24.07.2020, 14:19 | czytano: 5510

Koronawirus w Starostwie Powiatowym w Zakopanem

zdj. Piotr Korczak
ZAKOPANE. "Informujemy, że dwoje pracowników Starostwa Powiatowego uzyskało pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. W związku z tym wszyscy pracownicy urzędu, którzy mogli mieć kontakt z zakażonymi osobami zostali skierowani na kwarantannę oraz poddani testom. Znane już wyniki testów jak na razie są ujemne"- powiadomił powiat.
W opublikowanym komunikacie czytamy: "Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne i konieczność funkcjonowania urzędu służącego mieszkańcom, zostały wprowadzone zasady bezpieczeństwa, które umożliwiają załatwianie spraw w Starostwie Powiatowym, ale bez możliwości poruszania się interesantów wewnątrz budynku, w którym pozostają jedynie pracownicy. Praktycznie wszyscy interesanci obsługiwani są na zabezpieczonym dzienniku podawczym. Do holu Starostwa Powiatowego mogą natomiast wejść osoby w maseczkach potrzebujące załatwić sprawę zachowując dystans społeczny. Na miejscu są również ogólnodostępne środki dezynfekcyjne.
Interesanci mogą się kontaktować z pracownikami urzędu telefonicznie i mailowo a dane kontaktowe do poszczególnych wydziałów opublikowane są zarówno na stronie internetowej jak i informacjach wywieszonych na zewnątrz budynku oraz w holu Starostwa Powiatowego w Zakopanem.

W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się z prośbą do mieszkańców, aby każdorazowo przemyśleć swoją decyzję o konieczności osobistego załatwienia sprawy w urzędzie i w miarę możliwości korzystać z kontaktu telefonicznego i mailowego."

opr. s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
kaszub na wakacjach25.07.2020, 22:00
goral No to zmień sieć HAHAHAHA
goral24.07.2020, 22:00
w calej POLSCE PLAY siec dziala od kilku tygodni!!!!
kaszub na wakacjach24.07.2020, 21:41
goral- gdzie ta sieć ci działa? Zobacz sobie w komórce jest 4 G Druga sprawa fale są praktycznie wszędzie a choruje parę osób. Pranie mózgu działa.
goral24.07.2020, 20:31
5 G dziala wiec zachorowania sa. Falszywe testy o ktorych sam tworca stwierdzil w latach 80 ze nie nadaja sie do badan wirusow bo w 80% wyniki sa bledne. NIE wierzycie to grzebac w necie NIEDOWIARKI.
Wirusolog24.07.2020, 20:28
W żadnej firmie nie ma wirusa tylko po urzędach się szwenda. Może to nowa wymówka urzędasów żeby nic nie robić?
nawładzenieporadze24.07.2020, 17:10
No tak... U tak władza opanoała wirusa
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl