05.07.2021, 12:27 | czytano: 9338

Dwukrotnie obite auto na parkingu. Właściciel szuka świadków i sprawcy (video)

For. Kadr z nagrania video
Najpierw w nocy z piątku na sobotę na parkingu przy al. Parkowej w Szczawnicy nieznany sprawca wycofując uderzył w zaparkowaną skodę fabię. Kolejnej nocy, w tym samym uszkodzonym samochodzie, ktoś wgniótł przednie drzwi od strony kierowcy. "To odwet?".
Sprawą zajmuje się policja. - Prowadzimy czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie. Ustalamy sprawcę uszkodzenia pojazdu - informuje krótko asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.
Najpierw w nocy z piątku na sobotę (2/3 lipca) o godzinie 23.33 na alei Parkowej w Szczawnicy ciemny, osobowy, pięciodrzwiowy samochód typu hatchback wycofując z parkingu uderzył w zaparkowaną po drugiej stronie ulicy skodę fabię. Kierowca odjechał. Zdarzenie zarejestrowały kamery znajdujące się na okolicznych budynkach. Poszukiwani są sprawcy lub świadkowie tego zdarzenia. Poszkodowana prosi o pomoc każdego, kto wie coś na ten temat, może udostępnić nagranie z innej kamery, rozpoznaje samochód, osobę pasażera, który wsiada do tego auta lub dysponuje lepszym sprzętem i potrafi rozpoznać numery rejestracyjne samochodu. Kolejnej nocy, w tym samym uszkodzonym samochodzie, ktoś wgniótł przednie drzwi od strony kierowcy. - Na karoserii jest wgniecenie i odcisk buta. Wygląda to na odwet za to, że poszkodowani chcą odnaleźć sprawcę i udostępniają nagrania. Obie sprawy zostały zgłoszone na policję - informują osoby, które zaangażowały się w sprawę.

Osoby, które mogą pomóc, proszone są o kontakt z policją lub naszą redakcją.zobacz także
komentarze
rozszczeniowy05.07.2021, 19:41
Chyba do d** zaparkował i parkuje,przeszkadza wszystkim i się czepia.
p05.07.2021, 19:03
ale ten film trzyma w napięciu przez 1min 30 sek , a potem to już bach i kaniec filma ...
Zobacz pełną wersję podhale24.pl