14.12.2018, 13:21 | czytano: 3940

Most gotowy - Rdzawka przejezdna

Fot. Piotr Kuczaj
Zakończyła się budowa mostu w Rdzawce, przez który prowadzi droga ze wsi do zakopianki.
Wczoraj został na powrót puszczony ruch samochodowy na moście. Od września przeprawa była zamknięta, a mieszkańcy górnej części Rdzawki musieli korzystać z wielokilometrowego objazdu prowadzącego zakopianką np. odwożąc dzieci do szkoły.
Inwestycja obejmowała wyburzenie starego mostu i budowę nowego, umocnienie skarp, budowę chodnika, nowych dojazdów do mostu i wiaty przystankowej.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Bolek22.12.2018, 17:07
Wygląda na to, że mieszkańcy muszą sobie radzić w alternatywny sposób w sytuacji ignorancji wobec problemu ze strony PZD, PINB itp. Postawa Starostwa i PINB jest patologiczna. To wizytówka fikcyjnego państwa, w którym przyszło nam żyć.
Mąciciele zamiast milczenia owiec?
Zbyszek21.12.2018, 23:59
Wiesz robotnik, dziękujemy Ci za współpracę, za to że się zmobilizowałeś i zbudowałeś ten piękny, nowoczesny most. Na siłę to zaoszczędzono kosztem mieszkańców - nic więcej.
(*)21.12.2018, 23:51
Wiesz robotnik, jak se przypomnę Twoją pracę przy budowie ścieżko-drogi w Waksmundzie nad Dunajcem, to się dziwię, że mieszkańcy Rdzawki Cię nie pogonili. A inwestor przeprawę lub transport zastępczy powinien ludziom zapewnić, a nie udawać jak zwykle Greka. I zamiast narzekać na mieszkańców weź się do roboty, za którą bierzesz kasę i wykonuj ją odpowiedzialnie i z wyobraźnią. Dla wykonawcy liczy się tylko tylko kasa, bezpieczeństwo mieszkańców już nie bardzo. Ludzie, którzy patrzą Ci na ręce, to tylko opóźniają. Oświadczenia o przepuszczaniu ludzi przez teren budowy na odpowiedzialność kierownika robót, to żenada do kwadratu, zresztą jak cały Twój komentarz. Ludzie zejdzie z drogi, bo budują, bijcie pokłony, bo budują, nie przejmujcie się, że są utrudnienia, bo budują, zdrowie i życie poświęćcie, bo tak będzie taniej dla wykonawcy lub inwestora. Bo Wam za swoje inwestor buduje.
robotnik15.12.2018, 12:06
3 miesiące niewygody i powstał piękny nowoczesny na kilkadziesiąt lat most.A tyle było pomstowania, tyle krzyków, tyle utrudniania pracy wykonawcy, że aż się odechciewa.I powstaje pytanie czy takich roszczeniowych ludzi warto na siłę uszczęśliwiać, czy nie lepiej nic nie robić niech stary most się zawali i przejazdu nie będzie.Były donosy do wszystkich możliwych gazel lokalnych,ogólnopolskich Faktu, Telewizji.
jahu14.12.2018, 21:50
można zawsze dziecko do szkoły odprowadzić a w drodze spędzić z nim czas
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl