22.06.2019, 00:02 | czytano: 13017

Muzyczne Przywitanie Lata w Mieście (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
NOWY TARG. - Jesteście dowodem na to, że niewiele potrzeba, że wystarczy wyjść z domu i świetnie się bawić - wołał do zebranej na Rynku publiczności Hubert Gocał z zespołu Ostatni w Raju.
Zespół tworzy czterech muzyków. Ich utwory charakteryzuje dynamizm i temperament, co jest esencją rocka. Ostatni w Raju - to stosunkowo młoda formacja, powstała w czerwcu 2013 roku. Są znani tutejszej publiczności - to oni wygrali m.in. OFA w Jabłonce.
Po "Ostatnich"... którzy byli pierwszymi na "Przywitaniu Lata" - na scenie pojawiła się Sarsa, czyli Marta Markiewicz, a następnie Afromental.

Nocna część imprezy należy do duetu Mag Balay, czyli Magda Bałajewicz i Michała Wierby. Dla najwytrwalszych zorganizowana zostanie dyskoteka do 3 rano.

s/ zdj. Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Marta24.06.2019, 10:19
Impreza udana ale niech świta wesołej pani z urzędu zaprzestanie bicia piany. Koncertów w Nowym Targu na przełomie 20 lat odbyło się wiele i sporo było świetnych za sprawą wykonawców ale też publiczności, która dobrze się bawiła i dopisywała. Dobrze że są letnie igrzyska dla tłumu, choć byłabym za zwiększeniem poziomu muzycznego.
Nie znoszę narzekających22.06.2019, 23:54
Hmm osobom które narzekają polecam na przyszłość zamknąć się w piwnicy, żałosne te Wasze komentarze. Jak Wam tak wszystko przeszkadza to proszę Was podczas seksu nie jęczcie oh i ah bo mnie to też przeszkadza :P polskie społeczeństwo, któremu nigdy się nie dogodzi mam nadzieję że chociaż sami sobie potraficie dogodzić w co śmiem wątpić ;)
Miastowy22.06.2019, 22:16
@Nietutejszy

O przyszłość Nowego Targu się nie martwię, bo na szczęście ta garstka frustratów nie decyduje o jego losie :)
Atka22.06.2019, 20:33
Przydał by się amfiteatr na takie imprezy.
@@@22.06.2019, 18:13
Komentarze żałosne nie warto nawet tego czytać oczywiscie nie wszystkie ale narzekacze juz wylewaja swój jad.
Nietutejszy22.06.2019, 15:37
Potwierdzacie moje przekonanie o tym, że Nowy Targ to zlepek *** którzy uważają się za "miastowych" a są bardziej wiejscy od ludzi z wiosek. Teraz się nie dziwię, że miasto, które ma największy potencjał turystyczny, jest daleko za murzynami w Europie. Wiecznie narzekacie. A to za głośno, a to samoloty hałas robią, a to rzeka za głośno szumi. Ja pierdziule ludzie. Już nawet w Rabie Wyżnej na miejscowych imprezach grają lepsze zespoły, a do tego wszyscy bawią się do 3 i nikt nie narzeka, że im huczy. Wy chyba nigdy nie żyliście w mieście. W Nowym Targu nawet względem wiosek niewiele się dzieje, a co dopiero, by zrobić z tego miasteczko turystyczne, jak w Austrii czy Szwajcarii. Jesteście pierdziulonym zaściankiem. Pisze to osoba z zewnątrz, która z aglomeracji przeprowadziła się na pobliską wioskę, jednak dostrzega pewne aspekty, których wy nie widzicie. Ogólnie niech najlepiej was zasypią i zrobią z tego "zakopane". Przynajmniej wtedy będziecie mieć ciszę i spokój...
busi22.06.2019, 14:53
Mnie ogółem tego typu imprezy ani ziębią, ani grzeją. Jednak współczuję ludziom, którym ktoś sie tłucze pod oknami do 3 w nocy. Tak jakby nie można było rozpocząć tych koncertów i dyskotek odpowiednio wcześnie, żeby skończyły się przed północą. Młodzież też uczy się w ten sposób braku szacunku do innych.
Też bylam młoda22.06.2019, 14:05
Nie rozumiem o co tyle jadu w Was, jest kilka imprez do roku. Jarmarki i teraz ta co była, piknik lotniczy. Czy naprawdę nie chcecie, aby w tym mieście nic się nie działo? To lepiej zasypany dolinę i będzie święty spokój. Też się było młodym i każda tego typu impreza da nas wtedy młodych to było wyjście, dajcie bawić się młodzieży. Teraz Wam przeszkadza, kiedyś, naszym babciom, rodzicom przeszkadzalo , a kiedyś tej młodzieży też będzie.
Więcej wyrozumiałości Panowie i Panie.
Miejscowy22.06.2019, 13:37
@4you

W pełni się zgadzam, kawiarenki, bistro gdzie nie można normalnie usiąść i ich zarezerwować. Kto wydał decyzje żeby na środku rynku mogły być takie punkty gastronomiczne z których normalni ludzie nie mogą skorzystać tylko znajomi właścicieli ?????? Skandal!!!
Cisza Nocna I przeciw dzialanie alkocholizmowi?22.06.2019, 13:17
To bezczelność I buta władz miasta żeby za miejskie pieniądze robić taki hałas I popijawe dla dzieci, masowa impreza I alkohol to zakrawa na kryminał. Za zklocanie ciszy burmistrz też powinien odpowiedzieć! To zwykle chamstwo I lekceważenie prawa. kto widział aby do 3-ciej nad ranem zatruwac ludziom życie .trzeba ich postawić przed sądem z urzedu powinna im Policja sprawę zrobić jak każdemu innemu który by złamał tele przepisów?!
Miastowy22.06.2019, 12:17
@4you

95% nowotarżan docenia piękno, walory, potencjał Miasta, oraz to, co oferuje swoim mieszkańcom (a trzeba obiektywnie przyznać, że jest tego sporo, na tle innych miast wypadamy bardzo dobrze i przyjezdni często to podkreślają). Problem podhale24 polega na tym, że komentarze na nim pisze głównie te pozostałe 5% frustratów, którzy nogę poza Podhale wystawiają tylko w sobotę, jak jadą do Galyrii Krakoskiej na zakupy. Wydaje im się, że każde miejsce, w którym nie ma takiego "wielkiego świata" jest nic nie warte, nie dostrzegając, że mają na co dzień coś, czego ten "wielki świat" nigdy im nie da.

Ale żeby się o tym przekonać, trzeba wcześniej trochę zobaczyć i mieć porównanie.
Fobia22.06.2019, 10:24
@slayer:
Tak. Na imprezie masowej Slayer i Pantera. I Ozzy z Black Sabbath.
Olga22.06.2019, 09:57
Z tego co widać same nastolatki!!!! Artyści mieli nie lada wyznanie zaśpiewać przed taką publicznością!!!!!
Miro22.06.2019, 09:53
Lato! Czemu nie ale niech to nie będzie naszym kosztem spać się nie da a co najważniejsze do swojego domu nie można dojechać!!!!!!!! Niech organizują gdzieś na lotnisku czy gdzie tam żeby inni mogli funkcjonować a nie w środku miasta paraliżując go. Są też ludzie starsi i nie wszczyscy mają chęć słuchania głośnej muzyki pod oknami.
4you22.06.2019, 09:52
Halo nowotarzanie co Was tak dużo na tym badziewnym rynku z okropny i kawiarenkami? I z beznadziejnymi gwiazdami w tym fatalnym Nowym Targu?! Niesamowite ile ludu.... A tyle narzekacie
Slayer22.06.2019, 09:44
Po liczbie osób można dojść do wniosku, że mnóstwo ludzi kocha babrać się w szambie, zarówno muzycznym jak i kulturowym. Straszny poziom artystów głównych na tej imprezie.
hehe22.06.2019, 09:17
no tak 80% małolatów , proponuje przenieść impreze do parku dożucić karuzele i dmuchańce , wate cukrowa i bedzie ok
lato22.06.2019, 08:08
Po liczbie osób można dojść do wniosku że tego typu imprezy są w Nowym Targu potrzebne.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl