13.07.2020, 21:07 | czytano: 3147

W tym roku odbędzie się kolejna edycja Europejskich Targów Produktów Regionalnych

zdj. Piotr Korczak
ZAKOPANE. Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury podjęła decyzję o zorganizowaniu imprezy, choć w nieco okrojonej formie. Ograniczona też będzie (choć w niewielkim stopniu) lista wystawców. Wydarzenie zaplanowane jest na dni 11-15 sierpnia na Równi Krupowej.
Ze względów bezpieczeństwa również charakter imprez towarzyszących w tym koncertów znacznie się zmieni.

Nie będzie niestety wspólnych degustacji i pokazów kulinarnych, ale atrakcji na pewno nie zabraknie. Jest to niestety niezbędne, aby zachować środki ochrony sanitarnej i wszyscy mogli na imprezie czuć się bezpiecznie. Mimo tych niedogodności organizatorzy zapewniają, że atmosfera i klimat będzie dokładnie taki sam jak w poprzednich latach.


W sierpniu na Górnej Równi Krupowej powstanie targowe miasteczko a w nim pojawią się same najlepsze produkty regionalne z całej Polski. Co prawda przedstawicieli Europy w tym roku nie będzie, ale wiele regionów naszego kraju ma do zaoferowania pod tym względem naprawdę sporo – zarówno jeśli chodzi o produkty regionalne jak i rękodzieło.

TARPIK, opr.s/ zdj. z ubiegłorocznej edycji ETPR
zobacz także
komentarze
hej15.07.2020, 09:29
Ta następne show na które można przywieść koronawirusa nie wystarczy że show zrobili z pogrzebu i tylu ludzi zarażonych?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl