09.05.2020, 19:55 | czytano: 6903

Turyści ruszyli w Tatry

Fot. Piotr Korczak
Na parkingu na Palenicy Białczańskiej było dziś tłoczno (na zdjęciu). Wielu turystów przyjechało tu na spacer do Morskiego Oka. Nie wszyscy mogli jednak skorzystać z wycieczki, bowiem zarówno tu, jak i na innych popularnych szlakach, obowiązują limity wejść.
r/
Może Cię zainteresować
komentarze
leming doskonały11.05.2020, 13:57
do : Wektor

Problem to jest z Tobą - o moje czytanie ze zrozumieniem się nie martw - odpowiadam na wątek, który rozpocząłem i dalej prowadzę, natomiast Ty z braku argumentów w dyskusji do moich wypowiedzi stosujesz dygresję, zmieniasz temat, uciekasz od odpowiedzi z czego wynika, że to Ty masz poważny problem z czytaniem ze zrozumieniem - ot jesteś idealnym przykładem dychotomii.
"Oczywiście fakty są takie.
Jeżeli ktoś musi coś napisać, a nie wie co napisać, to zawsze można napisać byle co."
I sam sobie wystawiłeś ocenę.
Dalszą polemikę - dyskusję z Tobą uważam za bezcelową, ponieważ masz poważny problem z udzieleniem prostej odpowiedzi w temacie wiodącym.
Wektor11.05.2020, 02:28
Czytanie ze zrozumieniem to problem, którego w tej dekadzie nie przeskoczysz.
No cóż, gryzonie doskonałe tak mają. A może ty jesteś blondynką?

Czy ja pytałem się ciebie, dlaczego nie nosi się maseczki???:). NIE:)
A o co się pytałem??? Może ktoś na forum wyjaśni ci, o co pytałem, bo ja nie mam siły
tego wyjaśniać.

Oczywiście fakty są takie.
Jeżeli ktoś musi coś napisać, a nie wie co napisać, to zawsze można napisać byle co.
leming doskonały10.05.2020, 21:32
do : Wektor

Odpowiedź na Twoje pytanie udzielił Pan Minister Zdrowia Szumowski, udzielając odpowiedzi na pytanie : dlaczego nie nosi Pan maseczki ???
Weź pod uwagę fakt, że w rozporządzeniu Min. Zdr. "nakazującym noszenie maseczki" jest furtka dla ludzi myślących -oni nie noszą maseczki, jak i ja i jest to zarazem d***chron dla rządu przed ewentualnymi w przyszłości procesami sądowymi z tytułu utraty zdrowia spowodowanego noszeniem maseczki.
Po raz kolejny powtarzam, - myśl, myślenie nie boli.
Wektor10.05.2020, 20:03
A może tak by gryzoń doskonały wytłumaczył, dlaczego totalna opozycja tak zaciekle
bojkotowała wybory 10 maja, jak nie ma żadnego problemu pandemicznego? Może ja zacytuje to
jeszcze raz, ponieważ jest to bardzo ciekawe spostrzeżenie.

Cytuje:
"tysiące osób dziennie przewija się przez Biedronki, Castoramy, Lidle, Tesco, czy markety
Państwa Rajskich itd. i czy ktoś z tego powodu się zaraził - zachorował ??? zauważ, że nie
wszyscy chodzą w "maseczkach" a mało kto już odkaża ręce i aż dziw, że na Orawie całym
Podhalu i Spiszu jeszcze nikt z tego powodu nie umarł".

Może tak oświecona osoba, która MYŚLI wnikliwie, a innych oskarża o brak MYŚLENIA,
nam to wyjaśni.
leming doskonały10.05.2020, 16:40
Zulus

Wyłącz rtv i zacznij myśleć - tysiące osób dziennie przewija się przez Biedronki, Castoramy, Lidle, Tesco, czy markety Państwa Rajskich itd. i czy ktoś z tego powodu się zaraził - zachorował ??? zauważ, że nie wszyscy chodzą w "maseczkach" a mało kto już odkaża ręce i aż dziw, że na Orawie całym Podhalu i Spiszu jeszcze nikt z tego powodu nie umarł ??? Myśl - myślenie nie boli.
Zulus10.05.2020, 10:31
Leming - zapewne specjalista wirusolog, profesor medycyny z wieloletnim doświadczeniem. Zapewne cały świat kłamie, a on jeden odkrył prawdę. To już nudne.. I też nie cierpię szarańczy.. A taki był spokój jak tzw. turyści na kredyt siedzieli sobie w swoich m2..
avivat10.05.2020, 09:58
Limity wprowadzono, i bardzo dobrze! Środowisko i zwierzęta odpoczęły chociaż chwilę od tej szarańczy turystycznej, która nie dość że jest głośna to jeszcze ŚMIECI i w ... ma całe środowisko! Najlepiej jakby te limity zostawić na ZAWSZE!
leming doskonały10.05.2020, 07:38
Ci co wprowadzili limit wejść do Morskiego Oka, to mają coś nie halo ;) Co to za różnica czy wejdzie 2500 osób dziennie, czy 5000 - tu powinny działać prawa rynku. Każda dodatkowa osoba, to dodatkowe pieniążki dla TPN - bilet wstępu. Skończcie już z tą histerią "niby epidemii" której de facto NIE MA. Kochani forumowicze - każdy z Was ma 99,9 % pewności, że NIE ZACHORUJE - NIE ZARAZI się na rzekomego wirusa. Świętujcie i cieszcie się majówką i nie zawracajcie sobie głowy "pseudo epidemiami, pandemiami" bo ich NIE MA.
z tad09.05.2020, 21:43
@??? .Mam czterysta metrów do sklepu,spacerkiem po chleb i coś do niego.Walę z buta( chyba jestem głupi albo niereformowany,dwa auta w domu ) za parking nie płacę.Jadąc przez pół czy całą Polskę trzeba się liczyć z kosztami (płatne autostrady,postoje,kawa). Walić grypę !!!!!
tylko naiwny się tam pcha , a za głupotę trzeba pł09.05.2020, 21:29
A niby dlaczego nie mieliby zapłacić za parking. Niestety za swoją głupotę trzeba płacić . Każdy wie ,że wszyscy nie wejdą , to jasnego groma pcha się tam i jeszcze chce nie płacić za pozostawiony samochód na płatnym parkingu ?
???09.05.2020, 20:01
Skoro nie wszyscy mogli skorzystać ze spaceru do Morskiego Oka to rozumię ,że za parking nie musieli płacić ?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl