30.01.2019, 18:03 | czytano: 2431

Amazonki namawiają kobiety do badań na raka piersi

Stowarzyszenie Podhalańskie Amazonki przekonuje kobiety, że warto robić badania na raka piersi. Na najnowszym plakacie, który ma do tego zachęcać, do badań namawiają górale.
6 lutego o godz. 9.20 amazonki organizują pogadankę na ten temat dla młodzieży z I LO w Nowym Targu.
- Musimy się badać regularnie, bo wcześnie rozpoznany nowotwór jest uleczalny i nie jest śmiertelną chorobą, a jedynie przewlekłą. Namawiamy panie do korzystania z nowoczesnej diagnostyki w trosce o swoje zdrowie, a władze na każdym szczeblu prosimy o udostępnienie wszelkich możliwych badań kobietom - apeluje Ewa Palider ze Stowarzyszenia Podhalańskie Amazonki.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
helena02.02.2019, 20:37
@pustak, a ja na przykład kompletnie nie rozumiem Twojej aluzji. Napisz konkretnie, jeśli masz coś do powiedzenia.
pustak31.01.2019, 21:59
@ podhalańskie amazonki:
Żadne badania nie są całkowicie bezpieczne. A z rakiem piersi jest trochę tak jak z prowadzeniem walki ze średniowiecznym wielogłowym smokiem - ścinać pojedynczą głowę smokowi jest bardzo widowiskowe i efektowne, ale na to miejsce zaraz nowa głowa odrasta. Dopiero trzeba osuszyć i oczyścić bagna, które dają pożywkę smokowi (mam nadzieję że moja aluzja jest zrozumiała).
podhalanskie amazonki31.01.2019, 11:37
Jakich autorytetów litości a rezonans magentyczny piersi też jest be ale kręgosłupa już ok . polecam portal amazonki.net tam rzetelne informacje od specjalistów
pustak30.01.2019, 21:10
Zdaniem wielu autorytetów z dziedziny medycyny te badania wręcz czasami powodują raka. Niech Was Bóg broni i zachowa przed tymi badaniami!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl