajmy na to że jadąc od strony Krakowa zjeżdżam ślimakiem z wiaduktu nad zakopianką i dojeżdżając do świateł daję na lewy pas z zamiarem skrętu na Jabłonkę..... i teraz zgodnie z Twoją filozofią samochody jadące od Dekady w stronę właśnie Jabłonki zajmują tylko prawy pas bo to poprawnie politycznie wg Twojej wykładni.... ja natomiast skręcając w lewo mam przed sobą wolny lewy pas aż do końca Alei ..... i co ? mam przystanąć i czekać aż ktoś mnie wpuści na prawy czy jak normalnie myślący człowiek pociągnąć do końca by potem płynnie wjechać na prawy? .....już się nawet komentować nie chce takiego rozumowania jakie Ty reprezentujesz.... POWTARZAM po to są dwa pasy żeby z nich korzystać... bo np w dzień kiedy ruch samochodowy będzie większy to zajmując tylko prawy pas korek sięgnie do rzeki Dunajec......gratuluję wyszkolenia za kierownicą i zwykłego rozsądku
ATV Procent.02.11.2018, 19:47
maciek o.

i wszystko w temacie,co chodzi o lewy pas, także czytajcie i uczcie się szeryfy od 7. boleści. Na takich to guma i wąskie drzwi!
Baba kierowca02.11.2018, 19:18
Zgadzam się z Maćkiem . Większość ?kierowców ? nie wie co to jazda na zkladkę i wszystko robią żeby nie wpuścić nikogo z lewego pada, a potem narzekają na korki . Sami je robią . Porażka
pniok02.11.2018, 19:07
@ maciek o.
Ty zapewne jesteś jednym z tych " miszczów kierownicy " którzy na widok kilku samochodów przed Tobą wolą lewym pasem wpierw....ić się przed innych . A co tam - niech jelenie stoją , bo mnie się spieszy. Otóż , gościu nie ma to nic wspólnego z tzw. jazdą na zamek - która właściwie stosowana ma zapobiegać tworzeniu się korków a nie umożliwianiu cwaniakom ( jak Ty ) wyprzedzenia kilku pojazdów z prawego pasa . Niestety , nie wszyscy kierowcy dorośli do stosowania tej zasady . A tak poza tym co ma jazdą na zamek do wymuszenia , opisanego przez @Kierowca ?
maciek o.02.11.2018, 17:44
do Kierowca......żałość bierze jak się czyta o lewym pasie......to jak myślisz ? po jaką cholerę jest ten lewy pas? dla ozdoby? po to właśnie żeby go zajmować i na końcu jechać na tzw " zamek" lub jak kto woli " zakładkę".... wtedy inteligentny inaczej kierowco ewentualny korek będzie krótszy dokładnie o połowę.....ale tego akurat możesz nie zrozumieć
Kierowca02.11.2018, 17:07
Tak durnie jeżdżą. Alejami do końca lewy pas, a później bo większy to się pcha. Wczoraj na rondzie w szaflarach patelnia na KTT wymusił na pełnej prędkości. Ma k*** możliwość prostowania to nawet nogi z gazu nie zdjął. Ale kiedyś cię trafię.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl