11.07.2021, 10:22 | czytano: 2169

Czysty i ekologiczny Nowy Targ, czyli dziecięce wizje Miasta (zdjęcia)

zdj. Zbigniew Krauzowicz
NOWY TARG. W Urzędzie oficjalnie podsumowano konkurs pn. "Walczymy z niską emisją" skierowany do uczniów szkół podstawowych. Konkurs miał za zadanie promować korzystanie z alternatywnych rozwiązań komunikacyjnych.
Decyzją komisji konkursowej I miejsce zdobyła Anna Słaboń, II - Wiktoria Bochyńska-Bargieł, a III - Emilia Kwak. Dwie nagrody dodatkowe przyznano Aleksandrze Szeja i Anastazji Wojeńskiej. Każdy uczestnik otrzymał upominek oraz pamiątkowy dyplom.
Prace można oglądać w holu budynku Urzędu Miasta Nowy Targ.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu pn. „Kompleksowa integracja systemu niskoemisyjnego transportu miejskiego na terenie Miasta Nowy Targ oraz Gmin Nowy Targ i Szaflary współfinansowanego przez Regionalny Program Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

UM Nowy Targ, opr. s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
spostrzegawczy12.07.2021, 15:07
A czy dzieci na rysunkach uwzględniły kotłownię na miał węglowy? Te uśmiechy burmistrza w tym wypadku są nie na miejscu. Tutaj raczej trzeba siąść i płakać.
Od Stegowej i Watychy nawet dzieci11.07.2021, 15:22
mają większą wyobraźnię
Krzyś11.07.2021, 10:47
Tak panie burmistrzu. Rysunkiem w smog, który według radnych pana partii był, jest i będzie. Człowiek, który gaz zastępuje w miejskich obiektach opałem na miał węglowy nie powinien się wypowiadać na temat ekologii. No ale u Watychy wszystko jest na odwrót
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl