28.01.2020, 15:00 | czytano: 18900

Bal u Starosty Nowotarskiego (zdjęcia)

NOWY TARG. Podczas charytatywnego Balu u Starosty Nowotarskiego, który odbył się w Hotelu Ibis Styles w Nowym Targu udało się zebrać ponad 50 tysięcy złotych.
Do wspólnej zabawy i pomocy innym starosta Krzysztof Faber zaprosił 160 osób wśród, których byli: samorządowcy z powiatu i gmin, przedsiębiorcy, pracownicy szpitala, urzędu starostwa oraz liczni inni goście.
Gościom Balu u Starosty Nowotarskiego do tańca przygrywał zespół „Sizal”. Gwiazdą wieczoru była Jagoda Kret uzdolniona wokalistka, która jako uczestniczka i finalistka show muzycznego „The Voice of Poland” zjednała sobie sympatie tysięcy ludzi w całej Polsce i wszystkich jurorów. Pochodząca z Nowego Targu wokalistka karierę muzyczną rozpoczęła od w "The Voice of Poland" ale już wcześniej odnosiła sukcesy - zajęła 2. miejsce w przeglądzie Młodych Talentów 2011 na Orawie, a także dostała się do półfinału Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie. Bierze udział w różnych projektach muzycznych, zbiera doświadczenie na scenie, pisze teksty. Do pierwszych z nich wspólnie z Michałem Grobelnym skomponowała muzykę. Wystąpiła na opolskiej scenie w Konkursie Debiutów. Została jednym z laureatów Jarocińskich Rytmów Młodych. Zaśpiewała na Jarocin Festiwal. Z początkiem 2019 roku dołączyła do projektu stworzonego przez wytwórnię Kayax, „My Name Is New” ,prezentując singiel pt: „5 Kroków”. Niedawno premierę miał jej najnowszy singiel pt. „Wodospad”. Prawdopodobnie w tym roku pojawi się jej pierwszy debiutancki album.

Dochód z biletów i aukcji charytatywnej przeprowadzonej podczas zabawy przeznaczony był na zakup samochodu dla potrzeb podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowych Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Odrowążu Podhalańskim. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Odrowążu Podhalańskim istnieją od 1 stycznia 2002 roku. Jest to placówka pobytu dziennego, w której odbywają się zajęcia w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej. Celem działania warsztatów jest aktywne wspomaganie procesu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych zmierzającego do ogólnego rozwoju i poprawy sprawności niezbędnych do prowadzenia przez osobę niepełnosprawną samodzielnego i aktywnego życia.

Źródło: Starostwo Nowotarskie, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
mariusz29.01.2020, 22:35
Bardzo ciekawy ten bal... pojawiły się na nim osoby, przedsiębiorcy wygrywający przetargi w starostwie czy w urzędzie miasta.... oj ciekawie się to robi, ciekawie...
chuck29.01.2020, 10:05
impreza fajna tylko ochrona miała dużo roboty , musiała uspakajać uczestników
Fraszka na cześć balu29.01.2020, 08:56
W sobotę nastrój jest szampański
- na bok zgryzy, na bok troski.

W niedzielę wspomnień czar
- zasłużony odpoczynek dla każdej z par.

W poniedziałek chcemy przeżyć bal ponownie
- tak na balu było cudownie.

Ale poniedziałek rządzi się swoimi brutalnymi prawami,
od ósmej rano na powrót uwikłani obowiązkami.

Miłe wspomnienia to nieocenione paliwo,
dzięki nim do spraw zabierzemy się rześko, nieleniwo!
m29.01.2020, 00:50
@wer
Nie martw się, z twojej kieszeni na pewno nie poszło, tak więc polecam znaleźć sobie inny punkt zaczepienia niż Wojas.
mama28.01.2020, 23:40
do wer: przeciez bilety są odplatne!
wer28.01.2020, 19:11
Zebrano 50 tyś zl, a koszt balu i kapeli? To na koszt Wojasa czy wdzięcznych podatników?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl