27.03.2019, 20:16 | czytano: 9867

Tłumy na meczu Szarotek

Kilkanaście minut w kolejce trzeba było odstać żeby wejść na wieczorny mecz Szarotek. TatrySki Podhale Nowy Targ gra szósty mecz połfinałowy. Spotkanie cieszy się rekordowym zainteresowaniem.
Jesli nowotarżanie wygrają znajda się w finale. Takich tłumów jak dziś Hala Lodowa dawno nie widziała. W środku jest ogromny ścisk, zajęte są wszystkie miejsca siedzące, trudno znaleźć też dobre miejsca stojące. Kibice skandują i śpiewają.
Zgodnie z zapowiedzią przed samym meczem Bogusław Ćwiertnia wykonał piosenkę dla Podhala, a tłum kibiców śpwiewał razem z nim refren: Ole! Ole! W sercu tylko Podhale!

Kto nie zaopatrzył się wcześniej w bilet na mecz mógł mieć kłopot, gdyż już na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem spotkania skończyły się bilety w kasach, wyczerpała się także pula przeznaczona do sprzedaży online.