12.11.2020, 18:40 | czytano: 9147

Drewniany dom w ogniu. Znamy szczegóły pożaru w Czerwiennem (video)

Fot. Michał Adamowski
Na ok. 200 tysięcy złotych wyceniono wstępne straty powstałe w wyniku pożaru drewnianego budynku mieszkalnego w Czerwiennem. Ogień pojawił się nad ranem i strawił dach, poddasze i wnętrze pustostanu.
Z pożarem walczyło 13 zastępów straży pożarnej. Gdy strażacy przyjechali na miejsce, budynek stał w ogniu. Spłonął sprzęt warsztatowy i AGD, wyposażenie, meble. Nadpaliło się kilkanaście beli siana składowanych obok.
Ogień zagrażał również sąsiednim budynkom - strażacy powstrzymali go, żeby się nie rozprzestrzenił. Przyczyna pożaru jest nieustalona.

r/ zdj. Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
komentarze
naoczny13.11.2020, 09:39
Nikt się nie poddał, pracowali jak mrówki. Przestań pieprzyć głupoty. Za klawiatury to zawsze łatwo ocenić sytuacje i doradzać co trzeba zrobić. Filmik trwa minutę, a akcja zaczęła się o 4.30 skończyła koło 7.00, dogaszanie popołudniu. Jeżeli, chodzi o helikopter, mądra głowo to ja widziałem gaszenie lasu helikopterem, a nie budynków mieszkalnych. Budynek 10x5 jak chcesz w niego trafić pianą albo wodą? Dochodzą do tego wiatr, temperatura od płonącego budynku,stres , ograniczona widoczność ( była mgła rano). Zamiast pisać posty to weź traf wiadrem w ognisko z 2-3 piętra i pogadamy. Zacznij myśleć potem pisać.
fajerman12.11.2020, 22:42
@moze kiedy bedzie
pomarzyć zawsze można, bo marzenia nic nie kosztują.
moze kiedy bedzie12.11.2020, 20:07
przepraszam ale na filmie widać że chlopy już sie poddały może głupi jestem... ale taki helikopter z wodą albo pianą jakby był w powiecie i z góry polał to od razu zgaśnie ale my nie w tym wieku...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl