23.11.2018, 11:00 | czytano: 2810

Charytatywny Spot Mikołajkowy

NOWY TARG. Tegoroczna akcja charytatywna, organizowana przez VAG Podhale, odbędzie się w niedzielę 9 grudnia w godz 16:00 – 20:00 pod PSB Mrówka przy ulicy Ludźmierskiej.
Tegoroczna edycja organizowana jest dla podopiecznych zakopiańskiego „Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny". Jak wiadomo, dzieciaki lubią słodycze. Dlatego też podczas "spotu" będziemy zbierać słodkości. Wychowankowie ucieszą się również z takich rzeczy jak: kubki, sztućce, artykuły higieny osobistej (lepiej perfumy niż dezodoranty), ozdoby świąteczne.
Potrzebują oni również małe AGD typu: suszarka, żelazko, deska do prasowania itp., więc jeśli u kogoś z Was zalegają takie sprzęty (w dobrym stanie), to z miłą chęcią je przygarniemy. Będziemy również zbierać do puszki pieniądze, które pozwolą nam na zakup innego sprzętu AGD.
Zapraszamy wszystkich pasjonatów motoryzacyjnych jak i rodziny z dziećmi. Podczas całej zbiórki rozdawane będą cukierki przez Mikołaja oraz tradycyjnie robimy „zdjęcie grupowe”, do którego zachęcamy wszystkich przybyłych. Mile widziane czapki mikołajowe oraz świąteczne gadżety na samochodach.

Organizatorzy, oprac. r/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl