17.05.2020, 17:44 | czytano: 8166

Kolejna policyjna akcja na drodze do Morskiego Oka

zdj. KPP w Zakopanem
Drogówka konsekwentnie odholowuje nieprawidłowo zaparkowane pojazdy z drogi do Morskiego Oka.
W ten weekend jeden kierowca „stracił” prawo jazdy, odholowane zostały dwa samochody z rejonu Morskiego Oka oraz ujawniano dziewięćdziesiąt jeden nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów na drodze Oswalda Balzera.
- Pomimo licznych apeli i komunikatów w mediach ogólnokrajowych nadal nie wszyscy kierowcy stosują się do przepisów drogowych. W sobotę zakopiańska drogówka patrolowała rejon przejścia granicznego w Łysej Polanie oraz drogi dojazdowe. Nie stwierdzono wykroczeń w tym rejonie, a obecność policjantów skutkowała przestrzeganiem przepisów drogowych. W sobotę wieczorem na „zakopiance” w Białym Dunajcu 21-letni kierowca z Krakowa „stracił” swoje prawo jazdy za znaczne przekroczenie dozwolonej prędkości. Niestety w niedzielę ruch drogowy w tym rejonie był zdecydowanie większy. Koniecznym okazało się odholowanie dwóch nieprawidłowo zaparkowanych samochodów. A na drodze Oswalda Balzera w rejonie wejścia na szlak do Sanktuarium na Wiktorówkach policjanci ujawnili aż 91 nieprawidłowo zaparkowanych samochodów. Kierowcy teraz muszą liczyć się z konsekwencjami - podsumowuje asp. sztab. Roman Wieczorek.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
jo18.05.2020, 08:29
Brawo uczyć ceprów prawidłowego parkowania !!
No i po ptokach17.05.2020, 22:02
Brawo. Tylko dlaczego tak mało?
Łosie z łosiedli się po zjeżdżały po hole.
A taki był spokój.
Aga17.05.2020, 19:50
Szkoda, że jeżdżąca po Krupówkach Policja nie dawaa mandaty ludziom bez masek. Turystów jak widać one nieobowiązują. MASAKRA
BIOŁCON17.05.2020, 18:44
Brawo brawo brawo
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl