05.07.2021, 19:45 | czytano: 6443

Toalety na tatrzańskich szlakach (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak
Ubikacje powstaną w Dolinie Małej Łąki i Strążyskiej - tam, gdzie jest kanalizacja. Nowoczesne toalety finansuje Tatrzański Park Narodowy. To rozwiązanie oznacza, że ze szlaków znikną toi-toie.
"Będą to normalne obiekty stacjonarne, budynki kubaturowe. Będziemy musieli o nie dbać, sprzątać, tam by komfort korzystania z tych obiektów był wysoki" - mówił kilka miesięcy temu dyr. TPN Szymon Ziobrowski, w rozmowie z Gazeta Krakowską.
Budowa stacjonarnych toalet to jeden z etapów dużego projektu, który ma na celu całkowite wyprowadzenie ścieków z terenu Tatr. TPN chce skanalizować wszystkie budynki znajdujące się na terenie parku.

s/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
oreł tylny06.07.2021, 08:27
Wynajem i obsługa toitoiów zjada "lwią" część zysków i obniża premie. A niekulturalni turyści defekują na szlakach coraz więcej. Dlatego trzeba stacjonarne szaleciki stawiać. I znowu kasa będzie się zgadzać.
A kiedy nowe tymczasowe kapliczki przy szlakach?
wychodek05.07.2021, 20:22
Się nie będzie można normalnie wy**ać jak dawniej? W krzakach? Delikatny ośmio warstwowy welwet za miast liścia chrzanu do p*py? Delikatne pu*y teraz ,,łażą,, po górach.
ludek05.07.2021, 20:18
za wygórowane ceny z biletów powinni mini spa na szlakach zrobić
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl