27.03.2020, 17:50 | czytano: 2894

Gmina Kościelisko także ograniczyła kontakt z pracownikami gminy

zdj. Piotr Korczak
KOŚCIELISKO. Podobnie jak w innych Urzędach Miast i Gmin, jeżeli masz jakiś dokument do dostarczenia do UG w Kościelisku musisz go wrzucić do specjalnego pojemnika, który znajduje się przed wejściem. Pojemnik opisany jest jako "dziennik podawczy".
"W trosce o bezpieczeństwo Państwa, a także pracowników samorządowych, podjąłem decyzję o zaprzestaniu do odwołania bezpośredniej obsługi klientów przez pracowników Urzędu Gminy w Kościelisku. Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie. Urząd pracuje, wyłączona zostaje możliwość bezpośredniego załatwienia sprawy. Kontakt z Urzędem Gminy w Kościelisku będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej" - przypomina w komunikacie wójt Roman Krupa.
pk/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
komentarze
Podsumowanie28.03.2020, 11:06
Nagle się okazuje że Urzędy nie są niezbędne do życia i nie prowadzą ważnych spraw. Dzieci mogą się uczyć bez szkoły, jak staje turystyka to 70% gospodarki we wszystkich branżach na Podhalu zwalnia. Cenna lekcja oby lekarstwo nie było gorsze od choroby dla niektórych.
Zamknąć urzędy27.03.2020, 19:40
Urzędy powinny być całkowicie zamknięte aby nie zarażać i narażać petentów i pracowników . Przecież nic nie jest ważniejsze od zdrowia wszystkich Polaków . Uruchamianie Starostwa i Urzędów na siłę jest chyba tylko dla ich włodarzy .Urzędy są w pandemii niepotrzebne .Nauczyliście państwa policyjnego i restrykcyjnego i petenci z narażaniem swojego i pracowników życia chcą spełnić obowiązki nałożone np. przez fiskusa .
Zamknąć urzędy bez restrykcji dla petentów a Starości i Burmistrze na utęskniony urlop .
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl