08.06.2021, 11:04 | czytano: 3176

Motocyklowe wypadki. Policja apeluje o ostrożność

Arch. Podhale24.pl
Tylko w weekend nowotarska policja wyjeżdżała do pięciu wypadków z udziałem motocykli. Na szczęście we wszystkich wypadkach obrażenia osób biorących udział w kolizjach okazały się niegroźne. Apeluje jednak o ostrożna jazdę.
W piątek w Chabówce motocyklista nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Kierowca oraz pasażerka zostali niegroźnie ranni, a motocyklista został ukaranym mandatem karnym.
Natomiast w niedzielę miały miejsce aż cztery zdarzenia z udziałem motocykli. W Czarnym Dunajcu podczas jazdy motocyklem doszło do uszkodzenia opony i zderzenia z samochodem osobowym marki Opel. Jak się okazało, przednia opona była w złym stanie technicznym. W Tylmanowej kierujący volkswagenem podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklistą. Natomiast w Chochołowie i Tylmanowej motocykliści spowodowali kolizje drogowe i odjechali z miejsca zdarzenia. Okoliczności tych zdarzeń wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu i Krościenku nad Dunajcem.

KPP Nowy Targ, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
fred08.06.2021, 20:32
No w Lipnicy też jest parę takich niewolników co to przyjadą z austrii i się popisują na swoich motorach.ale Policja ma to gdziesz bo wolą gdzie w cieni w ukryciu posiedzieć.
takitam.08.06.2021, 18:11
kosci motocyklisty sa na ogol mniej odporne na kontakt z karoseria samochodu i o tym jezdzcy scigaczow powinni pamietac! aut jest wiecej, sa twardsze niz wasze kosci, pamietajcie panowie o tym!!!
Ciemniak08.06.2021, 14:09
To już nie robią wspólnych akcji, jakoby" motocykle mogly być wszędzie"?
miastowy08.06.2021, 12:09
Prawidłowo jadący motocyklista? - takie zjawisko nie wystepuje w przyrodzie.
mieszkaniec08.06.2021, 12:00
Mam ogromną prośbę do Policji, czy można zrobić coś z gościem który CODZIENNIE! na Kowańcu rozwija ogromne prędkosci na czerwonym motorze a przy tym robi tyle huku że aż ludzie się boją. Proszę.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl