28.05.2021, 21:14 | czytano: 2768

Sportowcy - spisali się. Komitet Pomocy Społecznej też potrzebuje czasem pomocy (film)

arch. klubu
NOWY TARG. Członkowie klubu Podhale Nowy Targ, wraz z trenerami oraz członkami zarządu włączyli się w akcję pomocy. "Tym razem wspomogliśmy mieszkańców miasta i gminy Nowy Targ pomagając Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej przy rozładowaniu transportu" - wyjaśniają sportowcy.
Do akcji dołączyła się cała drużyna od zawodników, poprzez trenera, do członków zarządu klubu. - Od samego początku mojej współpracy z klubem jestem za tym, aby współpracować z tego rodzaju organizacjami. Jeżeli tylko po raz kolejny w przyszłości pojawi się taka okazja na pewno ją przeanalizujemy i będziemy skłonni, aby pomóc" - zapewnia Paweł Bargieł, jeden z członków zarządu klubu.
Dyrektor sportowy, a zarazem drugi trener zespołu Podhala Nowy Targ, Jarosław Różański dodaje: - Wraz z całą drużyną udaliśmy pod MOPS w Nowym Targu, aby pomóc przy rozładunku towaru, który w najbliższych dniach zostanie dostarczy do najbardziej potrzebujących rodzin na terenie Nowego Targu i okolic.


To już nie pierwsza pomoc zawodników ”Szarotek” w ostatnim czasie. W listopadzie zawodnicy oraz przedstawiciele zarządu klubu oddali krew na rzecz osób walczących z Covid-19. Wtedy cała akcja miała miejsce w Terenowym Oddziale Regionalnej Stacji Krwiodawstwa w Nowym Targu, a udział w niej wzięło ponad piętnaście osób związanych z klubem.


źródło: Podhale Nowy Targ, s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Instruktor29.05.2021, 11:43
Przynajmniej się trochę poruszali
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl