19.02.2021, 11:24 | czytano: 4250

Koronawirus: raport dzienny. 25 zakażeń na Podhalu. Jedna osoba zmarła

W powiecie nowotarskim odnotowano 16 przypadków zakażenia patogenem, w powiecie tatrzańskim 9. Jedna osoba zmarła z powodu Covid-19.
W powiecie nowotarskim wykonano 165 testów, z czego 17 dało wynik pozytywny. Na kwarantannie przebywa 105 osób. W powiecie tatrzańskim kwarantanna objęto 109 osób, wykonano 67 testów - z wynikiem pozytywnym - 11.
W Małopolsce zanotowano 548 przypadków zakażenia, 11 osób zmarło (choroby współistniejące miało 9 osób). Na kwarantannie jest blisko 8 tysięcy osób. Wykonano ponad 3,5 tys testów, 577 z wynikiem pozytywnym.

s/
komentarze
matka Góralka19.02.2021, 22:07
do zagubiony.Też to zauważyłam, -kreatywna matematyka. .Przecież te dane z rządowych mediów są z sufitu brane.Chodzi o to,żeby uwiarygodnić nadejście trzeciej fali ,,plandemii''.Czy ktoś to może sprawdzić,ile naprawdę osób zachorowało, zmarło? W ubiegłym roku hobbistycznie, za friko,monitorował te statystyki młody chłopak, maturzysta z Łodzi, zestawiając dane z kolejnych sanepidów. Okazało się, że są duże rozbieżności między tymi danymi a danymi urzędasów ministerialnych. Teraz to utajniono,żebyś obywatelu nie wiedział,że jesteś oszukiwany,żebyś się bał i w panice ustawiał się w kolejce po szczepienie.
bagienny dziadek19.02.2021, 16:09
Noż kurczk to nie dużo ale będzie więcej bo pinokio zaoferował pepikom łóżka na południu.
Takze ten......
górol nie sprostok19.02.2021, 15:52
Mapa stale na czerwono a to ci propaganda... Mówią , że mamy III falę.... Gzie mamy to mamy...Niech Pan Minister nie robi paniki, bo większość zakażeń to Mazowsze i niech Rząd zadba o te "Błyskawice" i je nie szczepionkami ino wodą leczy, to zakażenia bez Warszawy, Olsztyna, spadną w Polsce o pół, jak kto nie rozumie o 50%... Niechże Urzędnicy epidemi9olodzy zerkną na mapę powiatami, a nie udają głupa, że wszędzie, a zwłaszcza na Krupówkach większa tragedia jak w czasie4 spacerów na Marszałkowskiej zob. https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2
myslenie nie boli19.02.2021, 15:43
posłuchajcie
posłuchaj -
https://www....

Proszę nie wklejać linków. Są inne sposoby. Moderator.
bandana19.02.2021, 14:11
Już przyłbice i szaliki kują władze w oczy. Czy znowu ktoś na maseczkach musi zarobić? To jest już cyrk
anty NWO19.02.2021, 13:53
do AB - twój bzdurny komentarz świadczy, że jesteś właśnie za tą władzą.
AB19.02.2021, 13:14
Do anty NWO

Robisz się nudny, przeklejasz ten artykuł gdzie sie tylko da, napisz może coś nowego.
Nie jestem za tą władzą, ale jak piszesz Polski Holding Hotelowy to śmiać się chce, zanim by to wykupili to rządzić będą inni, zastanów się zanim napiszesz następna bzdurę.
zagubiony19.02.2021, 12:35
Z artykułu i tytułu wynika że, w nowotarskim 16 plusów dało 17 pozytywnych, w tatrzańskim 9 plusów dało z wynikiem pozytywnym - 11.
No kurna, logika czy matematyka...
anty NWO19.02.2021, 12:04
Zamykana gospodarka. Zaraz nam się położy mały i średni biznes, czyli największa baza podatkowa w kraju. Morawiecki otwarcie mówi o nowym polskim ładzie. Polski Holding Hotelowy będący własnością Skarbu Państwa, założony niedługo przed plandemią, interesuje się będącymi przez lockdowny na skraju upadłości hotelami. Zwykły przypadek oczywiście...PPK zostało wprowadzone też przed plandemią, aby pieniędzmi pracujących zasilać Polski Fundusz Rozwoju, który teraz okazuje się finansuje tarcze, i znowu oczywiście przypadek, tylko pis ma problem bo 70% zatrudnionych się wypisało z tego. A my bierzemy tak de facto udział w eksperymencie medycznym. Szczepionka chroni ponoć przez określony czas tylko, a wirus mutuje stąd będziemy w notorycznym korowodzie szczepionkowo-nfalowym-lockdownowym. Prezes Pfizera otwarcie mówi, że możliwe, iż obecne szczepionki przestaną działać na nowe warianty wirusa. Wirusolog prof. Gut proponuje zainteresować się szerzej także wariantem południowoafrykańskim, dwoma wariantami kalifornijskimi oraz nigeryjskim... Jak można po czymś takim poważnie traktować wirusa? Może każdy kraj będzie miał swoją odmianę wirusa? Istny raj dla koncernów farmaceutycznych. Niektóre szczepionki były testowane na osobach zdrowych, do 55 roku życia. Zaczyna się już cyrk ze szczepionkami o różnej ochronie szczepionego. W domu seniora pod Puławami na 30 zaszczepionych zmarło 9. Maseczki po szczepieniu trzeba nadal nosić, bo wg wirusologów, wirus "nie zaraża wnętrza organizmu", ale pozostaje w górnych drogach oddechowych, stąd możesz nadal zarażać...Natomiast prezydent Tanzanii kazał przygotować próbki krwi od kozy, kury, ryby i przepalony olej rozmieszany barwnikiem i wysłał do laboratorium i jaki był wynik: przepalony olej z barwnikiem, koza, kura miały wynik pozytywny, zdrowa była ryba !!! Do lekarza się nie dostaniesz, zabiegi odwoływane, terapii i rehabilitacji nie ma, to niech oddają nam składki zdrowotne z NFZ i ZUS. Przecież lekarze i pracownicy służby zdrowia byli zaszczepieni w pierwszym rzucie końcem grudnia. Prywatnie normalnie przyjmują. Ludzie umierają głównie na nieleczone, przewlekłe choroby. Dlaczego posłom i senatorom nie obniżono pensji? Tak wstaliśmy z kolan, że leżymy w błocie. A jak to powiedział prezes TVPis ? ciemny lud to kupi.
Matematyk19.02.2021, 11:46
Ciekawa jestem gdzie się zgubiła 1 osoba z wynikiem pozytywnym z powiatu nowotarskiego i 3 z powiatu tatrzańskiego? Łapać uciekinierów :-P
Zobacz pełną wersję podhale24.pl