08.07.2019, 14:24 | czytano: 6307

Gazyfikacja idzie pełną parą

Fot. UMiG Szczawnica
Na terenie Szczawnicy trwają prace związane z gazyfikacją. Są wykonywane równolegle na różnych ulicach.
Jak informuje Urząd Miasta i Gminy w Szczawnicy, taka organizacja robót pozwoliła na wykonanie instalacji gazowej w ul. Św. Krzyża – odcinek górny, os. XX- lecia, os. Połoniny, al. I Maja nad Papiernikiem, alejka w Parku Dolnym, Droga Powiatowa ul. Główna od "Piasków" obecnie powyżej skrzyżowania z ul. Widok, Droga Powiatowa ul. Główna od Alei Parkowej w stronę Piasków do połączenia (obecnie rejon skrzyżowania z ul. Pod Sadami.
Miejsca w których planuje się rozpoczęcie robót w miesiącu lipcu lub które już trwają: ul. Staszowa od nr 14c do ul. Sopotnickiej oraz ul. Sopotnicka (nawierzchnia asfaltowa) – od góry, al. I Maja w stronę Dworku Gościnnego.

- Prace związane z gazyfikacja Szczawnicy z pewnością stanowią utrudnienie w życiu codziennym lecz przy cierpliwość i wyrozumiałość mieszkańców z pewnością pozwolą nam w przyszłości funkcjonować na co dzień w sposób bardziej ekologiczny a co się z tym bezpośrednio korzystać ze znacznie czystszego powietrza - informuje szczawnicki urząd.

oprac. r/ UMiG Szczawnica
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
radny08.07.2019, 23:12
propaganda sukcesu , gaz dopiero w ODESSIE w SZCXAWNICY 3000 r jak bubu skonczy kadencje , jak tam zatrzymania mafi pzd bo cisza czy kaucje podwajaja
kibic08.07.2019, 17:27
Brawo! Rabko bierz przykład bo tez jesteś uzdrowiskiem (jeszcze).
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl