23.07.2021, 17:00 | czytano: 4479

KOLEJNE AKCJE SZCZEPIEŃ W NOWYM TARGU ORAZ ZAKOPANEM (art. sponsorowany)

Liczba zakażeń i zgonów spowodowanych COVID-19 w Polsce jest obecnie niska. Pandemia jednak jeszcze się nie skończyła, a koronawirus wciąż jest niebezpieczny. Szczepienia przeciw COVID-19 to szansa na powrót do normalności. Zbiorowa odporność pozwoli wygrać z pandemią.
Już w tym tygodniu w dniach 23 i 24 lipca odbędą się kolejne akcje szczepień przeciwko COVID-19. Tym razem wszyscy chętne osoby będą mogły się zaszczepić jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson zgłaszając się do jednego z trzech punktów, zlokalizowanych w przychodniach Allmedica:

  • w Nowym Targu przy al. 1000-lecia 111 (23.07 w godz. 11:00-13:00)
  • w Nowym Targu przy ul. Kolejowej 31 (24.07 w godz. 11:00-13:00)
  • w Zakopanem przy ul. Chyców Potok 26 (23.07 w godz. 11:00-16:00)

Jeżeli jesteś zainteresowany szczepieniem J&J w innym dniu lub innych godzinach - zadzwoń do nas, zaproponujemy dogodny termin.

Przypomnijmy, że w akcji szczepień mogą uczestniczyć osoby dorosłe powyżej 18 r.ż.  Na szczepienie nie trzeba się rejestrować * – wystarczy zgłosić się i wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem lub zgłosić się z uzupełnionym kwestionariuszem za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta. Szczepienia wykonywać będą wyłącznie osoby wyspecjalizowane i uprawnione, a przed dokonaniem szczepienia pacjent przejdzie standardową kwalifikację.
Dla każdego zaszczepionego Pacjenta badanie krwi morfologia GRATIS od Diagnostyka.pl. Kupon do wykorzystania (morfologia za darmo) w punktach diagnostyka.pl w całej Polsce.

* Możliwa wcześniejsza rejestracja poprzez infolinie Allmedica pod numerem 18 265 74 88, infolinie ogólnokrajową pod numerem 989 lub w dowolnej placówce Allmedica.

WAŻNA INFORMACJA!
Przed wykonaniem szczepienia konieczne jest wypełnienie ankiety pobierz tutaj. Prosimy o zgłaszanie się do punktu szczepień z wypełnioną ankietą. Istnieje też możliwość wypełnienia ankiety na miejscu.

PRZEBIEG SZCZEPIENIA
Szczepionka podawana jest domięśniowo w ramię. Osoba leworęczna otrzymuje szczepionkę w prawe ramię, a praworęczna w lewe ramię. Nie trzeba w żaden szczególny sposób przygotowywać się do zabiegu. Zalecane jest założenie ubrania, które nie utrudni odsłonięcia ramienia.
Po szczepieniu należy zostać w poczekalni przez ok 15 minut z uwagi na konieczność obserwacji pod kątem ewentualnego wystąpienia niepożądanego odczynu poszczepiennego.

Zapraszamy serdecznie!

Allmedica
www.allmedica.pl

+48 18 265 74 88
Zobacz pełną wersję podhale24.pl