09.08.2019, 14:12 | czytano: 3941

Kolarze na trasie

Fot. Robert Miśkowiec
PODHALE. Rozpoczął się siódmy, ostatnie etap tegorocznego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne ze startem i metą w Bukowinie Tatrzańskiej. Kolarze mają już za sobą pierwsze okrążenie.
Łącznie do pokonania kolarze mają ponad 150 km. Najpierw peleton przejedzie dwie duże rundy po 59,6 km, a następnie jedną mniejszą o długości 34 km. Na metę, którą ustawiono na Klinie w Bukowinie Tatrzańskiej, kolarze dotrą około godz. 16. Wtedy też poznamy zwycięzcę wyścigu.


Kolarzom kibicują mieszkańcy i turyści, których można spotkać wzdłuż całej trasy.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Kierowca-Operator koparki bez klimy !10.08.2019, 17:22
ZAMIAST wziąc sie do roboty to jeżdzą se na rowerkach i utrudnają ludziom życie we srode stałem na zakopiance 66 minut w korku bo policja zablokowała droge bo jaką amatorzy rowerków .w spiekocie dnia pod gołym niebem smazyłem sie z innymi ponad 6 tys ludzi w samochodach
Antykolarz09.08.2019, 20:55
@slayer-ja z Polska pochodzić i nie wiedzieć dlaczego Ty taki polski masz w nazwie Slayer,i jakbyś mi tez wytłumaczył bo jak taki z Polska dlaczego we Włoszech jest giro d'ilalia,we Francji tour de france a w Polska to wiemy....jak jest...jest to język wymierający i każdy kto pisze wystarczy ze wstawi cos po angielsku i juz jest ok.a co do kolarzy to powinni sie przenieść gdziekolwiek bo jest zablokowane całe Podhale,jak ktoś jedzie do pracy zrozumie i nie opowiadaj ze to tylko pare dni,powinni tego zabronić ijedzic sobie gdzieś gdzie nie ma takiego natężenia ruch jak na Podhalu w wakacje !
GRONKÓW09.08.2019, 18:39
do slayer nie gadaj głupot bo tak było .ktoś coś wymyśli i musimy wszyscy cierpieć.głupota
Slayer09.08.2019, 15:44
Do brak orientacji.
Z Polska pochodzić i mieszkać? Szkołę wie co to i uczęszczać tam czy książki psu do budy przed wyjście wrzucać i potem wagary.
Próbowałem stylistycznie tak napisać, abyś zrozumiał. Nie wiem czy mi się udało.
brak orientacji??09.08.2019, 15:32
Na tarsie Nowy Targ -Białka Tatrzańska kolo lotnisko , chcieliśmy jechać do Gronkowa , czy wjazd z skrzyżowki Bor- Gronków policja też zamknęła. ??policja nie wpuściła musieliśmy jechać przez Ostrowsko dookoła z osobą niepełnosprawną . Stał tam policjant koło biedronki , czy wiedział gdzie ten wyścig odbywa się ten;policjant
Jasiek z Boru09.08.2019, 15:29
Kibicują szczególnie Ci Mieszkańcy którzy musieli brać przymusowy urlop bo nie można było dostać się do pracy. A odnośnie Turystów to życzę Im miłego zwiedzania Podhala swymi samochodami i moc wrażeń z podziwiania pięknych widoków a od Siebie proszę aby zachęcali swoich znajomych do przyjazdu w góry HEJ!!!
Andrzej09.08.2019, 15:29
A w Nowym Targu straszne korki na Al. Tysiaclecia. Czy to przez kolarzy? Czy przez źle ustawioną sygnalizację świetlną? Może jak skończy się wyścig policja będzie w godzinach szczytu kierować ruchem
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl