20.08.2019, 10:25 | czytano: 6287

Internetowa rezerwacja wizyt w wydziale komunikacji tatrzańskiego starostwa

W Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Zakopanem, uruchomiono internetowy system rezerwacji wizyt. System pozwala na bieżący podgląd statusu kolejek na stronie internetowej urzędu oraz wysyła powiadamiania sms o zbliżającym się terminie wizyty.
System rezerwacji oraz podgląd kolejek jest dostępny na stronie Starostwa Powiatowego w Zakopanem www.powiat.tatry.pl pod ikonką Rezerwacja online oraz Status kolejek online, a także pod bezpośrednim linkiem do strony systemu rezerwacja.tatry.pl/kt
Chcąc skorzystać z rezerwacji należy wejść na stronę www.powiat.tatry.pl wybrać ikonę rezerwacja online lub wejść na stronę rezerwacja.tatry.pl/kt , a następnie wskazać rodzaj czynności i wybrać miesiąc, dzień i godzinę wizyty. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku "umów wizytę" wyświetli się potwierdzenie rezerwacji wraz z kodem, który należy zachować. W trakcie rezerwacji wizyty należy podać numer telefonu komórkowego i adres email. Są to dane, które ułatwią kontakt pracowników Urzędu z Interesantem oraz umożliwią wysłanie powiadomienia z systemu o zbliżającym się terminie rezerwacji wizyty. Zarezerwowanie jednej wizyty upoważnia do załatwienia tylko jednej sprawy. Osoba rezerwująca wizytę zobowiązana jest do przybycia do Urzędu co najmniej 5 minut przed planowaną godziną rezerwacji, wybrania opcji Potwierdzenie wizyty umówionej na monitorze dotykowym automatu biletowego znajdującego się w holu Urzędu przed Wydziałem Komunikacji i Transportu, wpisania kodu otrzymanego przy potwierdzeniu rezerwacji oraz pobrania biletu. Brak potwierdzenia przybycia do urzędu poprzez pobranie biletu przed zaplanowaną godziną powoduje przesunięcie zaplanowanej godziny lub jej anulowanie.

Wybierając ikonę Status kolejek online na stronie www.powiat.tatry.pl lub Podgląd kolejek na stronie rezerwacja.tatry.pl/kt można zweryfikować w bieżącym momencie aktualny obsługiwany numer biletu oraz liczbę oczekujących osób (biletów) w konkretnej kolejce spraw.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Zakopane, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Casanova21.08.2019, 02:08
Realista dobrze gada , w nowym targu działa Klip co trzymie nad tym łape kontroluje żeby ktoś czasem sie nie umówił elektronicznie .
Radek20.08.2019, 22:46
bardzo sie cieszę wkoncu bede mógł sie umówić z Kingą na rejestracje
realista20.08.2019, 22:15
Taaa bedzie dzialalo jak starostwie nowotarski. Jakikolwiek chce sie termin wybrac, nie mozna nic.
skeptic20.08.2019, 18:37
No i wreszcie coś drgnęło w tym kierunku. Zobaczymy jak to będzie działało. Pozytywne doświadczenia w działaniu tego systemu mogą okazać się pomocne w tworzeniu systemu instruowania radnych przez mieszkańców jak mają głosować w istotnych głosowaniach na sesjach (skończą się wtedy wreszcie te wszystkie lobbingi, ucierania, układanie się i targi polityczne radnych poza plecami swoich wyborców).
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl