01.07.2020, 10:36 | czytano: 10067

Modele McLarena na podhalańskich drogach (zdjęcia)

zdj. Mateusz Koszarek
Sportowe samochody przemierzają Polskę. Rozpoczęta kilka dni temu akcja Positive Ways Polska Dla Hospicjum 2020 miała swoje punkty W Sopocie, Poznaniu, Katowicach i Zakopanem. Na trasie jest jeszcze Nowy Sącz, gdzie mieści się siedziba Stowarzyszenia Nadzieja. To dla jej podopiecznych odbywa się tegoroczny "Positive".
Positive Ways Polska ma charakter charytatywny. "Dzięki Wam zebraliśmy już 32 332 zł dla potrzebujących dzieciaków. Dziękujemy! Pomagajmy razem! Dowolne wpłaty można kierować bezpośrednio na konto Nadziei" - namawiają organizatorzy.
W miejscach, gdzie pojawiają się uczestnicy akcji organizowana jest zbiórka pieniędzy, połączona z licytacjami przejażdżki autem marzeń. Ale w tym roku pojawiły się pewne graniczenia. Nie mamy możliwości zorganizowania zbiórek pieniędzy w miejscach publicznych tak jak miało to miejsce w zeszłym roku. Dlatego stworzyliśmy grupę, do której można dołączyć jeśli tylko chcesz pomóc /.../ Wystarczy, że wejdziesz na naszą grupę, wpłacisz dowolną kwotę, która wędruje bezpośrednio do dzieciaków, bądź wystawisz na face licytację dowolny przedmiot, lub usługę swojej firmy. Nie bądź obojętny, liczy się każda złotówka" - czytamy na profilu grupy.

s/ zdj. Mateusz Koszarek
Może Cię zainteresować
komentarze
madzia02.07.2020, 06:30
o ale fury, chciałabym się szlifnąć takim autem
z tąd01.07.2020, 20:03
,,Bryle,, z Lamborghini.Po N.Targu i okolicach jeżdżą na co dzień Lamborghini,normalne. Nie ,,brylują,, ciągną przyczepy,ciężko pracują nie próżnują,kremowe,srebrne traktory.Szczytny cel,dzięki,dzieciaczki będą zadowolone.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl