06.04.2021, 20:07 | czytano: 6984

Narkotyki w gminie Krościenko

Arch. Podhale24.pl
Kierowca z marihuaną i agresywny 27-latek awanturujący się w domu - w dwóch przypadkach związanych z narkotykami interweniowali w czasie Świąt Wielkanocnych policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku.
W Wielką Niedzielę po godzinie 23, w Grywałdzie podczas kontroli drogowej policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem znaleźli przy 38-letnim kierowcy niewielką ilość marihuany. Mężczyzna prowadzący citroena był trzeźwy, jednak przyznał, że wcześniej zażywał narkotyk. Z uwagi na podejrzenie kierowania samochodem pod wpływem marihuany, pobrano krew do badania i zatrzymano prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków, grozi wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
W okresie świąt policjanci byli też wzywani do licznych interwencji domowych. W sumie na terenie powiatu nowotarskiego było ich 36. W jednym przypadku funkcjonariusze interweniowali wobec agresywnego i będącego pod wpływem narkotyków 27-latka. Policjanci zabezpieczyli przy nim kilka gramów narkotyków. Agresor został przewieziony do szpitala, a dalsze czynności prowadzą policjanci z Krościenka nad Dunajcem.

oprac. r/ KPP Nowy Targ
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Władeczek06.04.2021, 23:14
Tak własnie od małych ilosci się zaczyna. Wyłapac wszystko i tyle . Bravo dla Policji . Pomalutku a wse mawiali dziadkowie.
Teddy Boys06.04.2021, 20:52
Poważne przestępstwa
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl