08.11.2020, 17:23 | czytano: 7006

Spowolnione powroty do Krakowa

zdj. nadrodze.info
W niedzielny późne popołudnie przejazd z Zakopanego do Krakowa zajmował grubo ponad 2,5 godziny. W rejonie Skomielnej utworzył się kilkukilometrowy korek.
Pokonanie trasy z Klikuszowej do Piątkowej Góry zajmowało półtorej godziny. Zator tworzył się m. in. w Klikuszowej i Skomielnej.

s/
komentarze
Dr.Edke08.11.2020, 23:27
Widzę że wciąż znajdują się harcerze którzy twierdzą ze nie ma pandemii.Obyscie się nie ockneli z ręką w nocniku jak covid dopadnie kogoś z waszych bliskich,wtedy będzie panika i szybciutko po pomoc do lekarzy???
ola08.11.2020, 23:08
@ty cwaniaku i tchórzu
Powtarzasz za mediami głównego nurtu i nie czytasz za wiele.
cytuje "Według Wierzby do szpitala zgłaszają się osoby, które chcą zostać wolontariuszami, bo na oddziałach leżą ich bliscy, których nie mogą odwiedzić. I to od dawna, bo w większości szpitali w Polsce w trakcie pandemii wprowadzono zakaz wejść dla ludzi z zewnątrz. Co ciekawe, potencjalnym "wolontariuszom" nie przeszkadza, że ich bliscy mają koronawirusa i przebywają na oddziale covidowym" i dalej czytamy
"Kilka dni temu zmarł w szpitalu mój mąż - mówi jedna z mieszkanek Podhala. - Przed śmiercią nie widziałam go przez miesiąc. Nie pożegnałam się z nim. Odchodził w samotności. Gdybym miała szansę jako wolontariusz do niego wejść choć na chwilę, to na pewno bym się na to zdecydowała."
Przestań powtarzać o tych już wolontariuszach. Poza tym jak szpital, nie ma pieniążków, żeby zatrudnić pomoc.??? Przecież szpitale dostają dodatkowe środki finansowe Dlaczego szuka wolontariuszy zamiast pracowników może mi ktoś wytłumaczyć ????
ola08.11.2020, 20:30
@grypa prawda ;) Serce rośnie jak to się ogląda . Niestety jak upadnie gospodarka to niestety my wszyscy.!!!
ty cwaniaku i tchórzu08.11.2020, 20:07
Grtpa@ : jak jesteś taki bohater to zrób właściwy krok i jako wolontariusz udaj się do szpitala i zacznij opiekować się umierającymi na cowid ludźmi. W szpitalu na takich bohaterów oczekują i przyjmują ich z otwartymi sercami i rekami , ty cwaniaku .
Kloss08.11.2020, 19:15
Tylko takim sposobem turystyka , góry i spacery zwalczymy Ściemę PIS.
Jak chcą to niech chorują razem z świrniętymi wirusologami rządowymi opłacani niestety z naszych podatków .
grypa08.11.2020, 17:33
Cieszy że są normalni nie fani fałszywej paniki,świrusa.Nie siedzą w domach,piwnicach w maseczkach i drżą żeby ich katar nie dopadł.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl