19.03.2019, 22:28 | czytano: 4630

Radny pomaga mieszkańcom mającym kłopoty z zasięgiem

"W związku z występującym problemem braku dostępu do sieci telefonii komórkowej w obrębie Gminy Nowy Targ, wszystkich zainteresowanych mieszkańców zachęca się do zgłaszania przedmiotowej kwestii bezpośrednio u swoich operatorów sieci komórkowej" - informuje gmina na swojej stronie internetowej.
Z inicjatywy radnego Łukasza Warasa została przygotowana w formie pisemnej reklamacja usługi telekomunikacyjnej wraz z wezwaniem do zapłaty.
Pisemną reklamację usługi telekomunikacyjnej wraz z wezwaniem do zapłaty, należy wypełnić i przesłać ją listem poleconym, za zwrotnym potwierdzeniem nadania na adres swojego operatora, lub bezpośrednio u operatora - po wcześniejszym jej potwierdzeniu.

Wszelkie zwrotne odpowiedzi na złożone reklamację, udzielone przez operatorów należy zachować i następnie przekazać bezpośrednio lub drogą korespondencyjną do Biura Obsługi Mieszkańców Urzędu Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9, Nowy Targ (pokój 001, parter).

Zwrotne odpowiedzi, na złożone reklamację będą stanowiły udokumentowaną podstawę do wystąpienia przez Radę Gminy Nowy Targ do Urzędu Komunikacji Elektronicznej Delegatura w Krakowie ul. Świętokrzyska 12, 30 -015 Kraków, który jest instytucją podejmującą stosowne interwencje w sprawach dotyczących funkcjonowania rynku usług telekomunikacyjnych.

Druk reklamacji dostępny jest na stronie UG Nowy Targ.

opr.s/
zobacz także
komentarze
edek21.03.2019, 19:48
i może by tak zajac sie planem zagospodarowania przestrzennego w Gminie, oraz realizacja obietnic wyborczych a nie zasieg!!!i kazdy uzytkownik telefonu jak nie ma zasiegu to sam sie uda do operatora, bo raz na jedna umowe przysługuje reklamacja!!!wkurza mnie takie lansowanie sie na portalu!!!!
jamnik bez ogona21.03.2019, 19:39
@wieśniak, maja budowac w górach jakies wieże "widokowe", komu i na co, to może lepiej by bylo zamiast tego strzelić tam porządny nadajnik. Tyz bedzie przeciez pikna wieża, ino trochu insza taka ;-)
Monika co ma cyce jak Donice21.03.2019, 18:31
Edek popieram Cie ... masz racje
...20.03.2019, 14:25
Popieram - wieśniak :) To jest szczyro prowda.
Edek20.03.2019, 13:45
Ja mam pytanie co ma Urząd Gminy do zasięgu teleroni komórkowej, moim zdaniem jak się podpisuje umowę to operator ma dotrzymać warunki umowy, a po drugie problem stanowią sami ludzie którzy zakładają tzw. Wzmacniacze które zakłócają innym zasięg tyle i problem powinien rozwiązywać operator a nie Gnina która ma inne zadania!!!
Paweł Długi20.03.2019, 10:11
Dobrze, że sprawa posuwa się do przodu. Wnioskowałem w tej sprawie na forum Rady Gminy Nowy Targ kilka razy. Problem z zasięgiem sieci komórkowej jest również przedmiotem mojej ostatniej interpelacji. Uważam, że jest to temat, który jak wiele spraw wymaga załatwienia miedzy innymi z powodu posiadania niezawodnej łączności w przypadku konieczności wezwania służb ratowniczych. Wszystkich zachęcam do zadziałania w tej sprawie. Razem nam się uda.
wieśniak20.03.2019, 07:54
Zasięgu nie ma - źle, ale jak trzeba postawić przekaźnik, to też źle. Oj ludzie, ludzie...
Czarna20.03.2019, 00:08
Łaopusznej na jednej ulicy nie ma zasięgiu i wnet niebedzie bo komin zaslania a jest to komin mocny i nie wiem kiedy sie zwali
Zobacz pełną wersję podhale24.pl