11.02.2019, 08:59 | czytano: 11184

Uczniowie z narkotykami

Arch. Podhale24.pl
Zakopiańscy policjanci ustalają, w jaki sposób uczniowie szkoły w Rzepiskach weszli w posiadanie marihuany.
- W ubiegły czwartek, w godzinach lekcyjnych, dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzepiskach powiadomiła nas, że uczniowie klas 7 i 8 palili marihuanę - informuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. - Rodzice jednego z uczniów przeprowadzili test na obecność narkotyków i jego wynik był pozytywny. Na miejsce pojechali funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej. Sprawa została przekazana do Sądu Rodzinnego. Policjanci ustalają, skąd i w jakich okolicznościach uczniowie weszli w posiadanie zabronionych środków - dodaje asp. Wieczorek.
r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Art Tur13.02.2019, 19:38
@Pustak
Poczytaj swoje komentarze pod nickiem kogitator czy burak... Zamiennie z tekstami o likwidacji powiatów albo gmin, zależnie o czym był artykuł
pustak13.02.2019, 18:58
@ Leming:
Widocznie te osoby świetnie orientują się w tych tematach, dawkowanie, antidotum, itd., ale ja tu mówię o młodzieży, która uwielbia sobie nawzajem imponować i która zatruwa się, niszcząc sobie serce i wątrobę, poprzez przedawkowanie głupich Tigerów.
leming doskonały12.02.2019, 21:18
do : pustak
znam ludzi, którzy od czasu do czasu - rekreacyjnie popalają od ponad 20 lat i mocno zdziwiłbyś się kto to jest - zresztą sam też nie pogardzę (jak się trafi okazja :) ) i jakoś nikt nie popada w depresję - teraz oczekuję od Ciebie wywodu na temat szkodliwości dla zdrowia bardzo groźnego a legalnego narkotyku - ALKOHOLU
pustak12.02.2019, 17:23
@ Leming:
Pustakiem mogę być, ale to nie przeszkadza temu, że marihuana to wprowadzenie do mocniejszych narkotyków. Substancje w niej zawarte pobudzają zwiększone wydzielanie dopaminy, która czyni człowieka szczęśliwym dziś, ale jutro organizmowi zabraknie substratów do wytworzenia dopaminy w odpowiedniej ilości, bo te substraty zostały wykorzystane nadmiernie wcześniej, podczas imprezy z marihuaną, więc powstaje depresja, a dalej jest już tylko coraz gorzej.
leming doskonały12.02.2019, 14:28
Jeden czy dwa jointy jeszcze nikomu nie zaszkodziły - lepsze to niż wóda, która jest o wiele groźniejszym i legalnym narkotykiem bardzo mocno uzależniającym. Od marihuany jeszcze nikt nie umarł, czego nie da się powiedzieć o alkoholu. Pustak - Ty jesteś naprawdę pustak. Tendencje światowe są takie, że kolejne państwa legalizują marihuanę tak do celów medycznych jak i rekreacyjnych. Jeszcze chwila - marihuana medyczna w Polsce już jest DOZWOLONA i LEGALNA - a myślę, że niebawem dozwolona będzie i do celów rekreacyjnych.
pustak12.02.2019, 13:38
@ Art Tur:
Kiedy to ja według Ciebie, szanowny Art Tur, pisałem, że gimnazja są złem? Proszę przypomnij mi.
lasek12.02.2019, 09:49
Mądre, nie hańbiące się pracą mamusie swój czas poświęcają na wklejanie mądrych cytatów na fejzbuku, całym sercem angażując się w nawracanie i pouczanie ponad 1000 znajomych i nieznajomych, a ich synalkowie ćpają pod mostami...i najlepsza na świecie mamusia bije brawo i lajkuje synusia, który sobie strzelił focie na haju... To tylko jeden z przykładów totalnej głupoty zalewającej coraz liczniejszą liczbę Polaków
pustak12.02.2019, 09:41
@ Okocim:
Już marihuana jest poważnym zagrożeniem. Marihuana zawiera w sobie składnik, który odpowiada za nieprawidłowe wysyłanie sygnałów do komórek nerwowych w mózgu, przez co następuje nadmierna produkcja dopaminy i ludzie na imprezie czują się na haju. Jednak to czego raz jest sztucznie za dużo, drugim razem może być za mało i potem organizm nie ma z czego wyprodukować nowej dopaminy i u delikwenta rozwija się depresja (oby nie schizofrenia).
Marihuana jest świetnym wprowadzeniem w świat drugów młodych, żądnych wrażeń uczniów. Alkoholik też nie zaczynał swojego nałogu od wiaderka wódki.
OKOCIM11.02.2019, 18:56
Mam nadzieje ze to nie dopalacze...dzieci za wcześnie chcecie być dorosłymi.
avivat11.02.2019, 16:19
~do repisko
Gratuluję wybitnego ograniczenia umysłowego.
k11.02.2019, 11:47
Maryśka pod płotem im nie urosła. Ktoś komuś sprzedał ,bo ktoś chciał kupić. Proste.
Art Tur11.02.2019, 11:35
PUSTAK

Niedawno pisałeś jakim to złem były gimnazja - trochę sobie przeczysz teraz.
A co do samych narkotyków to masz rację, demoralizacja zejdzie do szkół podstawowych... Nie znaczy to że w gimnazjach można było robić wszystko, ale z młodzieżą w tym wieku powinni pracować inni pedagodzy niż z dziećmi klas 0-6.
Ale może o to komuś chodziło, komu potrzebne mądre i wykształcone społeczeństwo? Jeszcze ludzie zaczną myśleć nad tym co rząd robi za ich pieniądze...
pustak11.02.2019, 09:54
Proszę bardzo, oto jest dowód na przeciw skuteczność likwidowania gimnazjów, aby pozbyć się problemów z drobną przestępczością nieletnich. Teraz uczeń ósmej klasy będzie miał kontakt z dużo młodszymi dziećmi, będzie je mógł demoralizować. Jeżeli już były gimnazja, to trzeba je było zostawić w spokoju.
Druga sprawa: jeśli chcemy wytępić marihuanę, to trzeba najpierw wytępić palenie papierosów po szkołach. Konia z rzędem temu kto powie jak to zrobić.
Jarek11.02.2019, 09:22
Rzepiska wiocha zabita dechami a młodzież jaka na topie haahaaa
repisko11.02.2019, 09:20
a co .Nasiałem , sobie i mi urosło. Wielkie mi rzeczy
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl