18.09.2019, 19:52 | czytano: 3424

Zakończyła się modernizacja Górnej Równi Krupowej w Zakopanem

Fot. Piotr Korczak
Powstały nowe alejki, ławki i oświetlenie. Teraz przyszedł czas na ostatni element - budowę terenu rekreacyjnego. Urząd Miasta Zakopane podpisał już umowę z wykonawcą.
Plac zabaw na Dolnej Równi Krupowej cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców, ale i turystów. Na wiosnę przyszłego roku gotowana będzie przestrzeń dla dzieci także na Górnej Równi.
Na zaprojektowanym terenie rekreacyjnym każdy znajdzie coś dla siebie - i ci mali, i co duzi. Powstanie plac zabaw ze sztuczną nawierzchnią, na którym znajdować się będą huśtawki, urządzenia sprawnościowe, tor przeszkód i linarium. Starsi skorzystać będą mogli z ogrodzonej i oświetlonej siłowni plenerowej oraz drążków do ćwiczeń.

Teren rekreacyjny kosztować będzie 1,5 mln. złotych.

pk/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
ano zobaczymy , ano pozyjemy ?21.09.2019, 08:57
Remontować , niszczyć i remontować , rewitalizować niszczyć i remontować! Bogate miasto i bezmyslni urzednicy . najlepiej wydawać cudze pieniadze i narażać kasę miejską na wydatki . Ruch w byznesie doskonały i oby żyło się dobrze /nie/Pewne dwie kadencje
zako-pion19.09.2019, 12:23
Nawiasem to masz racje i wyjąłeś mi to z ust, ale nie używaj mojego nicka , bo nie lubię tego , To samo miałem napisać
zzakute łby zakopiańskie19.09.2019, 12:20
Zakończył się remont górnej , A DOLNĄ RÓWNIĘ SIĘ JUŻ DEWASTUJE . KTOŚ POWIE ,ZE TO SZCZUCIE NA WŁADZĘ, ALE TAK JEST . PO CO BYŁO W TYM MIEJSCU GDZIE COROCZNIE INSTALUJĘ SIĘ NAMIOT I ORGANIZUJE SIĘ RÓŻNEGO RODZAJU IMPREZY ZAKŁADAĆ PIĘKNY TRAWNIK ? Mało tego , do tego miejsca nie ma nawet dojazdu dla ciężkich pojazdów? Po jednym festiwalu zostało na tym miejscu pobojowisko , bo padały nawalne deszcze i zostały zajeżdżone trawnik , zwichrowane krawężniki i zajeżdżone traktorami alejki rowerowe i chodniki m. Ciekawe , kto i na czyj koszt naprawi te szkody , które można było przewidzieć ,że będą . Wystarczyło do tego stałego miejsca zrobić twardy dojazd, teren nie obsiewać trawnikiem , a wybrukować kostką i po bólu głowy , ale do tego trzeba mieć głowę trzeźwo myślącą , a nie zakuty łeb . Taki to mają jedynie zakopiańscy rycerze "zakute- łby". A ogólnie to pięknie zrobiono te remonty i za duże pieniądze podatników .
X19.09.2019, 10:44
Wybory idą
Zakopion19.09.2019, 10:40
A teraz czas na "sylwestra marzeń" spokojnie się wpuści tiry itd
A na wiosnę rewitalizacja , plac zabaw ,rekreacja do jesieni.
poźniej następna imprezka wymarzona i następna rewitalizacja.
Itd, itd,....
Cała naprzód Panie Dorula , Pani Gąsienica Nowak już nie mogę się doczekać waszych pląsów na scenie marzeń jak cała Polska na was patrzy.
Aha i na PŚ w skokach musowo usiądźcie obok Prezydenta RP i napomkniecie skromnie jacy prawi to wy jesteście.
Dobrego samopoczucia życzę i spokojnie możecie sobie podać rękę z panem Majchrem.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl