14.04.2020, 15:43 | czytano: 25699

Mieszkaniec nagrał burmistrza jak idzie na siłownię. "Pan jest ponad prawem?" (video)

Fot. Kadr z nagrania
SZCZAWNICA. Do naszej redakcji trafiło nagranie, na którym w Wielki Poniedziałek późnym popołudniem burmistrz Grzegorz Niezgoda wspólnie z synem udają się na siłownię. Włodarz uzdrowiska przyznaje, że wyszedł poćwiczyć, ale przekonuje, że nikogo nie narażał. Został pouczony przez policję.
Miało to miejsce przy ul. Szlachtowskiej. Na nagraniu widać, jak pod bramę prowadzącą do kompleksu budynków, wśród nich budynku Ochotniczego Hufca Pracy, zajeżdża samochód, którego kierowca pyta z oburzeniem osoby znajdujące się za bramą: "Panie burmistrzu, dlaczego korzysta pan z siłowni w okresie kwarantanny?", "Dlaczego tak się pan zachowuje, pan jest ponad prawem?". Na nagraniu widać też, jak przy burmistrzu i jego synu stoi policyjny radiowóz.
Pytany przez Podhale24.pl o nagranie, burmistrz Grzegorz Niezgoda przyznaje, że wczoraj późnym popołudniem wybrał się z synem na siłownię. Nie jest to jednak, jak mówi, profesjonalna, działająca na co dzień siłownia, ale niewielkie, zamknięte na co dzień pomieszczenie z atlasem i hantlami. - Chcieliśmy się poruszać, bo ćwiczę od wielu lat - mówi.

Jak dodaje, na miejscu pojawiła się policja i znany mu mieszkaniec tej ulicy, z telefonem w ręku, który zaczął go nagrywać. - To prawda, że wybrałem się poćwiczyć, ale ani siebie, ani nikogo innego nie narażałem - zaznacza. - Trzeba być upartym i nieszczęśliwym człowiekiem, żeby zrobić z tego zamieszanie. Ten pan od jakiegoś czasu na mnie polował i udało mu się.

Burmistrz przyznaje, że został pouczony przez policjantów na okoliczność nieuzasadnionego przemieszczania się. - Cóż, ćwiczył będę nadal, ale będę musiał wrócić na strych. Na pewno nie będę korzystał z żadnych innych obiektów - obiecuje.

W nagraniu pojawia się sugestia, że burmistrz przebywa na terenie ośrodka, w którym izolowane są osoby przebywające na przymusowej kwarantannie. Grzegorz Niezgoda podkreśla jednak, że siłownia, na którą się wybierał, znajduje się w zupełnie innym kompleksie budynków.
- Mieliśmy zgłoszenie w tej sprawie. Policjanci, którzy interweniowali pouczyli burmistrza o obowiązujących przepisach i obostrzeniach. Prowadzone będą czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie z art. 54 kodeksu wykroczeń. Notatka z interwencji została również przekazana do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej - informuje asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Przypomnijmy, iż w związku z epidemią w całym kraju obowiązują ograniczenia w przemieszczaniu się. Nie można wychodzić z domu z wyjątkiem dojazdu do pracy, wolontariatu na rzecz walki z COVID-19 oraz w celu załatwienia spraw niezbędnych do życia codziennego. Można robić niezbędne zakupy, wykupić lekarstwa, udać się do lekarza, opiekować się bliskimi czy wyprowadzić psa.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
lotnik16.04.2020, 15:59
@Skąd burmistrz ma klucze.Ten samolot ma udżwig dwieście ton.Mógł przywieść max dziesięć ton styropianu i jedno kowadło.Objętość!
krucy16.04.2020, 12:17
Ty konfident przedstaw się.
Skąd burmistrz ma klucze?16.04.2020, 10:51
Ponieważ to jego obowiązek i pod pozorem naciągania gitar przyszedł policzyć stanowiska dla łóżek polowych. Największy samolot świata przywiózł nie tylko maseczki. Musieli by kupić kowadła aby osiągnąć 400 ton, ledwo uzbierali 80 a witali jak by przywiezli serce najważniejszego z polaków. Coś jest na rzeczy, prowokacja z drugiej strony rzeki?, testują na ile są odporni. Ciekawe kto ma klucze do magazynów WOP-u w Sromowcach.
Wyznion16.04.2020, 09:49
No i jak się jest nadętym Grzesiem to ma się w życiu przerąbane he he he
Wyznion16.04.2020, 07:31
"Grzysek" H . . . .ma klucze od tej bramy. Zamyka ja codziennie osobiście.
Szara eminencja na dworze Jaśnie Panującego Burmistrza.
Ci zarozumiali Panowie powinni być przykładnie ukarani.
Tylko kasa przemawia do rozumu . . . .
folwark zwierzęcy15.04.2020, 18:52
Ciekawe, jak burmistrz wszedł na teren ośrodka w którym jest kwarantanna. Brama była zamknięta. Przeskoczył przez bramę, ktoś go wpuścił, czy może ma klucze do bramy - ciekawe? Zgodnie z obowiązującym prawem takie obiekty jak siłownie powinny być pozamykane. Za wejście na teren zamkniętego ośrodka z kwarantanną i wprowadzenie jeszcze swojego syna (pewnie nieletniego) - wysoka grzywna od Sanepidu. Oprócz tego wysoka grzywna dla dyrekcji OHP za udostępnianie siłowni, gdy jest to prawem zabronione. A poza tym może w końcu się dowiemy, czy OHP udostępnia siłownię każdemu mieszkańcowi, czy tylko burmistrzowi. NIK powinien prześwietlić tę firmę.
tarżanin nowy15.04.2020, 18:39
Widać, że totalna nuda na Podhalu, skoro dziennikarze zajmują się takimi bzdurami.
.... 12315.04.2020, 16:08
Normalnie donosicielstwo jak zza komuny. Swoją drogą pan w samochodzie sam łamie prawo
tubylec15.04.2020, 15:55
PO KOlesie stają murem za Grzesiem !!!!! Ale kara się należy dla miego jak i dla dyrekcji OHP !!! I oczekuję od Burmistrza deklaracji ? co w takim przypadku myśli o najbliższych wyborach ? czy widzi jakieś zagrożenie i czy powinny się odbyć ?
Gosc15.04.2020, 15:31
Do sportowiec
Gdybys wiedział ile Pan Burmistrz ma wrogów.... ale sam sobie winien, nie umie nawiązywać kontaktów międzyludzkich i zrozumieć zwykłych obywateli typowy władca. Piękna drogę swoją droga ma do swojej posiadłości. Ale tym warto się zajmować jak inni potrzebują czegoś to to jest nieważne fajne zeby wokół siebie robić pięknie i ładnie. Ludzie którzy starają się o drogę do domu nie maja szans. A do tego być chamskkm wobec prosb. iDobra poszedł na siłownie może i nikogo nie było ale jest wyraźny zakaz wychodzenia z domu chyba ze są to sprawy, które są niezbędne do egzystencji. Serio zrobienie formy jest takie ważne? Czemu on to łamie. Najwięksi sportowcy ćwiczą w domu i tez dbają o kondycję da się chyba da się.Ciekawe czy byś był taki obrońca jakbyś był obiektywny w tej sytuacji. Bo wątpię ze byśmy bronił takiego zachowania. Dba o swoją kondycję i co łaskę nam tym robi ze teraz będzie na strychu musiał ćwiczyć to jest żałosne i tyle.
dziadek15.04.2020, 15:21
Zemsta Kaczyńskiego spełnia się. Podzielił Polaków, jak nikt wcześniej. Kto jeszcze nie dostrzega, co jest głównym celem "naczelnika państwa" niech wreszcie przejrzy na oczy. Nie dobro ojczyzny, tylko jej podział na MY i ONI, czyli zwolennicy Pis-u i reszta. Skłóconym narodem lepiej się rządzi. Władze trzyma człowiek, który nie zna z autopsji realiów życia codziennego, żyje sam, nie ma nic do stracenia.
Wybitny sportowiec15.04.2020, 15:20
Burmistrz znalazł się kulturysta. Jest czego zazdrościć... żenada zachowanie burmistrza. Ignorancja, cwanaictwo te cechy idealnie ukazują wlodarza Szczawnicy...
AAA15.04.2020, 14:47
Nie bronię burmistrza bo powinien jednak sam świecić przykładem, ale poćwiczyć, pobiegać, poruszać się jest normalna ludzką sprawą i nie powinno być zakazane , szczególnie że nikomu krzywdy w ten sposób się nie robi.

Ale myślę sobie jakim trzeba być konfidentem, by takie coś nagrywać wykorzystywać. Jestem przekonany że właśnie ten pan (zza wody) zawiadomił policję.
Adi15.04.2020, 13:54
Widac że miał poporcoe PO w wyborach ale czasy znajomości się skończyły a on dalej w tym brnie
ech15.04.2020, 12:45
Do mimi. Szkoda, że urząd w Szczawnicy nie stosuje pouczeń w sprawach bardziej błahych.
Masa15.04.2020, 12:44
/.../ się nazywa po imieniu konfident wiem też że Burmistrz nie jest jedyną osobą na którą doniosłeś. Wróci to do ciebie ze zdwojoną siłą....... ta krzywda ludzka. Zacznij ty też chodzić na siłownię będziesz wyglądał jak Burmistrz, bo zazdrość o jego wygląd doprowadziła cię do tego żeby się tak zeszmacić. Zacznij ćwiczyć od zaraz kompleks grubasa minie.
mimi15.04.2020, 10:03
Nie przesadzajmy... Nie bronię tutaj Pana Burmistrza, ale ta cała sytuacja i komentarze są śmieszne. Wg mnie reakcja policji i pouczenie było wystarczające, gdyż nie było tutaj jakiegoś rażącego naruszenia zasad bezpieczeństwa innych. Gościu był z synem i chciał poćwiczyć.
Nie mamy wprowadzonego stanu wyjątkowego, czy wojennego, żeby faktycznie nie można było wyjść z domu, nie mamy ograniczonej wolności, co gwarantuje nam Konstytucja. Uważam, że wyjscie na spacer, rower, czy inna forma aktywności na świeżym powietrzu jest jak najbardziej wskazana(oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeńśtwa), bo jak wszyscy beda siedzieć w domach, to niedługo Społeczeństwo zeświruje i dopiero będzie problem(a psychiatrów w Polsce baaaardzo mało)
Mam nadzieję, że policja nie zrobiła tutaj wyjątku i tak samo reaguje i będzie reagować w innych przypadkach, które faktycznie nie zagrażają bezpieczeństwu innych. Oni też powinni być ludzcy w tych czasach i nie karać wszystkich maksymalnymi mandatami. Najpierw zawsze powinno być pouczenie, a nie od razu nabijanie kasy i pokazywanie kto ma władze.
jamto15.04.2020, 09:38
Nawet za komuny ludzie nie donosili na siebie z tak błahych powodów. To muszą być jakieś "sąsiedzkie" porachunki w stylu - nie ważne jak, byle dowalić. Jednak Polska kapusiami stoi.
Sprawiedliwy15.04.2020, 09:31
Żeby było sprawiedliwie i ucięły się wszystkie komentarze to karę od Sanepidu powienien dostać burmistrz ale również pan który to nagrywał.
Monika15.04.2020, 09:30
Ma głos jak Masa pseudonim Masa

Ludziom się już w głowach przewraca od tego siedzenia w domu
Mnie tez wczoraj sąsiad nagrywał jak się opalałam w wielkanocna niedziele przed domem .
dał nam przykład...15.04.2020, 08:08
No ale jak góra w Warszawie daje przykład - idzie w rocznicę katastrofy smoleńskiej na Powązki i na Plac Piłsudskiego to o co chodzi?
siłka15.04.2020, 08:02
Niestety to czas gdy ujawniają się różnej maści kreatury. Będzie coraz więcej złodziejstwa, bandytki oraz zwykłych kapusiów, donosicieli, cynglów czy jak ich zwał.
Dominik15.04.2020, 08:01
do sportowiec. Co jesteś jego znajomym ? Że tak go bronisz ? Skoro ktos pisał, że tam sa ludzie na kwarantannie to chyba cos tu jest nie tak jak sobie idzie "tylko" pocwiczyć.
Jacek15.04.2020, 07:03
Po co pyskować na burmistrza na tym portalu,przyjdą wybory to wtedy dokonać oceny za nieprawidłowe zachowania i za długi na które naraził Szczawnicę.
Kopa15.04.2020, 00:29
Do ????
Piszesz , a nawet nie wiesz co piszesz. Księdza, o którym wspomniałeś policja też pouczyła, a karę nałożył na niego sanepid po informacji od policji. Tu również nie wiadomo jak sprawa sie skończy bo jest wyraźnie napisane, że i w tym przypadku policjanci sporządzili notke do sanapidu z informacją co się stało. Do paru innych też się ten post tyczy. Można nie znać prawa ale czytać ze zrozumieniem ludzie po ukończeniu szkoły podstawowej już powinni umieć.
kris14.04.2020, 22:26
WLEPIĆ 30 TYŚ KARY dla przykładu!!!
jasio14.04.2020, 22:21
tak to jest jak zamiast mózgu rządzą mięśnie i to od kilku dobrych lat, czas się już żegnać...
KZK14.04.2020, 22:17
Nie bronię Pana Burmistrza, ale skąd, albo gdzie jechał ten Pan co tak krzyczał z auta? Skoro jest kwarantanna, to powinien także siedzieć w domu!
Dominik14.04.2020, 21:52
Avivat są równi i równiejsi. 10 kwietnia pokazali ze są ponad prawem. A nam każą w domach siedzieć i straszą mandatami. A tam jeden koło drugiego, bez maseczek. I jeszcze weszli na cmentarz jak na własne podwórko. A ludzie nie mogą pochować bliskich bo dla nich cmentarz jest zamknięty.....
sportowiec14.04.2020, 21:48
Ludzie ! Co wy piszecie! Jaki mandat!. Jeny jaka wieś i zazdrość!!!. Poszedł sobie z synem poćwiczyć a pewnie na tej siłowni nikt nawet nie pierdnął od miesiąca. Ale jakby ktoś z was miał okazję do aktywności fizycznej na zdrowie oczywiście bez innych osoób to wiekszość by skorzystała. Takich komentarzy nie piszą sportowcy!. Ale jak pod biedronką codziennie tyle osób obok siebie przebywa bo po 2 butelki napojów gazowanych i litra wodki ida to jest ok?. Cieszcie się że wasz burmistrz dba o swoją sprawność fizyczna i umysłową przy okazji. Zresztą mało kto teraz idzie z synem na siłownię bo synulek cały dzień przed kompem z garbem nawala w chore gierki. Drodzy obywatele, zajmicie się czymś ważnym, poczytajcie ksiązke, ugotujcie coś, zajmijcie sie rodziną a nie czaicie sie na ludzi bo was zazdrość zżera. Wyślijcie na tą siłownię może wojsko jeszcze z miotaczami ognia. Teraz jeszcze się okaże, że ludzie nie będą na niego głosowąc bo poszedł poćwiczyć :). Smiech na sali. A tego gościa co kamerował to powinni teraz sledzić tak jak on to robi bo to też nie jest normalne. Nie dajcie się zwariować.
goral14.04.2020, 21:23
brak slow na zachowanie burmistrza i na tych co komentuja !!
Margeess14.04.2020, 21:23
Jak dla mnie cała ta sytuacja jest kuriozalna sytuacja. Pan Grzegorz na swoim profilu na Facebooku promuje hasła typu #zostańwdomu zachęca aby przestrzegać zasad i co to tylko na pokaz, żeby wyjść zaistnieć w oczach obywateli jako przykładowy burmistrz. Brawo wszystko super ale chyba tylko żeby dać jakiś wpis i nabić sobie lajki. Moim zdaniem twierdzenie ze to złośliwość to bzdura chodzi jedynie o sprawiedliwość i zwykle poszanowanie praw. Ciekawa kwestia jest także fakt dlaczego Szanowny Pan Burmistrz dostał pouczenie, czyżby policjanci bali się? Przeciętny Kowalski za taki wybryk dostał by niezły mandat. No ale trzeba się przyzwyczaić ze w tym kraju sprawiedliwość to jedynie rzucone na wiatr słowa. Sprawiedliwość panuje wtedy jak jak trzeba dać mandat za picie piwka nad rzeka.
plandemia14.04.2020, 21:11
co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.... a podobno mamy rownosc wobec prawa?
klio14.04.2020, 20:34
Następny krok ma sanepid,ciekawe czy dostanie mandat,bo jak narazie to mu miejscowe władze odpuściły.To takie pokazywanie tych co mają jakąś władzę i są politykami,że nam wolno a reszta ma się podporządkować,zamiast dawać przykład pokazują swoją wyższość.Marnie to wygląda.
a14.04.2020, 20:22
Siłownia winna być zamknięta. I tu wysoki mandat. Burmistrzowi również mandat. Władzę też obowiązuje prawo.
Rozsadna14.04.2020, 19:58
Na stronie rządowej jest odpowiedź cytuje ,, dozwolone jest jednak razowe wyjście w celach sportowych ,,...
mądry14.04.2020, 19:24
ale jest teraz kapuś na świecie trzeba być bezczelnym żeby donosić jeden na drugiego chciwość pycha zachłanność kieruje teraz ludźmi
???14.04.2020, 19:12
Z tego co widać to obiekty OHP a tam są na kwarantannie odizolowani ludzie. To się w głowie nie mieści jakim trzeba być ignorantem żeby się tak zachować. A drugie to zachowanie policji która ma pilnować przestrzegania przepisów. Wyszła bufonada burmistrza Szczawnicy. Jemu wszystko wolno.
Skoro ksiądz w Sromowcach ma zapłacić za złamanie zakazu to w czym jest lepszy burmistrz Szczawnicy?
Obywatel14.04.2020, 18:51
Czy ludzie powariowali? Gdzie zdrowy rozsądek i godność? Gdyby mieli broń, to pewnie by za coś takiego strzelali do sąsiada. Mali mierni ludzie.
Strażnik miejski14.04.2020, 18:45
Wójt kroscienka i ochotnicy maski ogarniają rozdają na głowie stają a ten siłka i wyrąbane na system gratulacje
To dopiero początek14.04.2020, 18:39
Do @aviva władza teraz wszędzie może wchodzić

Prawo nie obowiązuje pisowców
Am14.04.2020, 18:32
I prawidłowo albo wszyscy albo nikt. Każdy by chciał sobie iść na siłownię.
Strażnik miejski14.04.2020, 18:32
Sportowcy na olimpiadę w domu ćwiczą...on tylko od dłuższego czasu. Ukarać jak księdza że Sromowiec notatka do sanepidu powinna być! Na profilu facebook każdy mądry wrzucić że dezynfekcja ograniczenia zakaz wjazdu a ten król pan i władca. Dezynfekcja raz zrobiona dla zdjęć i pokazówki. A na dodatek tego biega w Pieniny...
mor14.04.2020, 18:19
słowa burmistrza:Chcieliśmy się poruszać, bo ćwiczę od wielu lat...Cóż, ćwiczył będę nadal, ale będę musiał wrócić na strych. Czyli wynika z tego, że burmistrz nie po raz pierwszy tam był i ciekawe ile razy złamał zakaz?
ciekawy14.04.2020, 18:02
Mając na względzie obowiązujące zakazy,mam zapytania widząc jak ten pan zamykał bramę jakby był u siebie: do kogo należy ten obiekt i siłownia ? czy to miejski obiekt ? kto mu pozwolił ? kto dał klucze ?
Krzysztof14.04.2020, 17:57
Jeszcze żeby On za tą siłownię płacił. Ale za darmo ma... Po znajomości
stan14.04.2020, 17:53
Dlaczego został tylko pouczony, czy *** mają większe prawa o zwykłych obywateli. Policjant powinien dostać mandat za niego.
dość domowego aresztu14.04.2020, 17:40
teraz trzeba sie powołać na casus Niezgody..i niech sie bujają z mandatem..
Bogna14.04.2020, 17:39
Człowiek wykształcony na stanowisku a tak postępuje i głupio się tłumaczy w obecności swojego dziecka.Ale przykład mu daje !!! A ja myślałam, że tylko głupcy lekceważą pandemię. Ludzie dostają po kilka tysięcy kary a ten pouczenie ? Brawo dla tego pana co interweniował, to nie donosicielstwo. Burmistrz mówi że on polował na niego, żenada panie burmistrzu takie tłumaczenie.
równi i Równiejsi14.04.2020, 17:37
Kolejny precedens dotyczący ignorowania przez władze obowiązujących przepisów prawa. Bardzo dobrze, że zostało to nagrane i podane do wiadomości publicznej (dobrze, że mamy wolne media i nie ma jeszcze cenzury). Zgodnie z Konstytucją każdy jest równy wobec prawa. Niestety władzy na każdym szczeblu wydaje się inaczej. Kaczyński z całą liczną świtą (bez zachowania odstępów i maseczek) może wejść na cmentarz w rocznicę, a zwykli obywatele w trakcie pogrzebu osoby najbliższej max 5 osób. A co to, czyżby zwykli obywatele miej cierpieli po utracie najbliższych i z licznych rodzin, jakich większość na Podhalu trzeba losować tylko 5 osób? Czy zwykli ludzie to jest ten gorszy sort?Burmistrz złamał obowiązujące prawo i powinien ponieść tego konsekwencje. Tym bardziej jeśli wszedł na zamknięty teren ośrodka kwarantanny. Policja powinna skierować pismo do Sanepidu o ukaranie grzywną. Kolejną sprawą jest udostępnienie siłowni Burmistrzowi. Czy ta siłownia jest ogólnie udostępniana wszystkim mieszkańcom, czy tylko dla przedstawicieli władzy i znajomym królika. Czy pobierane są opłaty i na jakiej podstawie jest udostępniana w czasie pandemii. Przecież chyba cała instytucja OHP jest utrzymywane z budżetu państwa, czyli z naszych podatków. Tak więc bezwzględnie kara powinna być również dla kierownictwa tej placówki.
p14.04.2020, 17:34
niezgoda panuje w tej szczawnicy ...
były ?14.04.2020, 17:19
ten pan co nagrał
to były policjant ?
Takie zachowanie jakby on ?
Skunik12314.04.2020, 17:06
Skandaliczne zachowanie Burmistrza!!! A jego tłumaczenia nawet nie skomentuje, poprostu nic tylko się śmiać ????????
No i pytanie, dlaczego nie skończyło się to mandatem?!!!
Nie chcemy takiej władzy !!!
wyborca14.04.2020, 17:01
"Trzeba być upartym i nieszczęśliwym człowiekiem" te słowa Burmistrza nie świadczą o nim najlepiej. Takie słowa w ustach osoby piastującej funkcję publiczną nie przystają. Brzmią jak klasyk "spieprzaj dziadu"
Krys21414.04.2020, 16:55
Bardzo dobrze, że o takich rzeczach się mówi głośno. Jest to zachowanie karygodne. Skoro mówi się o tym by zostać w domu, to dlaczego osoby wysoko postawione nie muszą przestrzegać tego wymogu? Dużo ludzi chciało by wyjść z domów i pójść na taką siłownię poćwiczyć. Nie trzeba być nieszczęśliwym, żeby takie rzeczy zgłaszać. Jeżeli nie będziemy się pilnować nawzajem to długo będziemy walczyć z tym wirusem!!!!!
ehh14.04.2020, 16:51
polowanie na czarownice jednym słowem
..
Madzia14.04.2020, 16:44
Takii burmistrz to zero przykładu dla obywateli.
Zachowanie jest aroganckie, lekceważące panujące prawa.
Każdy stara się przestrzegać zasad a Pan myśli ze może robić sobie co chce bez konsekwencji.
Nieszczęśliwy to będzie Pan po skończeniu kadencji.
sobie myślę...14.04.2020, 16:41
... i się porobiło. Ludzie zaczynają się nawzajem śledzić, filmować, fotografować, na siebie donosić. Ciekawe, czy po wejściu w życie obowiązku noszenia masek ludzie będą chodzić i filmować tych nieposłusznych. To jest wredne.
baciok@14.04.2020, 16:39
A co tam zwykły Burmistrz Szczawnicy.
Prezes PiS to jest kozak.
10 kwietnia w grupie kolegów partyjnych w zgromadzeniu, bez maseczek, bez odległosci 2m.
Chuck Noris przy nich to mały pikuś.
fan politycznej propagandy14.04.2020, 16:22
Bardzo dobrze że go nagrał!
Bo oni myślą że są nad ludźmi i im wszystko można!
pp14.04.2020, 16:19
zenujace skandaliczne zachowanie burmistrza! mam nadzieje ze to jego ostatnia kadencja! Jaki przykład dal mieszkancom odebral sobie prawo do pouczania innych sam ignorujac nakazu!Mandat 500 należy mu się !
Za swoją potrzebą14.04.2020, 16:17
No i słusznie, że "upolował" pana burmistrza. Ci pod pomnikiem w Warszawie też nie byli z potrzebą życiową.
avivat14.04.2020, 15:48
Przepraszam! A dlaczego został tylko pouczony? To mamy jakieś wyjątki? Panowie policjanci proszę nam wytłumaczyć, jak to jest że są równi i równiejsi!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl