17.06.2019, 12:30 | czytano: 5047

Dobiega końca przebudowa skrzyżowania na zakopiance

Fot. www.skomielna.info
Prace na skrzyżowaniu w Skomielnej Białej zmierzają do finału. Gotowy jest już prawoskręt, który ułatwi samochodom ciężarowym skręt z zakopianki na drogę w kierunku Jordanowa. Przebudowa skrzyżowania była ważna z powodu planowanego na wrzesień otwarcia odcinka S7 Skomielna Biała - Rabka-Zdró - Chabówka.
Właśnie w tym celu przebudowano skrzyżowanie i złagodzono skręt w prawo na Jordanów. Gdy we wrześniu, jak zakłada Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie, otwarty zostanie ruch na trzecim odcinku nowej S7, to właśnie ze skrzyżowania w Skomielnej Białej poprowadzi droga na nową estakadę.
Dziś wieczorem odbędą się główne prace. Od godz. 20:00 planowane jest układanie warstwy ścieralnej nawierzchni. Prace prowadzone będą wyłącznie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

oprac, r/
zobacz także
komentarze
Szwagier Mad Maxa19.06.2019, 13:47
Na "zakopiance", po licznych, właśnie rozpoczętych robotach drogowych, prowadzonych oczywiście wyłacznie w ciągu dnia, bo po zmroku, to nie ma co prądu zużywać, poznaję bezbłędnie, że rozpoczyna się sezon urlopowy. Ruch jest jeszcze większy niż zwykle, zatem planistom uda zaplanować się kolejne gigantyczne korki i znów będą sławni.
Zapewne już są przygotowani na wprowadzenie zwężeń i ruchu wahadłowego, szczególnie chętnie w piątki.
Wszyscy mają kupę śmiechu z tym, ze kierowcy w korkach zdecydowanie z przewagą kupy.
estab17.06.2019, 17:14
Mieszkańcy ulicy Klikuszówka nie mają wyjazdu ze swoich posesji , bo trwa ja prace na całej szerokości potoku Klikuszówka. Kto odpowiada za logistykę budowy drogi Starokrakowska.
..................................................
Przejazd przez posesje p.Sulków bardzo niebezpieczny - wyrwa w brzegu potoku grozi tragicznym wypadkiem.
driver17.06.2019, 16:35
Może niech wykonawca w materiałach prasowych pochwali się jak w piątkowy wieczór kierował ruchem, gdy prowadził prace- powodując 5 km korek od strony Krakowa, a od strony Chabówki auta jechały niemal płynnie? Porażka!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl