03.06.2020, 16:07 | czytano: 1968

Awaria naprawiona, Zakopane znów ma wodę

Arch. Podhale24.pl
Wczoraj do późnych godzin wieczornych trwały prace naprawcze na sieci wodociągowej w Zakopanem. Roboty przeciągnęły się, trwały dłużej niż zapowiadano i mieszkańcy zaczęli narzekać na brak wody. Pozbawieni jej byli mieszkańcy dużej części miasta.
Dziś SEWIK Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. w Zakopanem przeprosiła za wynikłe z tego faktu niedogodności. "Jednocześnie informujemy, że prace te były niezbędne i musiały zostać wykonane" - poinformowano.
Przerwa w dostawie wody lub spadki ciśnienia występowały przy ulicach: Makuszyńskiego, Żeromskiego, Goszczyńskiego, Orkana, Na Wilcznik, Kasprusie (powyżej nr 50), Ks. Stolarczyka, Pod Lipkami, Droga do Białego, Za Cieszynianką, Małe Żywczańskie, Andrzeja Struga, Droga do Wantuli, Droga do Daniela, Strążyska, Regle, Bogdańskiego, Skibówki, Kościeliska, Kościelna, Za Strugiem, Wojciecha Brzegi, Mraźnica, Droga na Buńdówki, Droga do Walczaków, Ubocz, Generała Sosnowskiego, Powstańców Śląskich, Polana Szymoszkowa, Sobiczkowa, Sobiczkowa Bór, Czajki, Nędzy Kubińca, Gładkie, Kaszelewskiego, Polna, Klimka Bachledy, Grunwaldzka (od Tetmajera do Makuszyńskiego), Ornak, Zająca, Marusarzówny, Modrzejewskiej.

oprac. r/
zobacz także
komentarze
Pike piwo03.06.2020, 19:17
No preview mogli brać wodę z ujęcia za oczyszczalnia ,Dyer. twierdzi że można pić
Zobacz pełną wersję podhale24.pl