08.04.2019, 10:40 | czytano: 5698

Wielka gala walki (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
NOWY TARG. Około 300 zawodniczek i zawodników z całej Polski wzięło udział w trwającym trzy dni turnieju, którego finałem była walka o tytuł Mistrza Polski low-kick juniorów i seniorów. Organizator wydarzenia Nowotarski Klub Sportów Walki Hoły Team - świetnie poradził sobie z przygotowaniem imprezy.
Na amatorów walk czekały dwa ringi ustawione w hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych i Placówek. Stoczono na nich blisko 130 pojedynków. Tytuł najlepszych zawodników Mistrzostw przypadł Maksymilianowi Bratkowiczowi z GYM Fight Wrocław i Iwonie Nierodzie z klubu Diament Pstrągowa. Najlepszym klubem wybrano GYM Fight Wrocław.
W serii walk zawodowych w formule K1 - Michała Bechounka z NKSW pokonał Wiktor Szadkowski z klubu Waleczna Lubelszczyzna, w formule MMA - Dariusz Gąsienica ze Spartakusa Zakopane został pokonany przez reprezentanta gospodarza Mistrzostw - Mariusza Guziaka z NKSW. Z kolei pojedynek formule K1 między Filipem Bieniasem z NKSW, a Szymonem Salachną z Beskid Dragnos Bielsko Biała zakończył się spektakularnym zwycięstwem Bieniasa. Szczegóły walk - w naszym dziale "sport".

Całemu wydarzeniu zapewniono staranną oprawę - widzowie mogli podziwiać grę świateł, czy popisy barmańskie. NKSW znakomicie wywiązał się z obowiązków organizatora.

s/ zdj. Michał Adamowski
zobacz także
komentarze
tuśka08.04.2019, 15:18
błąd w druku: reprezentanta gospodarza Mistrzostw - Mariusza Guziaka z NKSW a nie Guzika!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl