09.06.2021, 13:04 | czytano: 6691

Technologia zaprzężona do treningów dla hokeistów (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
NOWY TARG. W mieście otwarte zostało centrum szkolenia hokeja na lodzie Podhale Hockey Academy. To pierwsze tego typu miejsce w kraju. - Dla nas to bardzo ważne, aby o tym innowacyjnym przedsięwzięciu usłyszał cały hokejowy świat, a szczególnie ci, którym zależy na rozwoju tego pięknego sportu w naszym kraju - komentuje przedstawiciel centrum Zdzisław Zaręba.
Centrum oferuje przygotowanie treningowe dla zawodników hokeja na lodzie. Ośrodek mieszczący się przy placu Słowackiego działa już od kilku tygodni. - Oferujemy treningi indywidualne, grupowe, zajęcia po kilka osób, treningi strzeleckie zajęcia na bieżni, a także kilkudniowe obozy szkoleniowe. Zajęcia prowadzą trenerzy Marek Rączka i Grzegorz Brejta, a kończy kurs trenerski Vladislav Yankovski - wymienia Anna Koszarek z Podhale Hockey Academy.
W trakcie oficjalnego otwarcia zaprezentowano pokaz treningu na bieżni z udziałem najmłodszych zawodników oraz czynnych graczy hokeja na lodzie, a także krótką rozgrywkę z partnerem Centrum - Hockey Progress Management.

s/ zdj. Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
L.Z10.06.2021, 21:35
brawo :)
nowotarżanin09.06.2021, 18:32
dziwnym trafem p.Zaręba jest inwestorem i prezesem MMKS tylko dlaczego to klub nie zrobił takiego centrum a zrobił pan prezes i pan z komisji rewizyjnej aby na tym zarabiać a młodzi zawodnicy będą uzależnieni od sytuacji finansowej Rodziców Zyczę powodzenia
\_ .09.06.2021, 15:06
Przy okazji zapytajmy burmistrza Watychę jak postępy przy budowie hali widowiskowej. Przy następnych wyborach znowu będzie głosił frazesy na ten temat bez pokrycia w rzeczywistości?
Stanlej09.06.2021, 13:27
Oj przydało by się żeby Seniorzy KH Podhale brali czynny udział w tych treningach zwłaszcza jeśli chodzi o strzelanie
SUBZERO HC09.06.2021, 13:15
Motyla noga nic tylko sie szkolic i grac w hokeja!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl