28.02.2021, 17:05 | czytano: 2547

Policja podsumowuje weekend i zapowiada pomoc kierowcom w powrocie do domów

zdj. nadrodze.info
ZAKOPANE. "Miniona noc przebiegła względnie spokojnie. Odnotowaliśmy tylko kilkanaście interwencji, ale wszystkie z nietrzeźwymi i agresywnymi osobami" - informuje zakopiańska Komenda Powiatowa Policji.
Rzecznik komentuje, że "obecność dodatkowych sił policyjnych z Krakowa zdecydowanie studzi emocje niektórych "pseudoturystów" i zapowiada, że zakopiańska drogówka będzie pomagała kierowcom w bezpiecznych powrotach do domów.

A pomoc się przyda. Już widać wzmożony ruch pojazdów na wyjeździe z Zakopanego. Także Skomielnej funkcjonariusze czuwają nad ruchem przy skrzyżowaniu, gdzie najczęściej tworzą się korki.


W niedzielne popołudnie przejazd z Zakopanego do Skomielnej Białej zajmował blisko dwie godziny.

s/ zdj. nadrodze.info
komentarze
Kuba01.03.2021, 10:48
Co jak co ale z kim by człowiek nie rozmawiał to każdy ma już dość tych korków, to jest chore, nigdzie nie można się ruszyć żeby cokolwiek załatwić. Zdarzało się że w wakacje były korki ale to co się dzieje teraz to jest nie do przyjęcia. Korki 7 dni w tygodniu od rana do wieczora. W lasku wieczór korek od zakopianki do przejazdu kolejowego brak słów to samo na bocznych drogach.
Cyc Malina01.03.2021, 09:07
@Przewodniczący Kulfon z PełO, przecież teraz prawie tak jest jak piszesz. Jak jesteś za PiS to jest git, jak masz inny pogląd toś jest według wyznawców, bandyta, złodziej, żyd i Bóg wie jeszcze co. Pałowanie, nagonki nękanie przedsiębiorców to wszystko jest teraz.

Korki sie zawsze tworzyły jak tylko większy ruch był, jedyna nadzieja to nowa zakopianka która powinna rozładować ruch.
Przewodniczący Kulfon z PełO28.02.2021, 21:04
Przyjedzie peło za dwa lata to się skończy.Przyjdzie milicyjo i będą pałować co drugie auto kto jest z PiS to wypad do domu,wstęp tylko dla lgbt.i nie będzie korków i nastąpi cisza spokój.....
NIWIANIN28.02.2021, 18:37
K...A kiedy się to skończy zakopianka od 8 zakorkowana do tej pory w rejonie Niwy w Nowym Targu.Toż to koszmar smród chałas i chamstwo jadących lejących gdzie popadnie itd.Dlaczego my to musimy snosić nie mająć z tego nic MAJĄ ALE CI Z BIOŁKI I ZAKOPCA PAZERNE SĘPY.NIech to SZLAK TRAFI NA ZAWSZE MASAKRA.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl