16.10.2020, 15:04 | czytano: 3171

Zmiana organizacji ruchu na ul. Balzera. Protesty nie pomogły (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak
ZAKOPANE. Mimo protestów mieszkańców ulicy Oswalda Balzera - przystąpiono do prac mających na celu zmianę organizacji ruchu na tej ulicy.
Zostało już zmienione oznakowanie i zlikwidowano tym samym parkingi wzdłuż drogi.
Obecnie prowadzone są prace przy budowie wysepek, na których montowane są znaki drogowe.

pk/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
MIPLE17.10.2020, 10:40
Lepsze wypiera dobre. Ktoś za pomysł wziął. Panie Żabka szlaban w góre!
Rufio16.10.2020, 17:13
Pomysł kretyński. Naprawde zastanawiające kto i dlaczego podejmuje tak głupie decyzje, w dodatku nie słuchając opinii zainteresowanych. Jak bzdurne są argumenty że "część mieszkańców chce ich likwidacji, bo zaparkowane samochody zasłaniają wyjazd, a także, że parkingi utrudniają dojazd służbom ratunkowym. Parkingi mają też wpływać na brak płynności ruchu na tej ulicy." Przecież na wjeździe nie wolno parkować, są namalowane miejsca gdzie wolno stanąć, więc z wyjazdem problemu nie ma. Jak stojące z boku samochody mogą utrudniać przejazd służbom ??? dopiero wysepki utrudnią ! jak to stojące z boku auta powodują brak płynności ??? W Nowym Targu na Ludźmierskiej zrobili wysepki i ulica stała się największym korkiem w mieście. Przez wysepki ani straż nie może przejechać ( a na Ludźmierskiej jest remiza więc jeżdżą często i przeklinają), ani pogotowie, ani policja. Nawet nie ma jak uciec i zrobić miejsce. Jak wygląda płynność i bezpieczeństwo dzięki wysepkom można sobie na Ludźmierskiej pooglądać. I to samo chcą powtórzyć w Zakopanem ? naprawdę tego geniusza który o tym zdecydował trzeba publicznie przedstawić. Niechże wszyscy wiedzą z nazwiska kto to taki. To nie jest jakiś anonimowy "urzędnicy" tylko konkretny człowiek. I za głupie decyzje powinien odpowiadać.
lb16.10.2020, 16:10
miejsca parkingowe zamieniona na wyspeki. no brawo. teraz rzeczywiscie nic nie bedzie blokowac przejazdu sluzbom. buehehehe, taaak :)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl