04.12.2020, 08:50 | czytano: 4299

Strażacy z OSP Kościelisko wykonali i zamontowali przed remizą "metalowe serce" dla Michała (zdjęcia)

KOŚCIELISKO. Druhowie z OSP Kościelisko własnoręcznie wykonali pojemnik w kształcie serca na plastikowe nakrętki. "Metalowe serce" stanęło już obok remizy w Kościelisku. Pierwszy beneficjent obejrzał dzieło.
Konstrukcję wykonali: Grzegorz Gadowski, Andrzej Drąg, Hubert Możdżeń i Krzysztof Łowisz. Nakrętki z butelek po napojach przekazane zostaną na rzecz niepełnosprawnego Michała Basiorka z Cichego.
On sam wraz z mamą pojawi się przed remizą, by uczestniczyć w inauguracji. Chłopak dostał od strażaków prezent w postaci strażackiej maskotki. Druhowie namawiają inne jednostki OSP z okolicy, by przyłączyły się do akcji.


pks/zdj. PK
zobacz także
komentarze
Smok04.12.2020, 13:06
Brawo Panowie, super robota.
Paweł04.12.2020, 11:31
"Serce roście" ale cóż z tego jak z przepisami BHP na bakier. Proponuje już zamontować drugie serce na sąsiedniej ścianie. Natomiast kocyk i maski nie ocieplają przedsięwzięcia. Przypuszczam, że tutaj wcale nie chodzi o plastikowe nakrętki.
korek04.12.2020, 09:48
Brawo za samodzielne wykonanie a nie pójście na łatwiznę i kupienie u producenta. Wygląda estetycznie. A system opróżniania wygodniejszy niż w tych kupnych.

Życzę by się okazało że serducho za małe i trzeba będzie pospawać coś większego ;-)

Gorąco popieram :-)
Zobacz pełną wersję podhale24.pl