25.06.2021, 10:07 | czytano: 2000

"Rocznicowe" szczepienia

zdj. Piotr Korczak
ZAKOPANE. Przed sklepem Gama, na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki i Al. 3 Maja prowadzona będzie dziś akcja szczepień.
"Gama" przy ulicy Kościuszki jest pierwszym sklepem sieci, który został otwarty w Polsce 10 lat temu. Rocznica stała się okazją do zorganizowania akcji. Prócz szczepień będzie można uzyskać np. kartę rabatową, zaplanowano występy zespołów i inne atrakcje.
Dzisiejsze szczepienia to ciąg dalszy akcji prowadzonej przez Allmedicę, która była prowadzono w minioną niedziele na nowotarskim Rynku.


Podawana jest szczepionka Pfizera. Można przyjąć zarówno pierwszą, jak i drugą dawkę. Ci, którzy przyjmą pierwsza dawkę preparatu będą mogli umówić się za 3 tygodnie w placówce Allmedici w Zakopanem przy ul. Chycow Potok.


opr.s/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
antycovidian26.06.2021, 11:42
Po raz kolejny powtarzam - osobami promującymi eksperyment medyczny pod nazwą "szczepimy przeciw covid" powinna z urzędu zająć się PROKURATURA, ponieważ łamany jest KODEKS NORYMBERSKI i KONSTYTUCJA RP w Art. 32.1 - ZABRANIAJĄCE EKSPERYMENTÓW MEDYCZNYCH NA LUDZIACH.
Osiol25.06.2021, 11:05
A gdzie twarze,, nagonki,, gdzie lokalni włodarze, posłowie, którzy z wykształcenia nawet się do medycyny nie zbliżyli a promowali szczepienia a co za tym idzie koncerny farmaceutyczne coś się skończyło czegoś brakło że ich niema co się dzieje aproppo ta instytucja co w tej sprawie milczy dostała od rządu rekordowe 181mln w dotacji w funduszu kościelnym i będzie milczeć do końca niewiele warci dla niej są członkowie wspólnoty jak to 181mln podzieli przez te mln członków........ Gdyby komuś naprawdę zależało na tych Słowianach to sprawdzał by inf masowo pojawiające się (szeregowy urzędnik w ambasadzie) i albo je prostował albo widząc zagrożenie wstrzymał akcje wyszczepia nią dzieci nic takiego nie ma miejsca ślepo brnie się........ Najwyżej powiedzą kiedyś przepraszam takie mieliśmy dane przykro nam a mając możliwości celowo nie sprawdza niczego a każdy naukowiec mówiący co innego to wróg podlegający cenzurze.......
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl