15.02.2019, 13:55 | czytano: 6302

Polityczna debata w Nowym Targu pn. "Jaka Polska po PiS-ie?"

Platforma Obywatelska zaprasza w poniedziałek 18 lutego o godz 18:00 o restauracji Ruczaj w Nowym Targu na debatę „Jaka Polska po PiS-e?” z udziałem posłów i senatora PO.
Udział w debacie potwierdzili: senator Bogdan Klich oraz posłowie Jagna Marczułajtis-Walczak, Grzegorz Lipiec Józef Lassota. Debatę poprowadzi przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Małopolsce Aleksander Miszalski.
Uczestnicy debaty będą dyskutować o Polsce po "dobrej zmianie" Prawa i Sprawiedliwości i odpowiadać na pytania, czy jest chociaż jedna pozytywna zmiana wprowadzona przez PiS oraz "czy wszystko trzeba będzie odkręcać?".

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Pola18.02.2019, 21:26
POokemony poościemniały ....ciekawe ilu wyznawców było na tym żenującym spotkaniu? Mam nadzieję że będą zdjęcia z widowni i dowiemy się ile krzeseł było pustych ...ani wstydu ani honoru nie mają POopaprańcy w sporcie jej nie wyszło to próbuje ściemniać w polityce żałosne
Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując18.02.2019, 19:05
No, spoko w końcu ktoś się pofatygował, piątka frenk.

I w gruncie rzeczy to zamyka dyskusję i mój głos poleci na Korwina jednak, w gruncie rzeczy nie tylko przez to finansowanie, ale po obejrzeniu jednego wywiadu jakie plany ma Robercik w sensie wąchać się z platformą no to sorry i tam też kilka innych kwestii.

Wielokropek nie obrażaj się , to że nie umiesz dyskutować i w kilka chwil wykazać racji to już Twój problem. Frenk przyszedł, napisał parę linijek i po temacie.

janko i co ja Ci mam napisać? :)
Bo ani braku inteligencji ani braku kultury nie dostrzegam.

O wiem!

Nice try! Zaczepiaj lepiej.
Nie chce widzieć PO18.02.2019, 15:57
"Chcesz tak"; to to jeszcze nic ale oni chcą przyjąć uchodźców
janko18.02.2019, 14:39
do@Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując-szkoda że wraz z wykształceniem nie nabyłeś inteligencji i kultury!!
...18.02.2019, 11:38
@frenk

@filozof

Inteligentnemu nie trzeba tłumaczyć
a Panu "Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując", choćby cała armia tłumaczyła to i tak nie zrozumie
pustak18.02.2019, 09:02
@ Chcesz tak?
Osobiście w 2004 roku byłem przeciwko akcesji Polski do UE, ale to dziś nie ma większego znaczenia. Ponad 67% Polaków zagłosowała wówczas za UE i rubikon został przekroczony. To była brzemienna w skutki decyzja, od której w chwili obecnej nie ma odwrotu. Piszę to dlatego, że niektóre z rzeczy które wymieniasz jako złe są konsekwencją tamtej decyzji i ani PiS, ani konserwatyści, ani monarchiści nic na to nie poradzą, co najwyżej jeszcze drastyczniej zdradzą Polaków jeśli będą teraz zapowiadać rzeczy łatwiejsze do przełknięcia. Oczywiście w tym układzie moją opcją byłby PiS, mimo wszystko. Platformie po prostu nie po drodze jest z ludźmi.
frenk18.02.2019, 05:51
do Młody,wykrztałcony,własciciel prosperującej firmy-tu masz odpowiedź o finansowanie Biedronia które on sam potwierdził:"Na zamieszczonym nagraniu zapytano Biedronia o organizację jednego z jego spotkań w Słupsku. Polityk powołał się w odpowiedzi na fundację Alberta. Gdy reporter dopytywał, czy ta fundacja jest zależna od jakiejś partii Biedroń odparł, że jest powiązana z SPD, ale w rzeczywistości jest niezależna, gdyż... finansuje ją niemieckie ministerstwo spraw zagranicznych.

Wypowiedź Biedronia "odkopali" internauci. W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się pytania o to, skąd Biedroń miał pieniądze na zorganizowanie zeszłotygodniowej konwencji partyjnej na warszawskim Torwarze (polityk pół żartem pół serio zapowiedział, że następnym razem wynajmie Stadion Narodowy).

Na wypowiedź Biedronia ostro zareagował Mariusz Gierej z portalu mpolska24. "Zróbcie coś z tą polską polityką! Czy bycie w polityce to oznaka głupienia polityka czy może traktowanie suwerena jak debila?" ? napisał -Wystarczy CI czy jeszcze innych dowodów potrzebujesz?:)
nie ślepy18.02.2019, 00:14
...tak się rozmarzyłem w czasie ostatnich dni, gdy przeżywaliśmy śmierć Pana Jana Olszewskiego a te miernoty antypolskie, które w tym czasie się musiały POchować... oby się już nigdy nie POjawili!
Chcesz tak?17.02.2019, 22:16
Na spotkaniu na pewno będzie podniesienie watu wieku emerytalnego 5 latki do szkoły zniesienie 500 + zlikwidowanie cba i ipn przywrócenie gimnazjów zniesienie dobrego startu czyli 300+ i wszech obecna kradzież watu pracujące niedziele obni żenie najniższej krajowej o 500 zł czyli żeby było jak było.
Parafijanin17.02.2019, 21:56
Ale POokemony rozpętały burzę ....mam nadzieję że nikt nie przyjdzie na te wypociny i w końcu pójdą do djabła raz na zawsze z Podhala
...17.02.2019, 18:18
@Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując

:)
pustak17.02.2019, 16:39
Czy na tym spotkaniu padnie ze strony polityków Platformy zapewnienie i gwarancja emerytur dla wszystkich Polaków po skończonym 65 roku życia, czy znowu musimy denerwować się i żyć w napięciu czy aby nagle nowy lider PO po wygranych wyborach nie wyskoczy, tak jak pan Tusk podczas swojego expose, z niezapowiadaną nigdy wcześniej zmianą wieku emerytalnego? Czy padnie zapowiedź i gwarancja utrzymania 40-godzinnego tygodnia pracy? Czy zostanie utrzymana minimalna stawka za godzinę pracy, tak czy nie? Czy będzie obowiązywało dokładnie takie samo prawo pracy w Polsce PO dla Polaków i dla imigrantów, te same wielkości zasiłków, etc.? Najpierw niech może politycy PO na takie elementarne pytania odpowiedzą, a dopiero potem niech zabierają się za krytykowanie PiS.
Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując17.02.2019, 16:36
Ale wiesz wielokropek, że taki argument: "no wiesz ale to ja bym musiał wszystko tłumaczyć, ty nic nie wiesz" to jest o kant tego brzydkiego słowa na D rozbić?

Popatrz na moją i swoją wypowiedź i zastanów się czy tak wygląda poważna dyskusja gdzie jedna strona wali ścianą tekstu a druga po prostu zbywa udając brak chęci do dyskusji, czy coś a tak jak ktoś na to popatrzy z boku to nic innego nie widzi jak po prostu brak jakiejkolwiek merytorycznej argumentacji, bronienia racji - ot takie zaczepki, żeby potem chować głowę w piasek.

A tak przy okazji, to tam gdzie moderacja wykropkowała było o tym, że trzymam szampana w lodówce na wypadek gdyby największy dobrodziej i diabeł tego świata po prostu zszedł.

To, co znajdziesz jakiś choćby ułamek argumentu, że Biedroń to agent markeli? ^^

Bo wiesz, to, że gość światopoglądowo jest gdzieś tam daleko na zachodzie to nie znaczy, że zachód go sponsoruje...
...17.02.2019, 16:16
@Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując
Trzeba by wszystko tłumaczyć, bo widzę , że Ty nie masz pojęcia o wielu rzeczach :(
Smutne :(
Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując17.02.2019, 13:54
gorol, widać, że masz problem z tym kim Biedroń jest, z jego orientacją w sensie, nie wiem dlaczego Cię to interesuje, przeraża i martwi ale to jest Twój problem. Jedyne co mogę Ci polecić to taki skecz, stand up Rafała Rutkowskiego o gejach. Można się uśmiać i przy okazji trochę doedukować.

Zaś co do finansowania Biedronia przez niemcy to obiło mi się to owszem o uszy tak samo jak i to, że Korwin jest żydem i w ogóle Ozajaszem Goldbergiem i do dzisiaj nikt tego nie udowodnił, także propaganda wrogów i przeciwników nie zawsze jest prawdziwa i jako taką traktuję informację o tym, że niby soros i niemcy sponsorują Biedronia, soros to /.../.

W Biedroniu chodzi przede wszystkim o lidera o to jakim jest człowiekiem i jak mówi do ludzi jak się zachowuje.

Jak mi dacie stuprocentowy dowód, że niemcy go finansują to wtedy mój głos leci na Korwina, jak nie macie jakichś realnych dowodów na to, że to podstawiony przez niemców człowiek to darujcie sobie tą homofobię, bo gej taki na poziomie nie ślini się na pierwszego lepszego ora ze wsi.

I w sumie to do mnie najbardziej przemawia ta likwidacja kopalń, na co to komu w 21 wieku.


A Ty wielokropek? Na kogo głosowałeś? Pochwal się to zaraz powyciągamy brudy na tych wszystkich chamów, które Podhale tak mocno wspiera.

Piszesz, że przez takie "moje" wybory bez zapoznania się z przeszłością można wybrać takie władze jakie mamy eraz, które dają plamę za plamą, zapraszają popiół na konferncję i ten jeszcze potrafi nam napluć prosto w twarz. I sądy reformuje prokurator z PRLu, który walczących o wolną Polskę nękał. Trolololo. To co napisałeś do mnie brzmi jak jeden wielki oksymoron w obliczu tego tu wyżej akapitu.

I naszym narodowym interesem jest się zjednoczyć przede wszystkim a Biedroń właśnie ma tę siłę. Wojna Polsko Polska trwa w najlepsze póki jaruś z adriankiem po jednej stronie barykady a po drugiej rudy ze świtą przygłupów.

To jak macie te jakieś kwity, że Biedronia finansują z za granicy?
Bo nie wiem, czy znajomych agitować co do Biedronia czy jednak na koalicję Prawicową.
Kris17.02.2019, 13:40
#POPISOUT 2019
Ludzi na Podhalu nie kupicie17.02.2019, 11:48
@Bogdan Klich
@Jagna Marczułajtis-Walczak,
@Grzegorz Lipiec
@Józef Lassota

Już byliście u władzy i nic dobrego z tego nie wyszło, więc błagam dajcie sobie na wstrzymanie!!!
PAL17.02.2019, 09:56
Zamiast propagandy TVP czy TVN yutube

POLSKIE MIĘSO ARMATNIE i Rzeczpospolita Żydowska | J. Międlar
Górol17.02.2019, 08:33
@dziwi mnie ich to załozenie

Patriotą jest się zawsze!!! Nie tylko do wyborów!!
Jeśli jest się prawdziwym patriotą!!
W tym momencie to właśnie ONI -Narodowcy mówią najrozsądniej.
Tamci już byli u władzy i NIC nie zmienili, dajmy szansę prawdziwym Polakom!
Grzegorz Braun
Robert Winnicki
Robert Bąkiewicz
Jacek Wilk
Posłuchajcie ich wypowiedzi chociaż.
Tylko Oni stanęli w obronie POLSKI po tym ameryka i izrael nas zniesławiają (To nie błąd, że piszę z małej litery, bo tylko Polska jest wielka)
dziwi mnie ich to załozenie16.02.2019, 23:46
Narodowcy czyli skrajna prawica można się z nimi zgadzać jak jesteś zdrowy i pracujesz bo jak coś to jesteś nie użyteczny i twoja rola się kończy.
Pralka ma program16.02.2019, 23:43
Przyjadą wielcy na Podhale i stwierdzą że PIS jest zły!
Taka prawda.16.02.2019, 22:56
Wiadomo że na Podhalu czy Podkarpaciu króluje PIS a opozycja wysyła tak marne poostacie i oni chcą pozyskać głosy. Moim zdanie to nie ma już kogo wysłać na debaty w całym kraju i to widać było nawet na ich "wielkim zgrupowaniu" Jak to Schetyna mówił prawie do pustych ław.
....16.02.2019, 20:05
@Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując
Wiesz, że
Biedroń jest sponsorowany przez SOROSA i NIEMCY!
I nawet się z tym nie kryje
Chcesz kolejnego sprzedawczyka?!

Młody wykształcony właścicielu firmy musisz się doszkolić, kto jest kto.
Bo przez takie wybory, bez zapoznania się z biografią danej osoby, wybieramy ludzi, którzy nie potrafią bronić naszego interesu narodowego. Dochodzi do takich sytuacji jak dziś, że oskarżają NAS POLAKÓW o holokaust II Wojny Światowej!! Teraz to nie Niemcy są winni a Polacy i co na to NASZ KOCHANY RZĄD??? A no nic!!! Plują nam w twarz, taplają w szambie a RZĄD przed nimi cały czas na kolanach
gorol16.02.2019, 19:53
@Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując
A czy wiesz przez kogo jest finansowany???
Czy wiesz kto daje mu kasę???
Kto sponsoruję jego partię???
NIEMCY!!!!!!!

Czy Ty na pewno chcesz kolejnego miłośnika NIEMIEC?!?!?!
Parafijanin16.02.2019, 19:03
Putin to patriota POokemony sprzedały majątek narodowy Niemcom a PiS sprzedaje Amerykanom i Izraelowi z małym wyjątkiem POokemony grabiły tylko dla siebie a PiS podzielił się z ludźmi ale prawdziwi patrioci to tylko Narodowcy
Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując16.02.2019, 17:56
gorol, Ty serio myślisz, że jak Biedroń by był u władzy to wszędzie tęczowe flagi, tęczowe Podhale i za każdym rogiem gej co cie chce... ten. no.

? ? ?

W Słupsku normalnie podobno dalej i nawet śluby heteroseksualistom dawał.

No nie wiem.
Górol16.02.2019, 17:09
Kto ma mózg i trochę potrafi myśleć, nie zagłosuje:
ani na PIS
ani na PO
ani na Wiosnę
ani na SLD
ani na Nowoczesną
ani na Razem
Kto chce mieć POLAKÓW w rządzie;
ZAGŁOSUJE NA NARODOWCÓW I BRAUNA!!!!
ubaw16.02.2019, 16:36
do taka prawda - zaklinanie rzeczywistości he he
Taka prawda.16.02.2019, 15:14
PIS i tak wygra i to z dużą przewagą.
antywyborca PIS16.02.2019, 15:10
do fakt - a co pokazała ostatnia konferencja odnośnie sytuacji na Bliskim Wschodzie w Warszawie? Jak nas poniżyli tzw. goście i niby największy sojusznika - USA? Co poszło w Świat? Czy ta konferencja nie będzie potraktowana na całym Świecie jako sprzedanie naszego kraju USA i Izraelowi?
TJ16.02.2019, 14:19
@ fakt: abalfabeto? A to po polsku się tak pisze? Haha!!!
Czyli przez analogię wyborca PiS woli zostać sprzedany i być niewolnikiem mafii pisowskiej oddającej Polskę w ręce Putina, byle tylko PO nie rządziła... Żałosny ciemny lud. Żadna sztuka dać 500+, kiedy w trzy lata zwiększa się zadłużenie państwa o ponad 2 mld. Mądry gospodarz rozdaje jak ma nadwyżki, a nie długi!
orawianin5216.02.2019, 14:13
po wpisach widać,jak propaganda TVP i ojciec Rydzyk,potrafią omotać twardy naród podhalański.Marnota PIs-owska prowadzi nas na rubieże wschodnie pod patronat Putina
filozof16.02.2019, 14:03
do Dan-masz tu Twój cytat-"Za to "Donaldinio" rozmawia jak równy z równym na salonach świata, tam gdzie twoi idole, którym słoma z butów wystaje, nie mają wstępu, chyba że słono zapłacą, jak ostatnio Amerykanom."-ROZBAWIŁEŚ MNIE TYM CYTATEM DO ŁEZ!!!:)zapytaj Anglików co myśla o Twoim idolu po jego ostatnich wypowiedziach na temat Brexitu!Zobacz na jego lokajskie maniery w stosunku do pijaczka Junckera!Zobacz służalczość wobec Makreli!!Toż to sługus a nie partner!Zaślepiło Cię??Jakiś przykład równego traktowania tego sługusa?Czekam!Jedno co mu wyszło to wyjście Wielkiej Brytanie z Unii!!No i oczywiście miłość i szacunek do Polski i Polaków-"POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ!!! Co Ty na to piewco zdrajców??
...16.02.2019, 13:38
Nie wiem czy PO będzie na tyle silnie politycznie ,żeby posprzątać po PIS-e i narodowcach. Ale jedno jest pewne sprzątania jest ogrom. Tu jedna kadencja wystarczy. A swoją drogą spore szanse ma Biedroń i poparcie rośnie mu z tygodnia na tydzień. Gdybym miał wybierać pomiędzy PO a Wiosną Biedronia ,to poparłbym Wiosnę
fakt16.02.2019, 12:55
Do dp...abalfabeto - wyborca PO woli zostać sprzedany i być niewolnikiem Niemiec byle by PiS nie rządził... Żałosne lemingi .
??16.02.2019, 12:29
Może zrobimy to, co kodziarze robili?
oli16.02.2019, 12:22
Tytuł debaty śmieszy,tak jak by już w tym roku PIS upadł a platfusy są już przygotowani na rządzenie.Stoją u drzwi i przebierają nogami.Gdy by z 20 osób mącących z PO wywalić to z resztą można by współpracować.
gorol16.02.2019, 12:20
@Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując
@baciok@

Narodowcy rozumiem :)
Ale Wiosna??? Czy Wy naprawdę chcecie tęczowego Podhala??
@dp Pieter16.02.2019, 11:46
Ja przyjdzie spłacać 447 to im nawet tę miskę [500+] zabiorą
do Polka16.02.2019, 11:34
Do Polka. Ty nie wiesz co jesz i nie wiesz co piszesz. Chyba chodzi ci o mortadele kobieto ! Ale jak dla ciebie PIS to partia marzeń to szamaj martadele i zamiast mortadeli .
Rysio16.02.2019, 11:17
dp Pieter-ale przynajmniej ta miska jest dla ludzi a nie tylko dla zŁodzieji z PO!!CZUJESZ ROŻNICE???"PINIEDZY NIE MA I NIE BEDZIE!"!KTO TO POWIEDZIAŁ???pieniędzy nie było bo mafia POwska kradla ,teraz się znalazły i nawet na miske+500 jest!Prawda ***??
Pola16.02.2019, 11:07
Plater racja też tak mam żyje mi się lepiej ,a za rządów POokemonów żyć mi się nie chciało nie miałam na nic chociaż pracowałam ....niech idą do samego djabła i niech tam zostaną żeby więcej nie krzywdzili ludzi Polaków nas Polaków .POosługacze Merkelandii
Dan16.02.2019, 11:01
@miro - chodziło o rząd wielkości, skrót myślowy, bez zer żeby "filozof" zrozumiał, takie 2+2, niestety... I to właśnie jest dowód na twoje twierdzenie - przeciwnicy PiS to ludzie z jakimś wykształceniem w przeciwieństwie do zwolenników PiS. A to dzięki tym ostatnim Polska tak wstała z kolan, że jest petentem Węgier i uchwala ustawy na pstryknięcie paluszków premiera Izraela... Brawo wy!

@Pieter - tobie przybywa, a dług publiczny i zagraniczny rośnie jak nigdy. Każdy z nas za to będzie musiał kiedyś zapłacić.
Dan16.02.2019, 10:56
@"Filozof", znowu tak dla sprostowania:
- za zniesieniem kar za nieprawidłowości z VAT głosowała w 2008 r. większość posłów, także PiSowskich włączając np. Beatę Szydło;
- system vatowski został uszczelniony przez Plik Kontrolny uchwalony przez PO+PSL w 2015, dlatego pinokio i PiS mogli sobie kłamliwie przypisać sukces w zbieraniu VAT od pierwszych chwil swoich (nie)rządów;
- szumnie zapowiadana przez Szydło i poszczególnych ministrów kontrola i kary dla poprzedników z PO+PSL, w ministerstwie finansów np. dowiodła, że jeszcze przed 2015, PO+PSL wykonywała działania pomimo braku konkretnej ustawy, które ograniczały przekręty vatowskie o setki milionów do nawet 0.5 mld zł rocznie;
- w sprawie Amber Gold ? mam tylko jedno pytanie: kto stawia przed sąd przestępców w tym kraju? Podpowiem: prokuratura. A kto był prokuratorem generalnym? Nominat poprzednich rządów PiS. A co miał ten Tusk prokuraturę wyręczyć, sprawdzać księgi rachunkowe prywatnej firmy, aresztować gościa - premier? Na podstawie jakiego przepisu?
- w obydwu sprawach mogliśmy oglądać sejmowe komisje śledcze - cyrk na kółkach, który dowiódł tylko stronniczości i niekompetencji pisowskich posłów. Nikogo nie oskarżono, ani nie skazano. Podobnie prokuratura w rękach Ziobry nikomu nie postawiła zarzutów mimo 3 lat niepodzielnych rządów. To o jakiej winie PO piszesz, bo nie rozumiem? Mając wszystkie instrumenty PiS nie był w stanie znaleźć JEDNEGO winnego przez 3 lata???
- wielkie afery wg. ciebie były za PO, bo teraz faktycznie nie ma żadnych afer, ba nawet kryształowo czysty naczelnik państwa nie jest umoczony w łapówy i machloje! Oczywiście cały PiS, te ich fatalne reformy edukacji, sądownictwa, armii, policji, te codziennie afery z drenowaniem państwa przez kolejnych nominatów pisowskich, wszechobecnych misiewiczów, aniołki glapińskiego, to rozwalanie limuzyn, niszczenie przyrody, unicestwienie dyplomacji, stworzenie podziałów społecznych, sypanie podwalin pod Polexit, sączenie jadu do umysłów takich "filozofów", żeby byli bezkrytyczni wobec PiS i radykalnie przeciwni opozycji - to pokazuje jak nieprawdopodobnie szkodliwą jest rządząca partia, ale dla ciebie to ŻADEN problem "filozofie" (w cudzysłowie, bo nie chcę obrażać prawdziwych filozofów).

P.S. Pisząc ?MISIU? chodzi ci o sympatię Macierewicza (ex-ministra wojny, wciąż urzędującego w gmachu ministerstwa obrony i pobierającego wynagrodzenie)? Przecież ten misiu już milczy bo jest za kratami. Hehehe? Za to "Donaldinio" rozmawia jak równy z równym na salonach świata, tam gdzie twoi idole, którym słoma z butów wystaje, nie mają wstępu, chyba że słono zapłacą, jak ostatnio Amerykanom.
dp Pieter16.02.2019, 10:52
wyborcy PIS-u potrafi sprzedać Polskę i polaków za miskę zupy potocznie zwana 500+ ?
Pieter16.02.2019, 10:37
Mówią że PIS też kradnie a mnie to nie obchodzi mi się lepiej żyje więc głosuję na PIS i może kraść byle mi przybywało.
PAL16.02.2019, 10:04
To nie ludzie ale system jest korupcyjni najlepszym przykładem poseł Andruszkiewicz gdyby został wybrany z JOW-u nie sku........ się za posadę w rządzie
Obywatel RP16.02.2019, 10:01
@patriota zapomniałeś o całej ,,litani''zostawionych i wychodzących nowych afer POprzedników
sympatyk16.02.2019, 09:31
Dobry jabcok 500+ robi swoje, jak widać po komentarzach!
baciok@16.02.2019, 09:02
Do nick patriota.
Popieram twoją wypowiedź, Bardzo ładnie to przedstawiłeś.
Ja jeszcze dodam że wolność jednostki jest osaczana.
Wytwarza się taki pogląd kto nie z PiSem to wróg.
Komuna podobnie myślała i z hukiem upadła.
baciok@16.02.2019, 08:33
POPIS jedno złodziejstwo.
Powtórzę mialo być PRAWIE I SPRAWIEDLIWIE po złodziejstwach PO.
Co jest? Złodziejstwa PiSu .
PiS kreci większe lody niż PO.
Dali łapówki socjalne. Ale co jest dla klasy ciężko pracującej . NIC
Ja osobiście nie narzekam , mnie sie sytuacja poprawiła ale nie że mnie coś PiS dał ale że ciężko pracuję od rana do wieczora. Nie wyciągam łapy po socjal.Na koniec: potrzebowałem 3 ludzi do prostej roboty na 4 dni. Dniówka 200 zł plus pełne wyżywienie . Nie ma chętnych do roboty.
Młody, wykształcony, właściciel firmy, prosperując16.02.2019, 08:17
A ja tego roku zagłosuję albo za Polską stuprocentową czyli na proPolską koalicję Pana Brauna z Korwinem i Ruchem narodowym, względnie na Wiosnę Biedronia (tu już Polska lewacka ale z dobrym liderem), a kłamcom, złodziejom, oszustom, populistom, zawistnikom i sto innych epitetów już dawno podziękowałem.

Ostatni raz deklarowałem się za PO 13 lat temu, kiedy jeszcze nie miałem prawa wyborczego, na żydopis nie głosowałem nigdy, a to dlatego, że są tam bardzo groźne dla Polski osoby i marionetki.

Już teraz sługusy żydów wplątują Polskę w wojnę z Iranem, na co w prawie międzynarodowym są paragrafy.

Ta *** jatanahu wprost powiedział, że celem tej konferencji bliskowschodniej jest wojna z Iranem.

Jego prawo międzynarodowe nie dotyczy.

Ale ciemniaki i tak uwierzą że *** się obraził na żydów i serio chce udostępniać zameczek w Wiśle.
Pokazówka.

Jak tak dalej pójdzie to nazwę kraju Polska będzie można śmiało na jakieś "żydolska" zmienić albo coś takiego.
eugenia16.02.2019, 08:00
a jakie sa struktury po w naszym Mieście ja się zatrzymałam na byłym wiceburmistrzu
patriota16.02.2019, 07:15
Polacy dostali 500+ aby się nie "wtrącali" w działania rządzących. Mamy:
- reformę sądownictwa autorstwa prokuratora z epoki PRL,
- reformę edukacji z totalnym chaosem,
- mamy aferę z pensjami w wysokości 65 tys. dla asystentek prezesa NBP,
- mamy aferę KNF,
- mamy spółkę Srebrna z dwoma wieżowcami w Warszawie powiązaną z PIS (sprawa ciągle rozwojowa),
- mamy mega podwyżki prądu, bo jak się okazuje nadal nie ma
rozporządzeń wykonawczych do pospiesznej ustawy z końca 2018 roku,
- na arenie międzynarodowej "utworzyliśmy" nowe państwo San Escobar,
- tak wstajemy z kolan na Świecie, że stajemy się petentem Węgier,
- mamy przetrzebioną Puszczę Białowieską,
- mamy stodołę w oświadczeniu majątkowym jednego z byłych ministrów PIS wartą ponoć milion zł (to zegarek ministra z czasów PO),
- stadnina koni w Janowie. Z perełki na skalę światową co zostało? Zamiast kultowych aukcji z wielkimi tego Świata z dużymi zyskami pozostały "wyprzedaże". Ta stadnina koni to taki obraz naszego kraju w ostatnich 4 latach w pigułce,
- afera z przetargami w KGHM z rodziną jednego z wiceprezesów PIS w tle,
- syn innego znowuż wiceprezesa PIS (tego od zwalczania korupcji) dostaje, za rekomendacją prezesa NBP, posadę w Banku Światowym. Politycy rządzący mówią, że dzieci muszą gdzieś pracować,
- poniżenie naszego kraju na ostatniej konferencji ws. Bliskiego Wschodu w Warszawie. My jako gospodarz tej konferencji zostaliśmy wezwani przez jej "gości" tj. USA i Izrael do wypłaty odszkodowań organizacjom żydowskim, a dziennikarka z USA powiedziała, że w czasie powstania w Gettcie w Warszawie, to powstańcy walczyli m.in. z polskim reżimem!!! Tak właśnie wygląda wstawanie z kolan na arenie międzynarodowej za PIS,
- kupujemy na potęgę węgiel z Rosji, a wspieramy niby nasze górnictwo. Gdyby Rosja wstrzymała pociągi z węglem to mamy paraliż energetyczny. Tak właśnie wygląda "uniezależnianie się" od Rosji.
Podatnik16.02.2019, 07:03
Dan dan. W normalnych krajach to wszyscy by siedzieli w więzieniach i przepadek,i konfiskata majątku do 3 pokolenia wstecz. W Polsce za dużo urzedas?w i czują się bezkarni, bo większość ma coś za uszami.
Podatnik16.02.2019, 06:50
Jeszcze tylko wywalić Powskich urzedas?w z nowotarskich urzędów i będzie święty spokój. Wogule to ZUS ,NFZ, PUP i innychi 90% urzed?w do likwidacji. Na co to komu potrzebne. A woda, prąd i inne , najdroższe weuropie,a zarabiamy 500 euro, żenada i kabaret
Byłem w Niemczech16.02.2019, 00:15
Czy jest dobra zmiana? Ja nie biorę 500+ ale to że nie wzięli islamskich uchodźców do Polski to mi wystarczy.
Zapraszamy15.02.2019, 23:49
Tylko w ruczaju zobaczysz aferzystów z PO na żywo.
ŚWIEŻOŚĆ15.02.2019, 23:40
W najbliższych wyborach głosuje na Wiosnę :)
Jola15.02.2019, 23:35
18 lutego o godz 18:00 trąbimy na całego przy ruczaju!
hahahaha15.02.2019, 23:28
Poparcie PIS to 40 % a PO mówi że już po PIS ie. Idioci
Polka15.02.2019, 23:13
Jaki musi być poziom zaślepienia i politycznego upodlenia tych ludzi z PO, że zamiast schować się do mysiej dziury za to, co zrobili Polsce - oni zamierzają "debatować"! Ot, ubrał się diabeł w komże i na Mszę dzwoni. Śmiechu warte!
Antek15.02.2019, 23:07
Pisobolszewia zostawi Polske w ruinie
Bacs15.02.2019, 22:49
Ostatni raz byłem w tej knajpie.
Tyle w temacie15.02.2019, 22:28
Dla czego Nie PO a PIS? Bo za PO żyłem na debet a za PIS mam odłożone na koncie.
miro15.02.2019, 21:36
Majka masz rację: zwolennicy PO to tzw. wykształciuchy, które kupiły wykształcenie za przysłowiowe masło: wg "sprostowania" Dan 8 mld+2 mld to jest 1 bilion!
Pola15.02.2019, 21:32
O co wam tak naprawdę chodzi do czego namawiacie POokemony do rozlewu polskiej krwi ? Za waszych rządów nie mogłam związać końca z końcem moje dzieci jadły martadelę na wszystkie sposoby a takich było setki zwykłych ludzi których wy okradaliście sami mieliście pełne *** a teraz *** bo PiS podzielił się z nami Polakami . Cały program opieracie na walce z partią rządzącą nie macie nic do zaoferowania chodzi tylko o ***.
Pola15.02.2019, 21:32
Już nigdy moja noga nie postanie w Ruczaju a z przeglądem samochodów pójdę gdzie indziej po 12 latach nigdy do Worwy hańba !!! Marynujecie już ośmiorniczki dla tych ***?
Precz z PO.15.02.2019, 21:32
Nigdy więcej Wojny i POpaprańców .
Bezpartyjny15.02.2019, 21:31
Do Dan. Święta prawda. Nic dodać nic ująć.
nowo15.02.2019, 20:51
Blisko wybory więc się dziady znów przywleką aby żebrać o głosy.Nic z tego,naród nie jest głupi.WYPAD z mojego miasta!
Don15.02.2019, 20:43
Dan śmieszysz mnie tym że nakarmili cię kłamstwami w TVN a teraz to rozpowszechniasz
ol15.02.2019, 20:36
Ruczaj aż się prosi aby go bojkotować.Może ci totalsi będą mu robić kasę a nie miejscowi.Dziwne,że ktoś w N.Targu popiera tą koalicję aborcyjną i gejowską.O czym oni mogą dyskutować zwłaszcza tu ,u nas?
Dowidzenia Platformo15.02.2019, 20:34
Żałośni ci ludzie mówiący po pisie. To już jest ich agonia. Nie mając programu robią spotkania aby tylko walczyć z PISem.
Janosik15.02.2019, 20:21
Grzegorz Lipiec zarzuty o lobbing na rzecz prywatnej spółki Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca - Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne w Starachowicach.
Klich odpowiadał za wizytę prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku.
Jagna Marczułajtis-Walczak podejrzenia kurupcji przy organizacji igrzysk w Krakowie. I oni mają czelność organizować debatę jaka ma być Polska po PiSie. Ludzie trzymajcie mnie.
Będę głosował za PIS15.02.2019, 20:17
"po" Dobra zmiana dalej trwa i będzie trwać bo Polacy widzą że PIS jako jedyna partia spełnia obietnice wyborcze. PO może się pochwalić Trzaskowskim jak to naobiecywał a po wyborach wycofał się z obietnic ale to dobrze bo ludzie to widzą i oceniają.
pan młody15.02.2019, 20:12
Ja już do tej knajpy nie wejdę.
Wszystko na plus15.02.2019, 20:03
Dobrze wiemy jaka Polska była po 8 latach PO PSL i dobrze że to już nie wróci
filozof15.02.2019, 19:54
do Dan-większego Pinokia niż Twój idol Donaldinio-Chyży Rój,nie znajdziesz!Więc wielbicielu PO-nie ośmieszaj się!!!
harnaś miastowy15.02.2019, 19:50
I ja już do Waszego lokalu nie zaglądnę Państwo Worwowie-smród po PO jest nie do wywietrzenia!
filozof15.02.2019, 19:46
@Dan-a 250 miliardów VAT -JAWNIE PODPIERNICZONE,a Amber Gold,A AFERA HAZARDOWA!!LEPIEJ ZAMILCZ MISIU!!
Majka15.02.2019, 19:31
Do kolekcji "mądrości" polityków (Święto 6. Króli, rzucanie przez ludzi kamieniami w dinozaury, Trzej Królowie to: Melchior, Kacper i ...Belzebub), dołączyć trzeba "mądrość" osoby o niku Harnaś: "Judasze sprzedajacy się za 500 srebrników". Oj, oj ... może i na PO głosują osoby normalne, ale część jakoś tak nie bardzo jest douczona (srebrników było 30). Pozdrawiam Harnasia, wszystkich komentujących :). Udanego wieczoru Państwu życzę.
A@15.02.2019, 19:28
Będzie ciężko, bo przecież Podhale to w większości fani Pis-u.
pustak15.02.2019, 19:22
Jest jakiś ogólny, uniwersalny interes Polski, jakiś optymalnie korzystny dla Polski program, i zamiast dążyć do stworzenia takiego programu, wygrania na nim wyborów, a potem na jego realizacji skupiać swoją uwagę, to Platforma uczepiła się wytykania błędów PiS-owi. Przepraszam bardzo, Platformo, ale PiS ludzie wybrali do rządzenia i PiS ma rządzić, a wy jeśli nie potraficie nic konstruktywnego stworzyć dla dobra zwykłego Nowaka i Kowalskiego, to przegrywajcie dalej, aż może się czegoś o demokracji w końcu nauczycie. Sorry, ale jeśli ja tu czytam że wy 'wszystko chcecie odkręcać', to do widzenia, żegnajcie, nie po drodze wam z ludźmi. Prospołeczne działania PiS również chcecie odkręcać? Patriotyczne myślenie Polaków na temat przyjmowania imigrantów również chcecie odkręcać? Przecież na tych zagadnieniach PiS wygrał ostatnie wybory, bo żeście z SLD prowadzili wyścigi kto pierwszy otworzy Polskę na masowy i niekontrolowany napływ uchodźców. Zastanówcie się co wy robicie.
JUŻ OD DZIŚ BYŁY STAŁY KLIENT RUCZAHU15.02.2019, 18:15
Brzmi to bardzo niepokojąco . Z tego co wiem PIS prowadzi wysoko w sondażach i nie wybiera się przegrywać wybory , a raczej myśli o ich wygraniu i dąży do samodzielnego rządzenia ,. a te oszołomy które organizują niby debatę , to powinni już dawno siedzieć w p*** za takie , czy inne sprawy i tak będzie w drugiej wygranej kadencji . Oby tylko nie oznajmili że wsadzają ich za tą debatę. Dziwię się szefostwu RUCZAJU , BO NASTĘPSTWEM BĘDZIE UTRATA KLIENTÓW , KTÓRZY DO TAKIEJ ZDEKLAROWANEJ POLITYCZNIE KNAJPY PRZESTANA UCZĘSZCZAĆ ZDECYDOWANIE .
Dan15.02.2019, 17:28
Śmieszy mnie *** tych biednych politycznych frustratów, krew ich zalewa, bo PO robi kampanię. Moi drodzy, w cywilizowanym państwie wolno im, mało tego, w demokracji to jest NORMA! Nie podoba się? Nikt was na spotkaniu nie oczekuje, nikt też nie liczy na głosy pisowskiego betonu. Zamiast przychodzić zapracujcie na swoje miski ryżu od premiera pinokia!

Parę sprostowań do pisowskiego Filozofa: PO zadłużyła Polskę. Tak. Jak wszystkie rządy dotychczas, ale kto jest lepszym gospodarzem: w 2007 roku PO odziedziczyła dług publiczny ok. 6 mld, a po OŚMIU latach zostawiła ok. 8 mld. PiS zadłużył nas w TRZY lata na kolejne ok. 2 mld, do poziomu ponad biliona złotych! Nastepne dane: bezrobocie za rządów PO z ponad 11% w 2007 spadło do 7-8% w 2015 i obecny rezultat - jak wszystko w ekonomii - to oczywisty rezultat działań długofalowych poprzedniego rzadu. Ale już zarzut odnośnie afer i korupcji? To pan Filozof nie zauważył że za korupcję to więcej Ziobro swoich wsadził niż tych z PO?! Co drugi dzień kolejna afera w PiS-ie, tego Filozof nie widzi? Szczyt zakłamania i obłudy! Tacy to są właśnie pisowcy, nie wie, nie rozumie, nie sprawdzi, ale usłyszał w TVPis i ma najwiecej do powiedzenia.
DOŚĆ PO, PIS, PSL15.02.2019, 17:26
Jedni to sługusy ANGELI MERKEL i Putina
Drudzy to sługusy Izraela i USA

Czas na prawdziwych POLAKÓW !!
Tylko Narodowcy !!!!!!!!!!!!!!15.02.2019, 17:21
Żaden PIS żadne PO -ich już mamy dość!!!!!!
NADZIEJA W NARODOWCACH !!!!!
kika15.02.2019, 17:19
czy w platformie zawsze beda jatrzyc , nawet w nowym targu,krzeptowscy sie odezwa oj nie ma sie z czego cieszyc tylko plakac sie chce
były pełowiec15.02.2019, 16:54
danie główne ośmiorniczki, idę z cała rodziną
wzrokowiec,15.02.2019, 16:49
jakby zafundowali ośmiorniczki to bym poszedł.
Wojtek15.02.2019, 16:47
góralka14:47, 15 lutego 2019
Wszystko rozumiem, ale że "Ruczaj" otwiera drzwi dla POpaprańców???!!!
Ja też jestem zgorszony,że Ruczaj przyjmuje peowczyków !!!!!!!
gazdaII15.02.2019, 16:46
Boże Ty widzisz i nie grzmisz- to partia oszustów w skrócie PO
k15.02.2019, 16:43
PIS robi w 90 % to co Platforma. Ale ze zdwojoną siłą/bo się należy/ swoistym prostactwem i arogancją . To ze PIS-owi brakuje sprytu Platformy żeby afery ukryć to nie znaczy że one nie powypełzały z pod puszystych dywanów nowobogackich uprzywilejowanych. Jedni drugich warci. Platforma przez trzy lata nie potrafiła stworzyć skutecznej opozycji dla PIS-u . Obie partie są prawicowe, program jednej i drugiej znacząco się nie różni to mamy sporo szczęścia że nie wpadli na pomysł zwarcia szeregów. Takiej koalicji to ten kraj by nie przetrzymał. Po takich rządach Rosja by nam się jawiła jako kraj mlekiem i miodem płynący.
wzrokowiec15.02.2019, 16:40
już moja noga w Ruczaju nie stanie,koniec
jacek15.02.2019, 16:36
to koniec PO, kompromitacja
Zdzichnt15.02.2019, 16:07
Jaka Polska po PiS.
Brzmi to trochę jak:będziemy nowym lądem, a na wszelki wypadek wszystko sprzedajemy, żeby było więcej robili.
Podziwiam tupet...
za miedzy15.02.2019, 16:04
To jest moje zdanie co do wpisów;
Wstydzę się za wpisy Kukis19 , magdalenka ,bocian, Liko, he..he, Harnaś, ależ to już w swojej podhalańskiej historii z takimi zachowaniami mieliśmy własnie w latach 1925 / demonstracje w N.Targu- szczucie ,nienawiść kto jest lepszy?/ i cóż z tego wyszło?-Odezwali się NOWOBOGACCY i to była hańba.
Natomiast w zupełności nie zgadzam się z wpisami :Juhas,Wicher, Ubawiona, Komorek, góralka, robert,Ech, obserwator, FilozoF
Do przemyślenia, kimże jest p. Klich,czego dokonał dla RP. i pozostali sygnatarusze spotkania w restauracji Ruczaj, dla PODHALA i małopolski. Tu trzeba mieć TUPET a zarazem skrywać własne oblicze.
tylko NIE PO15.02.2019, 15:51
Platforma to wspolczesna dzuma ! Pytam co mamy po 30 latach ukladu PRL BIS i ukladu magdalenkowego ?Czy dzis my wyborcy PIS mamy organizowac bojowki jakie czynia zwolennicy platformy w postaci KOD ! Na Podhalu PO nie ma co szukac Sycylia jest w Gdanku tam jest siedziba tej partii szkodliwej
koza15.02.2019, 15:49
Taka Polska po PIS-e jak po Platformie. PIS popsuł to czego Platforma nie zdołała. Oczywiście PIS zdewastował sądy ,wyciągnął łapska po konstytucję, uwstecznił pozycję Polski na arenie międzynarodowej ,skompromitował w dyplomacji,narobił długów ciągle strasząc i oskarżając wszystkich o afery,złodziejstwo i kolesiostwo równocześnie fundując nam Misiewicza,NBP,Dwie wieże i córki leśniczego w każdym urzędzie itd. Nie przeprowadził reformy służby zdrowia,ale za to zrujnował poprzednią w szkolnictwie. I tak by można było długo i kwieciście. Od podwyżek do nie dotrzymanych obietnic wyborczych po finansowanie Rydzyka kosztem nas wszystkich i nie szanowanie pieniędzy polaków. Ale co nam dadzą te narzekania? To wina Platformy że PIS się panoszy i rządzi samodzielnie. Jej nieudolności, pazerności kolesi i fatalnych kampanii od prezydenckiej zaczynając.
ppf15.02.2019, 15:42
W sumie jak to różnica PO czy PiS jedni na smyczy Berlina drudzy Tel Awiwu o czym świadczy ,,sukces'' tzw konferencji Bliskowschodniej
Nadzieja w Narodowcach i Korwinie
wk.....y15.02.2019, 15:36
ha ha ha sprzedaliscie sie mamonie i teraz prosicie o jalmuzne??? do roboty paniska - zadna robota nie hańbi. wy jestescie bez twarzy, towarzysze. juz nie dla was salony w brukseli. trzeba było wczesniej sie spotykac, prosic o wytyczne, cwaniaki jedne.
Antypolityk15.02.2019, 15:33
Szkoda czasu... Lepiej iść na piwo... Niezależnie od nazwy partii wszyscy do *** a my na nich robimy i ich kolesiów :(
wyborca15.02.2019, 15:32
A kiedy to będzie? Ten czas po PiS? Pakujcie się i do rosijji pierwszym pociągiem polecam a nie do Miasta.
kukis`1915.02.2019, 15:23
Wszystko trzeba odkręcać. Nic dobrego mi na myśl nie przychodzi. Oby prawdziwa zmiana była jesienią i te 4 lata odeszły w zapomnienie.
magdalenka15.02.2019, 15:22
Wiem, że należycie do grupy, która czeka na mannę od PIS. Mam nadzieję, że Polska po wyborach podobnie jak USA nie będzie rozdawać pieniędzy za nic tylko będzie inwestować. Ameryka jest bogata, a u nas? Coraz gorzej, coraz drożej, coraz więcej kłamstw i afer. Pożal się Boże. Ja nie jestem niewolnikiem i nie dam się kupić.
baciok@15.02.2019, 15:20
Jedni warci drugich.
Głosowałem na PiS z całą rodziną. Nie za PiSem ale przeciw PO.
Jednak się rozczarowaliśmy.
Nie będę punkował ale każdy widzi co się dzieje a miało być PRAWIE i SPRAWIEDLIWIE,
Po drugie widząc ten niby PiS w Gminach na Podhalu to jest żenada(byli członkowie i założyciele PO)
Po trzecie nie lubię jak mi ktoś urządza życie prywatne wchodząc z buciorami w sferę osobistą.
Tak że my całą rodziną(bardzo liczną) zagłosujemy przeciwko PiSowi a na kogo zobaczy się.
Liko15.02.2019, 15:16
wreszcie ktoś powie to co robi z tą Polską PIS....
pol15.02.2019, 15:04
Jagna mogła by zrobić taką debatę gdzieś na jakiejś mazurskiej wsi ,gdzie ją nie znają .Ale na Podhalu? Trzeba mieć tupet i krótką pamięć albo mieć nas za durniów.Wypisz się babo z Podhala,bo drugich Krzeptowskich nam nie trzeba!
Wicher15.02.2019, 14:59
Żadnego wstydu , jak trzeba być bezczelnym żeby jeszcze spojrzeć ludziom w oczy po tych latach samych afer i złodziejstwach ! ? Wynika z tego że mają ludzi za totalnych głupków których można kłamać i oszukiwać ile się da !
ol15.02.2019, 14:58
Myślę,że nie zabraknie na tym ''spedzie''prawicy.Praworządności będzie nas uczyła Jagna,to kpina,trzeba jej przypomnieć poprzednią kadencję.
Biały15.02.2019, 14:54
PiS-PO jedno zło!
Dopóki ludzie nie zrozumieją, że podzielonym narodem łatwiej rządzić i manipulować to nie ważne kto będzie u władzy i tak będzie dziadostwo.
Oni robią wszyscy szopkę, wzbudzają w ludziach emocje, a za kulisami trzymają sztamę.
"A na tamtych nie zagłosujemy, bo i tak nie mają szans" - pomyślało 2 mln ludzi i mamy raz PiS, raz PO... A naród jak był robiony w bambuko tak będzie.
Siuks15.02.2019, 14:51
Pani Marczułajtis niech opowie jak w Krakowie wraz z mężem Olimpiadę organizowała!!I co po tym POzostało?:)
ubawiona15.02.2019, 14:50
Dobre sobie... tupetu im nie brakuje... Ale dyskusja będzie bezprzedmiotowa, bo Polacy są za mądrzy, by tych POpapranych *** znowu do dopuścić ***. Nic z tego! Ja osobiście mam nadzieję, że Prawo i Sprawiedliwość będzie rządzić co najmniej do 2050 roku, czego sobie i im życzę....
Jan15.02.2019, 14:50
Marczułajtis wytłumaczy się z organizacji olimpiady w Krakowie w 2022 r.? Kasę z mężem wzięła a nic nie osiągnęła.
komarek15.02.2019, 14:48
niech ci ludzie z po lepiej schowaja sie pod ziemie z klichem ktory rozbroił armie i panią marczułajtis
Do Klicha15.02.2019, 14:48
Klich swego czasu miał być zgloszony do pokojowej nagrody Nobla tak dobrze mu szło z rozbrajaniem Polski.
gumis15.02.2019, 14:47
Ja wiem ze wszyscy chca wolnosci slowa i pisza co im w duszy gra , ale moze by tak wprowadzic maly test na ilnetigencje przed mozliwoscia dodania odpowiedzi ?
góralka15.02.2019, 14:47
Wszystko rozumiem, ale że "Ruczaj" otwiera drzwi dla POpaprańców???!!!
Robert15.02.2019, 14:46
Klich zniszczył polską armię. Wielokrotnie mówił ze Rosja nie jest zagrożeniem a tych którzy przestrzegali ze Putin może zaatakować Ukrainę nazywał głupimi. Taki człowiek powinien odejść z polityki na zawsze a nie dawać wykłady.
Ewa15.02.2019, 14:44
Na Podhalu było mało sbeków wiec frekwencja na spotkaniu będzie niska.
mieszkaniec15.02.2019, 14:43
A wyjaśnili gdzie jest 250 miliardów które ukradli za swoich rządów na vacie? Niech najpierw siebie rozliczą
juhas15.02.2019, 14:37
Ci ludzie wstydu nie mają!!!!!!!Po tylu aferach i skandalach i zadłużeniu Polski jeszcze maja czelność zadawać pytanie "Jaka Polska po PiS-ie"???A jaka Polska po waszych "nierządach"???
ech15.02.2019, 14:34
JAKA POLSKA PO PO-PSL???????taki temat powinien być!!!!
Wyborca15.02.2019, 14:26
Jak PO będzie rządzić to wiadomo jaka będzie ta Polska- wzrost długów, wzrost podatków, podniesienie wieku emerytalnego, likwidacja ulg i 500 plus, obniżenie pozimo nauczania w szkole, wzrost złodziejstwa itd.
.,.,.,.,,15.02.2019, 14:26
nie moge sie doczekac az tam pojde trzeba zaczac sprzatac po pisowcach i ich tasmach prawdy.
he,he,he15.02.2019, 14:26
Bardzo dobrze. Na pohybel pisiorom. Odbijemy Podhale dojnej zmianie i darmozjadom. Do roboty zwolennicy dojnej zmiany,do roboty.
Harnaś15.02.2019, 14:25
znaleźli się pokrzywdzeni przez Platformę a Pisiory co zrobiły? Sam gnój a czego się chwycą wszystko spierniczą. Na Platformę głosują normalni ludzie którzy chcą normalnie żyć w tym kraju.
Ci co głosują na Pisi Gród w większości ludzie którzy pracują i żyją za granicą a tu by nam dyktowali co jest dla nas dobre. Albo większość sprzedała się za 500 srebrników tak jak Judasz
Obserwator15.02.2019, 14:22
Co chcą przekupić ludzi przed wyborami..
filozof15.02.2019, 14:11
mafia urządza cyrk w Nowym Targu!Tematem powinno być-Co pozostało po rządach PO-PSL!!????Ogromnie zadłużenie ,szalejące bezrobocie i afery z korupcja w tle!!!No i stwierdzenie?Piniendzy nie ma i nie będzie"nie macie wstydu Platformersi Oszuści??Jak możecie ludziom spojrzeć w oczy????

p.s-Panie Moderatorze /.../
Pytania do mnie proszę kierować: moderator@podhale24.pl
Moderator.
bacus15.02.2019, 14:02
taaak jest tych przywrócić do *** to by było cudownie, po tylu latach nawet programu nie zrobili tylko marny anty PIS....żenada nie do pokonania i wstyd że takie ugrupowanie jeszcze w tym kraju funkcjonuje i ma całkiem spore notowania, nie mam pojecia kto na nich moze głosowac jestem w szoku.....
samo dobro15.02.2019, 14:01
Jaka Polska była po platformie to wszyscy wiedzą i oby ten scenariusz się nigdy nie powtórzył, czego sobie i Polakom życzę.
DżejDżejOkocza15.02.2019, 13:59
Wszystko jest lepsze niż 8 lat nierządów platfusów. Ciekawe czy chociaż 10 osób przyjdzie.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl