11.04.2020, 14:55 | czytano: 4225

Świąteczny prezent dla policjantów od tatrzańskiego restauratora

Zakopiańscy policjanci otrzymali maseczki ochronne oraz środki do dezynfekcji, które zostały przekazane przez znanego restauratora za pośrednictwem IPA Region Zakopane. Będą one wykorzystane przez mundurowych podczas codziennej służby.
Wczoraj policjanci spotkali się z wyjątkowym wsparciem oraz uznaniem ciężkiej i odpowiedzialnej służby. Właściciel restauracji „Schronisko Smaków” z Bukowiny Tatrzańskiej Łukasz Zadylak podczas spotkania z Edwardem Kwakiem, prezesem IPA Region Zakopane przekazał tatrzańskim policjantom 200 sztuk maseczek ochronnych oraz 200 sztuk pojemników z płynem do dezynfekcji rąk. Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi za pomoc i wsparcie. Maseczki i płyny do dezynfekcji to produkty, które w tym trudnym czasie są szczególnie potrzebne funkcjonariuszom, aby mogli dbać o bezpieczeństwo swoje jak i mieszkańców powiatu tatrzańskiego. Jest to wyjątkowy gest solidarności oraz zrozumienia dla trudnej służby policjantów.
Przy okazji przypominamy, że od następnego czwartku, 16 kwietnia, wprowadzany jest obowiązek zasłaniania ust i nosa. Każda osoba w miejscu publicznym będzie musiała nosić maseczkę, szalik czy chustkę, która zakryje zarówno usta, jak i nos. Obowiązek dotyczy wszystkich, którzy znajdują się w przestrzeni publicznej.

Źródło: KPP Zakopane
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl