09.06.2021, 10:09 | czytano: 3232

Stadion prawie gotowy

Fot. Piotr Kuczaj
RABKA-ZDRÓJ: Dobiega końca przebudowa stadionu miejskiego.
Położona została już nowa, sztuczna murawa, są linie, a nawet bramki. Pozostało dokończenie bieżni wokół stadionu. Roboty mają zakończyć się na przełomie czerwca i lipca.
Inwestycji od początku towarzyszą duże kontrowersje. Działacze klubu sportowego Wierchy alarmowali, że część prac wykonywanych jest niezgodnie z projektem i sztuką budowlaną. Przekonywali, że stadion jest krzywy - to nierówny prostokąt o przekątnych różnej długości. W efekcie murawa, która została położona jesienią, była potem przycinana i kładziona na nowo.

- Myślę, że te wszystkie problemy mamy już za sobą. Pozostała do wykonania bieżnia i uporządkowanie terenu wokół stadionu - mówi burmistrz Leszek Świder.

r/
zobacz także
komentarze
konflikt pewny10.06.2021, 08:32
Wzięli zły wzór z Nowego targu. Można powiedzieć ,że przenieśli to badziewie na własny grunt. Komuś nie chciało się utrzymywać naturalnej murawy i zrobili twarda betonową , na której piłkarze po kilku latach gry i treningu zostaną kalekami .Problem dopiero teraz sie zacznie : stadion dla piłkarzy , czy dla lekkoatletów , ale może wojny w Rabce nie będzie , ale konflikt na pewno .
rab09.06.2021, 20:26
...pastwisko...masz rację,za kadencji poprzedniej burmistrz był ładniejszy.W tej Rabce nie robić nic ,bo nie ma komu,zawsze im żle.
pastwisko09.06.2021, 14:17
Badziewie nie stadion,taka cuda tylko w Rabce.Obecny burmistrz do spółki z zastępca i radnymi bezradnymi to totalna porażka.Ciekawe kiedy pancia skończy promocję i przerzuci się do Hołowni...
w09.06.2021, 10:40
Kiedy będzie gotowa do użytku, jakieś konkrety?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl