01.04.2019, 11:30 | czytano: 7281

Szukani są świadkowie wypadku motocyklowego, w którym ucierpiał młody ksiądz z Nowego Targu

Archiwum prywatne
Bliscy księdza Grzegorza Kilanowicza z Nowego Targu apelują do świadków wypadku motocyklowego, do którego doszło 7 marca na zakopiance w Naprawie. Tego dnia duchowny, który jechał na motocyklu, został potrącony przez samochód i w ciężkim stanie został zabrany do szpitala.
Ksiądz przebywa w krakowskim szpitalu i przechodzi kolejne operacje. Niestety, jego stan jest ciężki. Jak powiedział ks. Tomasz Stec, ks. Kilanowiczowi została amputowana noga. - Jego stan zdrowia jest bardzo słaby - dodał, informując o stanie zdrowia księdza-motocyklisty podczas rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Bukowinie Tatrzańskiej.
- 7 marca ks. Grzegorz Kilanowicz wracając z domu rodzinnego, uległ groźnemu wypadkowi na motocyklu. Około godz. 15:00 w miejscowości Naprawa uderzył w niego samochód osobowy, który nie zmieścił się na zakręcie. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia drogowego, bardzo prosimy o kontakt. Najlepiej bezpośrednio z Katarzyna Mikłaszewska ( TUTAJ.

oprac. r/
zobacz także
komentarze
nK01.04.2019, 14:07
Bla, bla. W następnej kolumnie "Rozmaitości" jest pokazany porządek naszego Bożego kleru. Te wasze modły to o ................... Kobieta idzie drogą bo co? Trzeba było wjechać do kościoła jeśli trawnika szkoda. Nikt z cyklistów zapewne się nie zapytał aby nie naruszyć majestatu. A papiery na masową imprezę były? W grupie pewnie nie jeden adwokat był i Bóg wie kto jeszcze. Skoro promujecie motory to teraz niech proboszcz zaniesie pieniądze ze składki do szpitala. Płacić ZUS-y! To wam przejdzie marazm. Prokuratorze proszę sprawdzić czy była zgłoszona impreza masowa. Wami musi się zająć Trybuna Ludu bo innego wyjścia nie ma.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl